Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Športovo – zábavný tábor pre deti a mládež na 7 dní

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Štefánia Brajerčíková

Dobry den, prosim, dali by sa este prihlasit 3 deti (9, 13, 13 rokov) na termin 12.8. –18.8. 2018? Vopred dakujem za odpoved.

Športový klub VOUK

Dobrý deň tento termín bol zrušený z dôvodu malého záujmu. Môžte ich prihlásiť ak by ste mali záujem na airsfotovi tábor

Zuzana

Dobrý deň môžte mi poslať telefóne číslo?

Športový klub VOUK

+421917331628

Jozef Suchy

Poprosím máte ešte 1 alebo dve voľné miesta. Na termín od 28 do 4. 8. Dakujem

Športový klub VOUK

Ano

Maria Jelonekova

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ohľadom toho spania že deťom treba pribaliť spacák?

Športový klub VOUK

Áno, vsetke potrebné veci do tabora nájdete na stránke funnycamp.sk v sekcii" co nezabudnúť "

Katarína Glogovska

Dobrý deň.
Je možnosť ešte nahlásiť 2 deti?
Ďakujem za odpoveď

Športový klub VOUK

Ano samozrejme.

Lenka

Dobrý chcem sa opýtať dcéra má 11 a syn v auguste 7 a chcely by ísť spolu dalo by sa keď syn bude mat 7 rokov v auguste ?

Športový klub VOUK

Dobrý deň, áno je to možné

Zuzana Kollárová

Dobrý deň. Chcela som vnučke vyplatiť tábor a cez platobnu kartu TB mi to nechcelo zobrať.Mohli by ste mi prosím poslať poukažku,alebo napísať,ako jej mám tábor vyplatiť.Ďakujem Kollárová

Športový klub VOUK

Dobrý deň, nakoľko daný tabor rezervujte prostredníctvom zlavomatu musíte zavolať alebo napísať na podporu zľavoveho portálu Zlavomat .

Viktória

Dobrý deň. Je možné tábor zaplatiť aj v splátkach?

Športový klub VOUK

Prepačte ale neviem vám zodpovedať túto otázku, nakoľko ju musíte smerovať na Zlavomat. Ale predpokladám, že nie.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Túto možnosť neponúkame.

Pekný deň.

Manuela Kordovanová

Koľko v priemere býva detí (účastníkov) v tábore a koľkí lektori (animátori) sa o nich starajú?
Sú v škole aj sprchy?
Ďakujeme za odpoveď.
Kordovanová

Športový klub VOUK

V priemer cca 20 deti , 3 animatori, 1 zdravotník, (záleží od počtu detí), samozrejme v našom tabore sú aj sprchy. Tabor podlieha kontrole z úradu verejného zdravotníctva.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore