Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3D či 4D mihalnice s úpravou obočia u vás doma

5,0 / 5 Zuzana Kováčová - Mihalnice Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či robíťe mihálnice len v Bratislave alebo aj v okolí? Ďakujem 😊

Zuzana Kováčová - Mihalnice

Dobrý deň, mimo Bratislavu nechodím. Pokial má klientka zaujem má možnosť prísť ku mne. Prajem pekný deň :)

Petra

Dobrý večer, máte k dipozícii rôzne dĺžky mihalníc? Ďakujem

Zuzana Kováčová - Mihalnice

Áno od 7mm po 14mm

Iveta

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či robíte aj farbenie obočia, ak by som si za to priplatila ku kupónu na mihálničky s úpravou obočia. Ďakujem :-)

Zuzana Kováčová - Mihalnice

Dobrý večer bohužiaľ farbenie obočia nerobím. Nemám na to materiál mám len jeden odtieň farby na obočie :/

Zuzana

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať ako často sa dopĺňajú mihalnice a z akého sú materiálu.
Ďakujem.

Zuzana Kováčová - Mihalnice

Dobrý deň, Mihalnice sa dopĺňajú v závislosti od rýchlosti obnovy prírodných keďže umelé vypadávajú naraz s prirodzenou. To znamená každé 3–5 týždňov je to individuálne. A ja používam Mihalnice ktoré sú zo syntetických materiálov. Prírodné napríklad norkove nepoužívam- predsalen je to srsť- môže vzniknúť alergia. Lepidlo používam na citlivé oci. Ak máte ešte nejaké otázky kludne sa pýtajte :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore