Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jedinečný bungee jumping z 90 m výšky v Zakopanom

4,9 / 5 Bungee Jumping Zakopane Zakopane  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Janka

Dobrý deň chcem sa opýtať ci by sa mi dal stornovať môj voucher keďže som mala silný úraz a nemôžem ísť skočiť.

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň, samozrejme, áno. Obráťte sa prosím priamo na zákaznícku službu Zlavomat.

S pozdravom,
Renata Nordwind
Bungee Jumping Zakopane

Veronika

dobry den
chcem sa opytat, že ak kvoli pocasiu nebude možne voucher pouzit do ukoncenia platnosti peniaze sa mi vratia ?

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,

po uplynutí doby platnosti sa nevyužitý poukaz prepadne, peniaze sa nevrátia.

S pozdravom,
Bungee Jumping Zakopane

Ivana

Dobrý deň,
spomínali ste, ze v decembri budete mat v ponuke poukazy platne dlhsie ako do konca februara. Chcem sa opýtať kedy presne? Rada by som to dala ako Vianočný darček.
Ďakujem.

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň,

Poukážka bude k dispozícii do 23/02/19.

S pozdravom,
Bungee Jumping Zakopane

Šuv.

A je možné sa preukázať aj voucherom v darčekovom balení ?

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň, musíte túto otázku adresovať zákazníckemu servisu Zlavomat.

S pozdravom,
Bungee Jumping Zakopane

Andrea

Nie sú žiadne rizika keď sa skáče bungee jumping v zime ? Nejaké poškodenie na zdravi alebo niečo podobne ?

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň,

nie, bungee skákať na najbezpečnejšie extrémne športy, a to ako v zime, tak aj v lete. Používame dvojitú ochranu (vestu + nohavicové postroje). Pred skokom sa zoznámite s kontraindikáciami na skok, sú k dispozícii v predpisoch na našej webovej stránke www.bungeezakopane.pl, a to aj v slovenskom jazyku.

S pozdravom,
Bungee Jumping Zakopane Team

Andrea

Dobrý deň,ak dnes zakúpim poukážku na bungee jumping tak dokedy bude plátna ?

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,

Poukaz je platný do 28/02/19. Pozývame vás s poukazom bez rezervácie na hodinu, počas otváracích hodín bodu. V zime pracujeme každú sobotu a nedeľu (do 23. februára vrátane) od 10 do 16.

Pozdrawiamy,
Bungee Jumping Zakopane

Martin

Dobrý deň, chcel by som sa informovať o skákaní v novembri, lebo na stranke je uvedené ze sa skáče len do 28.10.2018 ale voucher je platný do 31.11.2018 za odpoveď vopred Ďakujem

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,

áno, dnes sme pracovali posledný deň tohto mesiaca, uzavreli sme od 31. novembra 2018. Opýtajte sa svojho zákazníckeho servisu Zlavomat na predĺženie poukážky do 31. 12. 2018, nebude mať problém, že budete mať prospech v decembri.
V decembri pracujeme každú sobotu a nedeľu od 10 do 16 rokov. Odporúčame nám zavolať alebo napísať deň pred príchodom a potvrdiť, či počasie bude dobré pre skákanie. Nemáme skočiť počas búrky a veľmi silného vetra.

S pozdravom,
Bungee Jumping Zakopane Team

Tereza

Dobrý deň,
môžem sa opýtať či sa dá platnosť kupónu predĺžiť aj na viac ako jeden a pol mesiaca? Chcela by som totižto teraz zakúpiť kupón no využiť by som ho chcela cez zimu alebo na jar. Je to možné?

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň, v decembri budeme mať ponuku s dlhšou dobou platnosti. Predané poukážky sú platné do konca decembra 2018. Pozri, Bungee Jumping Zakopane

Andrea

Dobry den!su dake obmedzenia pre zoskok?

Bungee Jumping Zakopane

dobrý deň,

skok sa vykoná približne každých 15 minút, skôr ako skok, inštruktor hovorí 2 prichádzajúcim na skok a musíte skákať nadol. Príprava na skok a skok trvá celkovo asi 15 minút.

S pozdravom,

Matúš Píši

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať že aký je rozdiel medzi tandemovým a obyčajním skokom.

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň,
v tandeme skoku, dvaja ľudia skákať súčasne, pripútaný na jedno lano.

S pozdravom,
Bungee jumping Zakopane

Michaela

dobry den,

Zaujima ma aka je splatnost kuponu, napisane je do 30.11.2018 a tu v komentoch pisete 12 mesiacov od zakupenia kuponu. Ktora informacia je pravdiva?

Dakujem

Michaela

Bungee Jumping Zakopane

dobrý deň,

Propagačný poukaz na reklamnú cenu platí do 30.11.18.
Dajte mi vedieť, ak máte ďalšie otázky.

S pozdravom,
Bungee Jumping Zakopane

Christián

Bude možné skákať aj dnes ? 😀

Bungee Jumping Zakopane

Áno, pracujeme od 11 do 19, malo by sa objaviť najneskôr do 18:30, bez rezervácie na hodinu.

Katarína

A nevadí že ja mám na poukáže napísané že môžete využiť do 31.8 .2018

Bungee Jumping Zakopane

Nezáleží na tom, s kupónom nebude problém.

Katarína

Prečo mám na vouchery napísané že môžete využiť do 31.8.2018 ? Nedávno som sa vás pýtala Dobrý deň chcem sa opýtať ideme kamarátke kúpiť zoskok ako darček na narodeniny chcela by som vedieť že či by sa nedala zmeniť doba platnosti na využitie poukazu na zoskok ..
Bungee Jumping Zakopane
pred 2 hodinami
Dobré ráno,
poukaz je platný 12 mesiacov od dátumu nákupu.
vitajte, bungee jumping zakopane ?

Bungee Jumping Zakopane

dobrý deň,

bola to chyba, ktorá už bola odstránená. Každý poukaz je platný 12 mesiacov od dátumu nákupu.

S pozdravom,

Katarína

Dobrý deň chcem sa opýtať ideme kamarátke kúpiť zoskok ako darček na narodeniny chcela by som vedieť že či by sa nedala zmeniť doba platnosti na využitie poukazu na zoskok ..

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,

poukaz je platný 12 mesiacov od dátumu nákupu.

vitajte,
bungee jumping zakopane

Katarína

Ak objednám zoskok teraz do akého termínu mi platí?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katarína,

ďakujeme za Vašu otázku. Voucher môžete využiť do 31.8.2018.

Prajem pekný deň.

Sk

Dobry den, kupili sme poukaz ako darcek. Darcek vsak nebol pre oslavenca vhodny a sme nuteni poukaz stornovat.Je mozne storno poukazu? Ake su podmienky storna? Dakujem pekne.

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,

prosím, priamo na www.zlavomat.sk, pokiaľ ide o zrušenie poukážky.

S pozdravom,
Bungee Jumping Zakopane

lucia

Dobrý večer, chcela by som sa opytať , či bude bungee jumping na zlavomate aj v septembri,kedže tato zlava plati len do konca augusta :/ Dakujem za odpoved :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lucia,

ďakujeme za Vašu otázku. V súčastnosti je akcia platná do 22. 8. 2018. Žiaľ, či akcia bude na našej stránke v ponuke aj na jeseň, Vám nevieme potvrdiť.

Prajem pekný deň.

David

Dobrý deň , chcel by som sa spýtať , že ak zakúpim zoskok pre dve osoby , je môžne to využiť aj pri samostatných skokoch , alebo sa to dá využiť len ako pár v jednom zoskoku ?

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,

ak si zakúpite tandemový skokový voucher, môžete ho použiť ako 2 jednoduché skoky. Žiadny problém, rozhodnite sa na mieste :)

Zdravím!
Bungee Jumping Zakopane

Karin

Ahojte, dávate aj certifikáty odvahy ?

Bungee Jumping Zakopane

Samozrejme :) Každý skokan dostane certifikát skoku pre suvenír!

David David

Dobrý deň , chcel by som sa spýtať že ako to je pri kúpe voucheru na zoskok pre pár, či je možné absolvovať zoskok aj samostatne ? Samozrejme v jeden deň . Ďakujem .

Bungee Jumping Zakopane

dobrý deň,

ak si kúpite tandemový skok, môžete skočiť na mieste alebo zmeniť tandemový skok na 2 jednoduché skoky a skákať oddelene.

Dajte mi vedieť, ak máte ďalšie otázky!

S pozdravom :)

Martin

Dobrý deň, ako budem vedieť, že sa skok nekoná kvôli zlému počasiu?

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno, počas búrky a veľmi silného vetra nespúšťame skoky. Zavolajte nám / nám napíšte deň pred plánovaným príchodom, aby ste sa uistili, že pracujeme.

S pozdravom,
Renata Nordwind
Bungee Jumping Zakopane

Zuzana Beňadiková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné uplatniť voucher aj v termíne od 17.9. do 21.9.2018. V tomto čase sme tam so snúbencom na wellnes pobyte a chcela by som mu to venovať ako darček.
Ďakujem za odpoveď, s pozdravom Zuzana

Bungee Jumping Zakopane

dobrý deň,

čo najviac. Pracujeme do 28.10.2018 každý deň od 11 do 19.
Pozývame vás poukážkou, bez rezervácie na hodinu.
Kontaktujte nás deň pred plánovaným príchodom a potvrďte, či počasie bude dobré na skákanie.

Erika

Dobrý deň,
kebyže si rezervujem termín a v ten deň by boli zlé podmienky dá sa ten termín posunúť na iný deň? ako by to bolo zavolali by ste vy, že sa dneska zoskok nekoná a dali by ste náhradný termín? ďakujem

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň,

nevykonávame rezervácie na hodiny, pozývame Vás počas otváracích hodín – do 28. októbra 2008 pracujeme každý deň od 11 do 19 hodín. Najneskôr do 18.30 hod.

vitajte,

Bungee Jumping Zakopane

Erik

Ahoj, chcem sa spýtať, či je niekde poblízku autobusová zastávka. Ďakujem

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň,
áno, 20 minút pešo od autobusovej stanice, tam sú tiež autobusy z železničnej stanice do Wielka Krokiew (skok), kde už môžete vidieť vežový žeriav pre bungee jumping.

kika

Dobrý deň, prosím Vás aká je povolená nosnosť pri zoskoku párov? Ďakujem

Bungee Jumping Zakopane

Dobrý deň,

250 kg.

vitajte,

Renata Nordwind
Bungee jumping Zakopane

Pavel Hruška

Dobrý deň.do koľko kg sa dá skákať.dakujem

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,

do 150 kg na osobu.

Najlepšie želania,
Renata Nordwind
Bungee Jumping Zakopane

Matej

Dalo by sa to vybavit tak aby mohla osoba skakat v 15 rokoch ?

Bungee Jumping Zakopane

Dobré ráno,
minimálny vek skákania je 16 rokov, so súhlasom rodiča a v jeho prítomnosti.

S pozdravom,
Renata Nordwind
Bungee Jumping Zakopane

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore