Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

TRICKLANDIA! Vstupenka do galérie trick-artu a optických ilúzií!

4,8 / 5 Tricklandia Starý Smokovec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Ľudmila Mudra

Môžem si u Vás rezervovať lístky pre cca 30 detí , /mám rezerváciu v triclandii na 15.06 2018/ s tým že upresním počet lístkov v stredu 30.05.2018 .

Tricklandia

Dobrý deň, rezerváciu si môžete spraviť na našej internetovej stránke www.tricklandia.sk prostredníctvom rezervačného systému, kde si môžete pozrieť aj aktuálny stav. Lístky si môžete zakúpiť aj cez zľavomat na stránke www.zľavomat.sk, alebo priamo v galérií. Adka Tricklandia

Kika

Dobrý večer,urobila som online rezerváciu,príde mi aj potvrdenie
mojej rezervácie emailom?
Ďakujem a pekný večer prajem
 Kika

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte prosím priamo prevádzku na info@tricklandia.sk alebo +421 911 733 840.

Pekný deň.

Júlia

Dobrý deň sme štyria dospelý a malý psík.Chcem sa opýtať či by sme si mohli objednať vstup na nedeľu 20.5. ale presný čas príchodu ešte nevieme lebo my pochádzame až z Galanty.Musi byť vstup zarezervovany presne na určitú hodinu? A musíme mať rezervovaný vstup? Alebo sa dá prísť, kúpiť si lístky rovno na mieste?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je potrebná rezervácia vopred na presný čas. Naša ponuka sa dá využiť iba v pondelok-piatok v časoch 9:00–18:00.

Pekný deň.

Maja

Dobrý deň,chcem da spýtať akú aplikaciu treba stiahnuť na zlepšenie efektov

Tricklandia

Dobrý deň, Maja, aplikácia sa volá Tricklandia- maľby vám oživí do rozšírenej reality :) S pozdravom,
Lenka Tricklandia

Lenka

Dobrý deň,

chcem sa opýtať či je možné zakúpiť lístky s tým, že by sa posunula ich platnosť na začiatok júla? Ďakujem.

 Lenka

Tricklandia

Dobrý deň, platnosť voucherov nie je možne predlžiť na začiatok júla, vouchery je možne využiť do 30.6.2018

Mária

Dobrý deň, aké lístky mam kúpiť žiakom s postihnutím keď maju 18 rokov a navštevujú Praktickú skolu. Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň, ak sú osoby držiteľom karty ZTP lístky sa kupujú ako pre deti, pri ZTP-s je plus doprovod zdarma. S pozdravom Roman Tricklandia

Monika

Prosím vás máte otvorené aj zajtra keď je sviatok 8.5.? Ďakujem

Tricklandia

Dobry den,
ano mame otvorene. Je potrebne sa rezervovat na http://www.tricklandia.sk/sk/rezervacia/

No voucher sa 8.5. pouzit neda.

S pozdravom
Marian
Tricklandia

Zuzana B.

Prosím Vás, dokedy môžem využiť túto akciovú cenu, zakúpenie lístkov? Ďakujem

Tricklandia

Dobry den,
listky mozete vyuzit cez pracovne dni do 30.6.2018.
S pozdravom Marian. Tricklandia

Beáta Beáta

Dobry den dcera nie je vozickarka, vie ist po schodoch. Ma ztp/s preukaz. Sprievodca aky listok kupuje?

Tricklandia

Dobrý deň prajem,
sprievodca ZŤPs osoby ma vstup zdarma.
Tešíme sa na Vašu návštevu, s pozdravom Myrec Tricklandia! :D

Lenka

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať či by bolo možné zakúpiť cez Zľavomat vstupenky, ale posunúť, resp. predĺžiť ich platnosť niekedy na začiatok júla. opred ďakujem za Váš čas a Vašu odpoveď.

S pozdravom

 Lenka

Tricklandia

Dobrý deň, je nám to ľúto, ale platnosť voucherov je presne daná. S pozdravom Roman Tricklandia

Miroslav

Dobry den chcem sa spytat keby sme chceli prist v sobotu ci sa treba dopredu ohlasit alebo kupit vstupenky dakujem

Tricklandia

Dobry den.

Rezervacia je potrebna. Je ju mozne spravit cez nasu stranku
www.tricklandia.sk

Voucher sa da pouzit iba cez pracovne dni, neda sa pouzit cez vikend a statny sviatok.

Marian
Tricklandia

Adirana

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako je to so študentom – musí si kúpiť celý lístok, alebo aj študenti majú možnosť zľavy na isic kartu. ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň, študenti si kupujú vstupenku pre dospelých, miesto 8€ za študentský lístok zaplatíte 6,39€ :) S pozdravom, Lenka Tricklandia

Marika

Dobrý deň Ja sa chcem opýtať či školský výlet v počte približne 40 detí bude mať vstup v spoločnú hodinu alebo musí mať vstup na dva krát

Tricklandia

Dobrý deň, Marika, 40 detí je potrebné rozdeliť na dva vstupy. Vstup si môžete rezervovať na www.tricklandia.sk alebo telefonicky na + 421 911 733 8­40. S pozdravom Lenka Tricklandia

jaroslava mesiarova

Dobry den ja si teraz kupim listok ale v auguste ideme az do tatier bude to platit?Nie ze teraz si buknem zlavove a nebudu mi potom platit…dakujem.

Tricklandia

Dobrý deň, Jaroslava, kupóny zo zľavomatu sú platné do 30.6 2018, po ukončení akcie nie je možné tieto kupóny uplatniť. S pozdravom Lenka Tricklandia

Magda

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sa dá zmeniť deň a hodina pre vstup do Tricklandie. Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň prajem,
zmeniť termín rezervácie viete na telefónom čísle +421 911 733 840.
S pozdravom Myrec Tricklandia! :D

Marta

Dobrý deň, ak sa jedná o školský výlet cca 40 detí, na koľko detí má dozor vstupenku zdarma?

Tricklandia

Dobry den,
na kazdych 10 ziakov moze ist jeden aktivny dozor zdarma
S pozdravom
Marian
Tricklandia

Emilia

Dobry den,je mozne uplatnit viac vstupeniek naraz?,kedze pojdeme ako rodina:2dospely a 4deti.dakujem

Tricklandia

Dobrý deň, zakúpiť aj uplatniť si môžete niekoľko vstupeniek naraz. S pozdravom Roman Tricklandia.

Zuzana Filípková

Dobrý deň, máme 8 ročné dieťa s preukazom ZTP so sprievodcom. Aká je pre neho cena vstupenky? Musí mať vstupenku aj jeho sprievodca?

Tricklandia

Dobrý deň, vstupenka pre ZTP je v rovnakej sume ako pre dieťa a seniora, ak ste držiteľom karty ZTP-s sprievod má vstup zdarma.
S pozdravom Roman Tricklandia

Janka Kicosova

Dobry den moja mala ma 3rocky vstup bude zdarma ci je tam ina cen??
A mozem si kupit vstupeknky a neskor rezervovat kedy by nam vyhovovalo ci to musim hned..? Dakujem.

Tricklandia

Dobrý deň, detičky do 4 rokov sú zdarma, takže pre ne nepotrebujete vstupenku. Vstup si môžete rezervovať kedykoľvek aj po zakúpení vstupeniek :) Prajeme pekný deň, Tím Tricklandia

Jana

Dobrý deň, chcem sa informovať,zakupila som si 5 voucherov cez zlavomat,hned som to aj zaplatila, pri rezervacii som preto platbu nezadala. Pri doručení e-mailu prisla informacia,ze platit budem pri vstupe,tak ako to vlastne je, som trochu popletena.. Neviem asi mate automaticky vygenerovany email preto sa tak pise, ak si to dobre myslim. Ďakujem veľmi pekne, pekný deň

Tricklandia

Dobrý deň, Janka,ak ste si zakúpili vstupenky cez zľavomat stačí sa nimi pred vstupom preukázať. Prajeme pekný deň, Tím Tricklandia :)

Barbora

Dobry den chcem sa opytat ci. Sa to. Da vyuzit aj cez vikend napr. Sobotu

Tricklandia

Dobrý deň, Barbora, voucher zo zľavomatu sa dá uplatniť len počas pracovných dní, teda pondelok až piatok v rámci aktuálnych otváracích hodín.Prajeme pekný deň, Tím Tricklandia

Martin

Dobrý deň, do kedy sa budú predávať vouchery, prípadne ešte koľko kusov je na predaj?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vocuhery sa budú predávať do 28. 6. 2018, avšak je možné, že sa vouchery vypredajú aj skôr a tým pádom bude aj ponuka skôr vypnutá.

Želám pekný deň.

Magda

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je potrebné vopred nahlásiť deň a hodinu, keď si zakúpim vstupenku cez Zľavomat. Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Magda, áno, každý vstup je potrebné rezervovať. Rezerváciu si môžete spraviť na http://www.tricklandia.sk/sk/rezervacia/ .
Tešíme sa na vás! :)
Tím TrickLandia

Veronika Nagyová

Dobry den, ak si zakupim kupony dnes, je mozne ich vyzit aj cez letne prazdniny? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Veronika,

platnosť voucheru je do 30.6.2018, takže ich žiaľ nieje možné využiť cez letné prázdniny.

Želám pekný deň.

Valéria Adamová

Dobrý deň. Chcem sa spýtať dá sa navštíviť Váš Trickland aj pre deti na vozíčku? Ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Valéria, je nám ľúto, galéria nie je bezbariérová, navyše k nám vedú 2 schody. Snáď sa nám po nejakej dobe podarí zrealizovať aj toto.
Tím TrickLandia

Julli

Dobrý deň, chcem sa opýtať na aplikáciu,ktorú spomínajú viacerí v hodnotení a ktorá je potrebná. Dá sa stiahnuť aj doma alebo sa to vyžaduje až na mieste? Ďakujem.

Tricklandia

Dobrý deň Julli,
aplikáciu si môžete stiahnuť aj doma v App Store alebo Google Play. Volá sa"TrickLandia" a je označená naším logom. Aplikácia určite nie je potrebná, poskytuje však zážitok z rozšírenej reality. TrickLandiu si ale užijete aj bez nej. :)
Tím TrickLandia

Lucia Murínová

Dobrý večer, prosím Vás 15-ročné dieťa je ešte za nižšie vstupné, teda vrátane 15 alebo od 15 je už ako dospelý? Ďakujem!

Tricklandia

Dobrý deň Lucia, pre 15r. ešte platia zľavnené vstupy.
Tím TrickLandia

Ina

Dobry den, chcela by som sa opytat, ak zakupime vacsi pocet voucherov ako budeme potrebovat, da sa 1–2 vratit priamo v Tricklandii? Dakujem, Ina

Tricklandia

Dobrý deň, u nás sa nedajú vrátiť vouchery,
ak chcete stornovať vouchery musíte kontaktovať podporu zľavomatu
S pozdravom Roman Tricklandia

Katarína

Dobrý deň.
Chcem sa opýtať či budete otvorený cez sviatky, cez veľkú noc?
ďakujem

Tricklandia

Dobrý deň Katarína,
áno, máme otvorené aj počas sviatkov. Upozorňujeme, že zľavový kupón platí iba mimo víkendov a sviatkov.
Tím TrickLandia

Hana

Dobry den,stvorrocne dieta plati alebo nie?dakujem

Tricklandia

Dobry den, od 4 rokov sa za dieta plati 6€.

Stanislava Opátová

Chcela by som prísť so žiakmi – 17 štvrtákov. Je možné na teraz zakúpené lístky prísť aj v máji? Je na nejaký počet pedagóg zdarma? / na cestovanie musím brať aj rodiča, tak aby sme to mali aspoň trochu lacnejšie :-) /

Tricklandia

Dobry den, na prehliadku mozete prist a j v maji. Ak si vstupenky kupujete cez zlavomat, kazdy z vas musi mat vstupenku. Dozor zdarma ma len ak kupujete vstupenky na mieste, podla nasho cennika.
S pozdravom Tina Tricklandia

Stanislava Cillikova

Dobrý deň,
zľavnené vstupenky sa dajú využiť vo štvrtok 29.3. 2018? Rezervácia je na presne určený čas?
Ďakujeme.

Tricklandia

Dobry den, vo stvrtok sa daju vyuzit aj zlavnene vstupenky, len cez sviatky a vikendy nie. Rezervacia je na presny cas.

J

Kedy mi bude zaslany vouchet po zakupeni ?

Tricklandia

Dobrý deň J, zakúpený vaucher dostanete od Zlavomatu ihneď po zakúpení na e-mail.
Tím Tricklandia

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ budete platiť kartou online, voucher vám bude odoslaný ihneď po uhradení sumy. Ak platíte bankovým prevodom, voucher vám príde do 2–3 pracovných dní.

Želám pekný deň.

Patrícia Janošková

N veľký piatok dá sa využiť voucher ?

Tricklandia

Dobrý deň Patrícia,
zľavnené vstupy platia počas pracovných dní, teda mimo víkendov a sviatkov.
Tím Tricklandia

Jarmila Vojáčková

Dobrý deň, budeme cez sviatky v Tatrách a mám otázku, či by sa nedala urobiť výnimka a pustiť nás na zľavovú vstupenku cez tieto Veľkonočné sviatky.
Ďakujem Vojáčková

Tricklandia

Dobrý deň Jarmila,
zľavové vstupenky platia, žiaľ, iba v pracovných dňoch. Už ste si ju zakúpili?
Tím Tricklandia

Katarína Ťažká

dobrý deň,chcela by som sa opýtať či je možné zľavnenú vstupenku do tricklandie zakúpiť napr:6×,alebo je to možné využiť len pre jednu osobu.ďakujem.

Tricklandia

Dobrý deň, vstupenku do Tricklandie je možné zakúpiť aj viackrát, stačí ak si navolíte potrebný počet vstupeniek. Pekný deň, Roman Tricklandia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore