Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v Hoteli AquaCity Riverside*** so vstupom do všetkých bazénov aquaparku a vstupom do saunového sveta AquaCity Poprad

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Riverside*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ondrej

Dobrý večer! Máte ešte voľný termín od 11.5 do 13.5. 2018? Koľko budeme platiť za 2 deti do 6 rokov? Pre 1 bude potrebná prístelka.

Hotel Riverside***

Dobrý deň pán Ondrej,
v termíne 11. – 13.5.2018 máme ešte v Hoteli Riverdside*** voľnú izbu Family Superior s možnosťou prístelky za poplatok 35€/noc.
S pozdravom

Monika Štefková

Cyril

Dobrý večer, prosím Vás máte voľný termín od 19. 4. – 21.4.2017 ? Ďakujem.

Hotel Riverside***

Dobrý deň,
v termíne 19. – 21.4.2018 v Hoteli Riverside*** nemáme voľné izby. Želáte si overiť dostupnosť iného termínu

S pozdravom

Monika Štefková

Simona

Dobrý deň , chcela by som sa informovať či máte voľný termín od 30.4 – 2.5.2018. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Riverside***

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. V tomto termíne máme ešte dostupné kapacity, v prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na riverside@aquacity.sk. S pozdravom V.Cholodiuk, hotelová recepcia

Darina Nováková

Dobrý včer,
prosím o inf. dostupnosti od 20.-25.4. pre 2 dospelých a 2 deti /4 a 8 rokov/.
Koľko by som doplácala za deti? Stačí nám 1 prísteľka.
Ďakujem

Hotel Riverside***

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Kapacity by boli voľné v termíne 22.-25.4.,
za prístelku je doplatok 35€/noc. V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na recepcia@aquacity.sk.
S pozdravom
Zdenka Bednár, hotelová recepcia

Martina Troligová

Dobrý deň, máte voľný termín 6.5.-8.5.2018 cez zľavomat? Ďakujem

Hotel Riverside***

Dobrý večer,ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. V tomto termíne už nemáme dostupné kapacity, v prípade záujmu o iný termín nás prosím kontaktujte na recepcia@aquacity.sk. S pozdravom Veronika Surmíková, hotelová recepcia

Ester Demjanová

Dobrý deň,
mohla by som sa opýtať, či má hotel aj nejaký detský kútik? Je mi jasné, že je priamo prepojený s aquacity, ale myslím mimo neho. Takisto, či sú k dipozícii detské stoličky pri stravovaní a celkovo, ako je to v hoteli s deťmi. Ďakujem.

Hotel Riverside***

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby.
Hotel Riverside nie je priamo prepojený s aquaparkom, je súčasťou Národného tréningového centra, ktorý je vzdialený pár krokov od aquaparku. Detský kútik sa nachádza v Aquacity, hotel Riverside ním nedisponuje. Čo sa týka detských jedálenských stoličiek, tie máte k dispozícii v reštaurácii.
V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte na recepcii@aquacity.sk.
S pozdravom
Zdenka Bednár, hotelová recepcia

lucia

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či máte voľný termín od 29.4.- 1.5. Ďakujem.

Hotel Riverside***

Dobrý večer,ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. V tomto termíne už nemáme dostupné kapacity, v prípade záujmu o iný termín nás prosím kontaktujte na recepcia@aquacity.sk. S pozdravom Zdenka Bednár, hotelová recepcia

Marianna Dudoková

Dobrý večer,

Chcela by som sa Vás opýtať či máte voľný termín 21.-24.6.2018. Radi by sme využili Voucher v tomto termíne.
Vopred ďakujem za informácie.

S pozdravom
Marianna Dudoková

Hotel Riverside***

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Vo Vami uvedenom termíne už nemáme voľné kapacity, ale radi Vám preveríme iný termín v prípade zájmu. Prosím, kontaktujte nás na recepcia@aquacity.sk.
S pozdravom
Zdenka Bednár, hotelová recepcia

Janka Štofirová

Pekný večer!
Mala by som záujem o pobyt v hoteli Riverside v Poprade v termine 12.4–14.4.2018.
Sú to dni štvrtok, piatok, sobota (odchod)- odvíja sa od toho iná cena poukazu.
Je možné si zakúpiť poukaz v cene 159 EUR, kedže nástupný deň je štvrtok?
Za kladnú odpoveď vopred ďakujem!
Jana Štofirová

Hotel Riverside***

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. Vo Vami uvedenom termíne už nemáme voľné kapacity,
ale radi Vám preveríme iný termín v prípade zájmu. Čo sa týka využitia vouchera od štvrtka do soboty, môžete si zakúpiť voucher v hodnote 159€, ale je potrebné doplatiť rozdiel, čo sa týka noci z piatka na sobotu, a to 10€.
V prípade záujmu o rezerváciu v inom termíne nás prosím kontaktujte na recepcia@aquacity.sk.
S pozdravom
Zdenka Bednár, hotelová recepcia

Pavol Baroš

Dobrý deň,chcem sa spýtat je ešte voľný termin 6.-8.4.2018?

Hotel Riverside***

Dobry vecer p. Baroš,

dakujeme Vam za Vas email. Vo Vami pozadovanom termine od 6.-8.4.2018 mame dostupne volne kapacity. Kludne nam zaslite email na nasu emailovu adresu recepcia@aquacity.sk . Dakujem.

S pozdravom,

Halmiová Janka

Gabika

Dobry den, chcem sa spytat . Z hotelovej izby sa dostanem priamo do bazenov , alebo treba prejst vonkom?

Hotel Riverside***

Dobry den p. Gabika,

hotel Riverside*** sa nenachadza priamo v areali aquaparku AquaCity Poprad,ale oproti, cca 100–150m. Takze z hotelovej izby sa nie je mozne dostat priamo do aquaparku. Dakujem.

S pozdravom a prianim pekneho dna,

Halmiová Janka

Pavel

Dobrý den,
kolik se doplácí pro dítě do 5,99 let za neomezený vstup do Aquaparku?

Hotel Riverside***

Dobrý deň p.Pavel,
deti do 120cm platia 1€. S pozdravom Lucia Lukáčová

Iveta Regimunová

Dobrý deň,
mala by som záujem o dve izby v termíne mesiaci apríl pobyt cez týždeň,alebo je k dispozícii kalendár voľných termínov na Vašej stránke?
Ďakujem

Hotel Riverside***

Dobrý deň pani Regimunová,

momentálne v mesiaci apríl máme dostupné kapacity počas týždňa.
V prípade, že máte záujem o rezerváciu alebo o preverenie dostupnosti nejakého konkrétneho termínu neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom našej emailovej adresy.

S pozdravom,
Katarína Kaprálová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore