Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenka pre milovníkov hôr s wellness v Demänovej v Hoteli Poľovník***

4,6 / 5 Hotel Poľovník*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Blažek

čakám odpoveď ako si mám pobyt zaistiť a ako mám postupovať

Hotel Poľovník***

na meno Blažek už registrujeme záväznú rezerváciu zo zľavomatu v termíne 29–31/08/2018.

Marta

Dobrý deň keby som chcela pobyt pre tri osoby aká by tam bola cena

Hotel Poľovník***

Dobrý deň prajeme,

cena závisí od počtu nocí. Uvedená cena na voucheri je pre 2 osoby, tretia osoba na prístelke si dopláca 21,00€/ noc (ubytovanie s raňajkami a so vstupom do wellness centra).

erika

Dobrý deň chcem sa spýtať cena pre dvoch dospelých za 2 dni dakujem

Hotel Poľovník***

Dobrý deň, v období do 31.08.2018 je cena kupónu 122,00€ ako môžete vidieť v ponuke.

Jana Mesárošová

Dobrý deň chcem sa spýtať cena pre dvoch dospelých a dve deti na3noci a4dni.dakujem.

Hotel Poľovník***

Dobrý deň prajeme,

veľmi nás teší Váš záujem o ubytovanie v našom zariadení. Dvojlôžkové izby máme k dispozícii len s maximálne jednou prístelkou, takže by sme mali pre Vás k dispozícii dve dvojlôžkové izby. Jedna izba by využila daný kupón pre 2 osoby zo zľavomatu a za druhú izbu pre 2 deti by ste doplácali u nás na mieste 123,00€ (ubytovanie s raňajkami), keďže by bolo potrebné, aby využívali samostatnú izbu.

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme. Prajeme pekný deň a ostávame s pozdravom

Sarvašová Oľga.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore