Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Exkluzívny Wellness & Spa pobyt v hoteli PANORAMA**** v centre kúpeľneho mesta Trenčianske Teplice

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Wellness Hotel Panorama**** Trenčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martina Moravcova

Prajem pekný deň,
je možnosť pobytu od 23 – 25.12.2018 s vi­anočnou večerou? 2 osoby, plná penzia , prípadne polpenzia. Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel Panorama****

Dobrý deň pani Moravcová,
teší nás Váš prejavený záujem o služby nášho hotela Panorama ****. Mrzí nás, ale v termíne od 21.12. – 26.12.2018 je hotel zatvorený. Určite Vás radi privítame v ktoromkoľvek inom dátume. Prajeme pekný deň. S pozdravom Recepcia.

M

Zakúpila som pobyt u Vás v termíne od 30.11. do 2,12.2018 pre dve dospelé osoby. Je to pri príležitosti výročia, ktoré máme s priateľom. Chcela by som vás poprosiť či by bolo možné zabezpečiť pri raňajkách alebo obede výzdobu stola,, prípadne výzdobu izby…sviečky a podobne. je to kúpené ako prekvapenie. Alebo dá sa u vás navečerať? a koľko by bol príplatok za výzdobu? je možné objednať wellnes privátne? Taktiež ma zaujíma, či je možné byť ubytovaní v apartmáne alebo vo väčšej izbe a aký by bol doplatok. Ospravedlňujem sa za toľko otázok a vopred ďakujem za odpovede.

Hotel Panorama****

Dobrý deň , ďakujeme za zakúpenie voucheru a rezerváciu v našom hoteli Panorama ****. Poprosíme Vás kontaktovať nás prostredníctvom e-mailu na recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk alebo telefonicky na 032/6551155, kde Vám radi zodpovieme všetky vaše otázky. Prajeme pekný deň. S pozdravom Recepcia

Ladislav

Dobrý deň,nájde sa u vás voľno pre jednu osobu od piatku do nedele začiatkom novembra?
Prípadne Vas prosím o bližšie informácie na email(dátum aj orientacnu cenu)
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ladislav,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 32 655 11 55, alebo e-mailom. na recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Zuzana

Dobry den,
chcela by som sa opytat ci mate volnu jednu dvojpostelovu izbu od 1. 11. do 3. 11.

Hotel Panorama****

Dobrý deň pani Zuzana,
ďakujeme za Váš prejavený záujem. V uvedenom termíne máme k dispozícií už len izby Štandard bez balkóna alebo Bezbariérovú izbu. V prípade rezervácie alebo akýchkoľvek iných otázok, nás neváhajte kontaktovať.
Prajeme pekný deň
Recepcia

Angelika Adamova

Dobrý deň ešte mi nedošiel voguer na termin 1.11 – 4.11 za cenu 678,– je vsetko v poriadku ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Angelika,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Váš voucher evidujeme ako odoslaný dňa 12.10.2018. Kaž­dopádne, zasielame Vám ho opätovne, preto si je potrebné skontrolovať reklamné priečinky, ako sú „Spam“, „Reklamy“, prípadne „Propagácia“.

Prajem Vám krásny deň.

Dajana Trencanska

Dobry den! V sobotu som vyplatila pobyt prevodom z banky a este mi neprisiel Voucher. Kedy ho mozem ocakavat? Bolo pisane, ze do dvoch dni . Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Dajana,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Váš voucher evidujeme ako odoslaný, preto si prosím skontrolujte priečinky „Spam“, „Reklama“, prípadne „Propagácie“.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 232 117 321, alebo e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Iva

Dobrý večer, chcem sa spýtať, či máte ešte voľné 1.11.-3.11. ? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. V našom rezervačnom kalendári sa Vami vybraný termín zatiaľ zobrazuje ako voľný, preto v prípade záujmu si môžete pobyt na tento termín zakúpiť po kliknutí na „Kúpiť na termín“.

Prajem Vám krásny deň.

Martin

Zdravim,

Prosim Vas mal by som záujem o ponuku pre dve osoby pre tento pobyt, ale len z piatka na sobotu ak by sa to dalo co jest 19. – 20. existovala by nejaka takato ponuka?

Dakujem

Hotel Panorama****

Dobrý deň pán Martin,
teší nás Váš prejavený záujem o služby nášho hotela Panorama ****.
Za bežných podmienok jednonocové pobyty poskytujeme iba počas týždňa alebo z nedele na pondelok. V tento termín zatiaľ hotel nemá vysokú obsadenosť , urobili by sme preto výnimku a akceptovali voucher v hodnote 129€. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok, nás neváhajte kontaktovať.
Prajeme pekný deň
S pozdravom. Recepcia

Bruno

Dobry den, chcem sa u Vas ubytovat s priatelkou v obdobi 21.9.-23.9. mate v tom termine volnu dvojlozkovu izbu s balkonom? Da u vas fajcit aspon na nejakom vyhradenom mieste?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Bruno,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne týchto detailov pobytu je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +421 32 655 11 55 alebo e-mailom. na recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Katarína

Dobrý deň, chceli by sme sa s manželom ubytovať zo soboty na nedeľu. Na víkend nemáte zľavový balíček? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katarína,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, v našej ponuke neponúkame zľavový balíček na pobyt vo víkendovom období.

Prajem Vám krásny deň.

Viktória

Dobrý deň, dá sa u vás ubytovať s dvomi deťmi vo veku 10 a 14 rokov? Máte rodinnú izbu, ktorá bude ešte tento týždeň voľná? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Viktória,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento týždeň je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +421 32 655 11 55 alebo e-mailom. na recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Denisa

Dobry den,chcem sa opytat ci sa vo vasom hoteli nachadza aj detsky kutik alebo detske ihrisko,dakujem

Hotel Panorama****

Dobrý deň pani Denisa,
ďakujeme za Váš záujem o služby nášho hotela Panorama **** V hoteli sa nachádza malý detský kútik a na terase sa nachádza pre deti trampolína.
Prajeme pekný deň. Recepcia

Žaneta Gajdošová

Dobrý den,chcem sa spýtat mám zajednaný welness pobyt na 4 dni a tri noci od nedele a chcem sa spýtat od ktorej hodiny v nedelu sa možme ubytovat.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Žaneta,

ďakujeme za Vašu otázku. V ponuke je uvedený čas ubytovania od 14:00.

Prajem pekný deň.

Marek

Dobry den chcem si zaplatit balicek wel ness pobyt pre dvoch da sa to aj inac zaplatit alebo iba cez ucet?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marek,

ďakujeme za Vašu otázku. Platbu za pobyt je možné uhradiť bankovým prevodom (len v prípade variantu „Kúpiť bez termínu“), alebo platnou kartou online.

Prajem pekný deň.

Rastislav Vido

Prosím ponuku pre dve osoby s polpenziou od 26.7. do 28.7. – 2 noci

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Rastislav,

ďakujeme za Vašu otázku. Cena voucheru na 2 noci pre 2 osoby cez týždeň aj víkend je 232€.
Avšak dostupnosť voľných kapacít na tento termín Vám je potrebné si overiť priamo v hoteli na tel. č. recepcie +421 32 655 11 55 alebo e-mailom. na recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk.

Prajem pekný deň.

Gabriela Glézlová

Prosím, máte volný termín od16.7 do22.7 2018 Ďa­kujem Gabina

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Gabina,

v ponuke máme pobyt najviac na 5 nocí. V prípade záujmu, sa termín 16.7.-21.7.2018 zatiaľ v našom rezervačnom kalendári zobrazuje ako voľný. Preto je potrebné, aby ste si ho zarezervovali skôr než sa vypredá, po kliknutí na „Kúpiť na termín“, kde vykonáte zároveň online záveznú rezerváciu.

Prajem pekný deň.

Andrea Kopkášová

Dobrý deň,dá sa u vás rezervovať aj pobyt na jednu noc?Konkrétne z 02.06.-03.06.2018,dvoj­lôžko?

Hotel Panorama****

Dobrý deň prajeme,
samozrejme v ponuke máme aj pobyt na jednu noc s polpenziou pre 2 osoby v cene 129€. Dokonca máme aj vo Vami uvedenom termíne ešte zopár voľných izieb.
Prajeme pekný deň.
Recepcia

Daniela Gieciova Filova

Dobry den ja som objednala darcekovy poukaz z venovanim a teraz neviem pride my postou domov

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Jana Ondrejkovičová

Dobrý deň, od akého času je možné ubytovať sa a na druhý deň do akej hodiny treba opustiť izbu??? Ďakujem Jana Ondrejkovicova

Hotel Panorama****

Dobrý deň p.Ondrejkovičová,
ubytovať sa je možné od 14,00 hod. a izbu je treba opustiť do 10,00 hod.

Prajeme pekný deň. Recepcia

Elo huszthy

Máte zľavy pre seniorov?

Hotel Panorama****

Dobrý deň p.Huszthy,

pre seniorov nemáme žiadne špeciálne zľavy.
Prajeme pekný deň. Recepcia

Stanislava Jarmila Klamárová

chcel by som pobyt od 28.4 do 3.5.2018? prosím je možný termín pre jednu osobu a prosím vyrátať sumu. ďakujem Klamár Milan

Hotel Panorama****

Dobrý deň pán Klamár. Teší nás Váš záujem o wellness pobyt v hoteli Panorama. Žiaľ, pobyty a kalkulácie sú pevne stanovené pre dve osoby. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk alebo telefonicky a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodné riešenie. Prajeme pekný deň. Recepcia.

Tatiana Blažejčíková

Dobrý deň. Chcela by som si kúpiť pobyt len pre jednu osobu na týždeň. Aká by bolacena?

Hotel Panorama****

Dobrý deň prajeme,
teší nás Váš záujem o naše služby.
Pre jednu osobu máme balíčky, ktoré môžete nás na našej webovej stránke http://www.hoteltrenciansketeplice.sk/sk/pobytove-balicky/. Na sedem nocí máme balíček s názvom „Energia nielen pre seniorov“. Cena balíčku pre 1 osobu by vychádzala 544 €.
Prajeme pekný deň.
Recepcia

Zlata Komorná

Len som chcela či by sa nedal urobiť taký istý kupón so všetkým ale len pre jednu osobu. Ďakujem

Hotel Panorama****

Dobrý deň pani Komorná,
Pobyty a kalkulácie sú pevne stanovené pre dve osoby. Ako Vám už kolegynka nižšie písala, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu recepcia@hoteltrenciansketeplice.sk alebo telefonicky a pokúsime sa nájsť pre Vás vhodné riešenie.
Prajeme pekný deň. Recepcia.

Oľga

Ako to je so stravovanim? Je nieco v cene pobytu?

Hotel Panorama****

Dobrý deň, v cene máte raňajky a večere. Pri každom pobyte máte detailne napísané, čo je zarátané v cene pobytu.
Pekný deň. Recepcia

Zlata Komorná

Dobrý deň. Chceme si kúpiť tento pobyt, len pôjdeme 3 dospelí a dve deti vo veku 1 a 4 roky. Tým by som sa chcela spýtať či by sa nedal druhý kupón upraviť na jednu osobu, keďže dcérky neuplatnia welnes ani masáž. Ďakujem

Hotel Panorama****

Dobrý deň, určite sa nájde vhodná riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať. Pre konkrétnejšie dohodnutie detailov, kontaktujte prosím recepciu na tel.č. 032/ 655 11 55.
Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore