Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax pod Tatrami pre celú rodinu! Kompletne zariadené drevenice Jenny pre 4 osoby

4,5 / 5 Drevenice Jenny Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Monika

Dobry vecer, chcela by som sa informovat, na volny termin na Jul. Mail som pisala pred 3dnami a odpoved ziadna. Dakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo prevádzku na info@drevenicejenny.sk. Pokiaľ Vám neodpisujú, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a skontaktujeme ich aj my.

Pekný deň.

Adriana

Dobry vecer! Chcem sa spytat, je mozne ubytovanie v lete od piatku do pondelka?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne preverenia dostupnosti je potrebné kontaktovať priamo prevádzku na info@drevenicejenny.sk.

Pekný deň.

Václav Staňko

Dobrý den, mám obecný dotaz, jestli je možné stornovat voucher v zákonné 14denní lhůtě i přesto, že by už byla provedena rezervace na termín pobytu v této lhůtě?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Nie, v takomto prípade neplatí 14-dňová zákonná lehota. Storno je možné iba ak nám na mail podpora@zlavomat.sk prepošlete súhlas prevádzky so stornom voucheru.

Pekný deň.

Monika

Dobry vecer mala by som zaujem o kupu pobytu 4osoby 6dni (5 noci) za 139 e ale chcem sa opytat 4 osoby sa mozu pocitat ako 2 dospely a 2 deti vo 9 rokov a 3 roky?Mali by ste volnu chatku od 26.7 do 31.7 .2018?Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Áno, môže sa to takto rátať. Ohľadne dostupnosti prosím kontaktujte priamo zariadenie na info@drevenicejenny.sk.

Pekný deň.

Peta

Dobry, chcela by som sa spytat ci by bolo mozne aj viac ludi na jednu chatku, kedze su tam aj male deti co spia z rodicmi

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pobyt na jednu chatku je pre 4 osoby, dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko je zadarmo.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore