Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Oddych s príchuťou westernu pre celú rodinu v Černovej

3,7 / 5 Western Penzión Ružomberok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lia

Dobrý deň,
Chceli by sme vás navštíviť od 27.do 29.10.,sme 2 dospelí a 2 deti.Staci nám 1 voucher?Máte voľnú aj 4-postelovu izbu?A dá sa u vás jazdiť na koňoch? Ak áno,za akú cenu?Dakujem

Western Penzión

Dobry vecer
Pani Lia v termine od 27.10–29.10 Vam mozeme potvrdit rezervaciu
Ano mame aj 4 lozkovu izbu ,staci Vam aj jeden woucher ale neviem kolko rokov maju deti
Jedno dieta do 12 rokov je v cene woucheru a druhe dieta doplatite 28 euro za dva dni aj s ranajkami ak ma te dieta 4 roky tak ma ubytovanie zdarma doplatite len ranajky v sume 3 euro
Presny cennik jazdy na koni najdete na web stranke ranc divocina
Pekny vecer
S pozdravom Jana

Arleta Balogová

Dobrý deň,máte k dispozícii aj 4 lôžkovú izbu? Navštívili by sme vás 1.11. do 3.11.2018. 2 dospelí a dve deti 9 a 17 rokov.Máte voľno? Ďakujem. Arleta.

Western Penzión

Dobry den p Balogova ano mame k dispozicii aj izbu pre 4 osoby nakolko mame na zadany termin este volne izby
Tak Vam mozeme poskytnut aj dve dvojlozkove izby
S pozdravom Jana Krajnikova

Martin Jaroš

Dobry deň, chcel by som sa spytať na cenu ubytovania na 2 noci ,1 dospely, 1 dieta 10 rokov a 1 dieta 3 roky. Dakujem, Jaros

Western Penzión

Dobrý deň p. Jaroš
Stači Vám zakúpiť jeden kupon na 2noci/3dni a doplatíte len raňajky pre jedno dieťa v sume 8 euro za 2 dni
Prajem pekný deň
S pozdravom Jana

Viki

Dobry den aka je dostupnost najblizsej moznosti kupania bez auta?A dostupnost ku Vam je autobusom tiez mozna ?Restauracia ponuka moznosti dokupenia obedov a vecere?Dakujem

Western Penzión

Dobrý večer prajem p Viki
Dostupnosť autobusom je možna
Od želežničnej stanice Ružomberok je to 4km premáva MHD ,ponuka možnosti obedov a večeri je možná ,vedla penzionu je reštaurácia
Dostupnosť kupania ,bez auta nie je možná najblížšie je plaváreň č km ,Lúčky 12 km Bešeňová 16 km

Jaroslava Vincová

Chcela som sa opýtať aká cena by nás vyšla s dvoma dospelými a dvoma deťmi vo veku 6 a 7 rokov na dva noci?
A ako sú spoplatnené služby ako je bowling, a podobné atrakcie?
Dakujem

Western Penzión

Dobry den p Vincova
Za woucher zaplatite 59 euro + doplatok za druhe dieta 12 euro
Bowling 10 euro biliard je zdarma

Zuzana

Dobry den.dieta do 12 rokov zadarmo … ale ma svoju pristelku? Dakujem

Western Penzión

Dobry den p Zuzana dieta
ma svoju postel

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore