Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Klasická, reflexná alebo športová masáž. Aj permanentky!

4,6 / 5 ROYAL Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Mirka

Dobry.Pred chvilku som si kupila woucher,zaplatila online platba kartou ale nic mi neprislo este.Ako dlho pls to asi trva?Dakujem…Stvrtok som.si uz rezervovala masaz

ROYAL

Pekny den prajeme, zial musite kontaktovat zlavomat support pre zakaznika. My nevieme ovplyvnit platbu a teda zaslat Vam cisielko vouchera. Kazdopadne, ak to vyriesite so zlavomatom vo stvrtok sa na Vas tesime.! :) prajeme pekny zvysok dna.

Anna Jurašková

dobrý deň, chcem sa spýtať, či si môžem uplatniť zľavu masaži aj v Michalovciach…?? ďakujem

ROYAL

Pekny den prajeme, zial prevadzku mame iba v Bratislave. V buducnosti vsak uvazujem nad prevadzkami mimo BA. Pre visc informacii nas, prosime, nevahajte kontaktovat na info@healthservices.sk. Pekny zvysok dna.

Simona

Dobrý deň, športovú masáž je možné zajednať len počas týždňa alebo aj na víkend ? Ďakujem

ROYAL

Pekny den, aj pocas vikendu, avsak je drahsia. Ale vyber masaze je na Vas pocas vikendu. Na linku www.rezervujmasaz.sk si v dalsich krokoch naklikate o ktory typ masaze mate zaujem a kedy. Tesime sa na Vas!

Nina

Dobrý deň, prosím vás sú tieto masáže aj pre dospievajúcich pod 18? Vopred ďakujem za odpoveď.

ROYAL

Dobry den, samozrejme, vek nie je obmedzenim. Vzdy sa masaz dokaze prisposobit. Tesime sa na Vas!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore