Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne služby pre krásne vlasy

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Uršula Kováčová

Dobrý deň, práve si chcem kúpiť kupón na farbenie vlasov vo vašom kaderníctve, keďže posledný júlový týždeň budem v Košiciach. Dúfam, že v týždni od 24. júla nájdete pre mňa termín :-) keďže kupón platí len do konca tohto mesiaca. ďakujem

Natural & Beauty

Dobry den,
ano, v tom tyzdni mame este volne terminy:)
Pre istotu nam zavolajte uz v pondelok.

Denisa

Dobre den
Som sa chcela opytat ci musim zakupit zlavu ale sa staci Len objednat.
 Vdaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Pokiaľ chcete dostať cenu, ktorú máme na našej stránke, je potrebné si zakúpiť voucher.

Pekný deň.

Mitrova M

Dobrý deň dnes som bola vo Vašom salóne a mala som zakúpený kupón za 34.90 EUR .mám polodlhé vlasy blond normálnu hustotu a platila som 15 Eur ešte navyše.V zlavomate sa píše že doplatok za husté resp.dlhé vlasy je 5 eur .Žiadam Vás o vysvetlenie.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne vysvetlenia je potrebné kontaktovať priamo salón na naturalbeautylsmn@gmail.com alebo +421 948 216 2­20. Nevieme z akého dôvodu bol doplatok, to Vám lepšie vysvetlia oni.

Pekný deň.

Eva

Dakujem za odpoved a v pripade farbenia korienkov aky by bol priplatok?

Natural & Beauty

Za malicko :) cca 10eur.

Evs

V kupone 5 je zahrnute aj farbenie korienkov a zosvetlenie, alebo len zosvetlenie. Dakujem

Natural & Beauty

Dobry den, v cene nie je zahrnute farbenie korienkov.
Pekny den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore