Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Plnenie klimatizácie vozidla plus dezinfekcia klimatizácie a interiéru

4,2 / 5 Supercleaning Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Pavol

Dobry den,

Mal by som zaujem o vasu sluzbu na vw golf VI 2011. Viete minto spravit v piatok 15.6. niekedy okolo 12 hodine ± 1hodinka?

Supercleaning

Dobrý deň,
Ano vieme vám to spraviť o 12:00.Cca do 40 minut to mate hotove.Len vas poprosim objdenať sa buš telefonicky alebo e-mailom na centertepovanie@gmail.com

Vladimir Holeva

Dobry den,

aka je asi doba cakania pri objednani? len oriantacne ci je to v dnoch, alebo tyzdnoch.

 Vlado

Supercleaning

Dobrý deň,
Vieme objednať ked sa da v ten deň alebo na druhy deň najdlhšie sa čaka 3 dni ale to je malo kedy.
s pozdravom SuperCleaning

Lucia

Dobrý deň,na doplnenie klimatizácie sa treba objednať?

Supercleaning

Dobry den ano treba sa objednat.
SuperCleaning

Lukas

Dobry den, naplnenie a dezinfekcia klimatizacie pre mitsubishi lancer sportback nebude problem?

Dakujem

Supercleaning

Dobry den.Ano dá sa.

Nika

Dobrý deň chcem sa opýtať máte tam napísané aj dezinfekcia interiéru autá ale vidím tam len ohľadom klímy čistenie atd či ako to je ?

Supercleaning

Ozonovym generátoron sa cisti zaroven klimatizacia aj interiér.

Jaroslav

Dobrý deň,mám Ford focus1,4 bol som naplniť a išla mi klíma až 1 deň čiže niekde mi všetko uniklo viete mi aj to zistiť a spraviť?

Supercleaning

Dobrý deň,
Zistiť vieme kde unika ale opraviť nie.

Július Maťašovský

Dobrý deň, viete mi naplniť Peugeot 407 rok 2004 ?

Supercleaning

Dobrý deň,
Ano vieme naplniť aj Peugeot 407 rok 2004.

m

dobry den mame zaujem o plnenie klimy do auta ford mondeo combi rok.vyr.2012, bude pasovat chladivo?dakujem

Supercleaning

Dobrý deň,
Ano bude pasovat.

Ing. Martina Stosakova

Dobry den, ponuka je platna aj pre Renault Megan alebo tam tiez ide ine chladivo?Dakujem

Supercleaning

Dobrý deň,
Nie vam ide chladivo ake sa dava bezne r134

Martin

Octavia 1 1.9tdi v pohode dá sa

Supercleaning

Da sa len nevieme ze co ci sa da

Zoltan

Dobry den, mam zaujem o vasu sluzbu na bmw e65 je toto chladivo spravne?

Supercleaning

Neviem treba prisť pozrieme sa nato.

Matej

Dobrý, chladiaca kvapalina R134a a olej je použiteľná vo všetkých autách alebo sa to nejako odlišuje? Mám záujem o výmenu v Mercedes B classe. Ďakujem

Supercleaning

Dobrý deň,
Vám ide ine chladivo a drahšie
Tažke mi to naplniť nevieme.

Dávid Kriszt

min.rok som to kupil za 16e u vas.. nenastala chyba?

Supercleaning

Dobrý deň,
Nie nenastala chyba kedže naklady na chladivo isli hore o 250% tak museli sme isť s cenou hore.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore