Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jedinečný youtuberský tábor

4,4 / 5 Tábory Klokan o.z. Považie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jiří Sedláček

Dobrý den,je možno nahlásit dítě,co žije na Moravě a jak to mám zaplatit?Děkuji Sedláček.

Tábory Piešťanský klokan

Dobrý deň,
ano, je to možné, môžete kúpiť voucher, alebo prihlásiť na stránke. Pri kúpe voucheru zaplatíte online kredit.kartou. Ak kúpite cez stránku, pošlem Vám podklady a môžete poslať v czk do fio banky.

Timotej

Dobrý deň,kde sa nachádza kúpalisko?

Tábory Piešťanský klokan

Dobrý deň

bazén je v stredisku, na kúpalisko chodíme z Piesočnej-Moravský sv.Ján do Aqualand Moravia a zo strediska Podskalie do Trenčína.

Martina

Dobry deň. Syn bude mat 16 rokov. Mate prihlásene deti aj cca v tomto veku?

Ďakujem za odpoveď
Martina

Tábory Piešťanský klokan

Dobrý deň

prepáčte za neskorú odpoveď, máme tam viac detí ročník 2003, i keď najviac detí je 2005,2006,2007

Metod

Môžem sa spítať je potrebné mať pocítač a kameru keď ju nemám
Lebo ja natáčam na telefóne aj strihám videá na telefóne

Tábory Piešťanský klokan

Nie je nutné mať počítač, ani kameru…

Erika

Dobry vecer.
Doprava je individualna, alebo ponukate nejake moznosti?
Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Do rekreačného strediska Podskalie sa môžete dopraviť individuálne. Prípadne máte k dispozícii aj autobus Klokan s nástupným miestom Piešťany, Bratislava, Trnava a Trenčín.

Pekný deň.

Elena

Dobrý deň prajem, chcela by som sa opýtať, či nebude nejaký termín aj v auguste od 12.8–19.8.2008, skrátka ešte 1 termín v auguste od 19.8– 26.8. Naše dvojčatá by mali záujem, ale práve tento vami zadaný termín sme preč. Ďakujem za odpoveď.

Tábory Piešťanský klokan

Dobrý deň,
je mi ľúto, iné termíny ako sú uvedené na našej stránke už nebudú. (www.piestanskyklokan.com)

Alena Arbetova

Dobry den chcem sa opytat na dopravu sme z Popradu da sa aby v Trenčine syna niekto čakal a potom zase opacne na ceste domov odprevadil na rychlik dakujem

Tábory Piešťanský klokan

Dobrý večer,
nedalo by sa Vám vystúpiť v Púchove alebo v Považskej Bystrici?

Jarmila

Dobrý deň,
bolo by možné prihlásiť na youtuberský tábor 8 ročnú dcéru (9 rokov bude mať na jeseň)? Bývame v Pružine, čo je len 5 km od miesta konania tábora, dcéra je vyspelá a odvážna a aj keby nastal problém, vieme byť v tábore do 10 minúť.
Ďakujem za odpoveď.

Jarmila

Tábory Piešťanský klokan

Dobrý deň,
ano samozrejme, vek, ktorý je uvedený, je len naše odporúčanie. Vyspelosť dieťaťa je individuálna a určite to najlepšie posúdia rodičia.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore