Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Smaragd vo vašej záhrade. Tuja západná s výškou až do 100 cm!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lenka

Dobry den, ak sme z Presova, je mozne aj osobne vyzvihnutie?

zahrada-online.sk

Áno, je to možné. Pri objednávočke Vás kvôli detailom poprosíme vopred o telefonický kontakt na čísle 0907 681764, prípadne mailom: zahradaonline@gmail.com

Judita Kálmanivá

Dobrý deň.Dostala som od Vás 50ks stromćeky ktoré sú veĺmi pekné,ale faktúru som k tomu nedostala,ćo súrne potrebujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Faktúru Vám vystaví dodávateľ, ale iba ak ju požadujete na firmu. Kontaktujte prosím preto priamo dodávateľa na zahradaonline@gmail.com alebo +421 907 681 764.

Pekný deň.

silvia

Pekný večer! Mala by som zaujem o tuje Smaragd vo výške cca 180cm .Potrebovala by som aspon 50 kusov. Zaujimalo by ma aká by bola cena a ako by to bolo s dopravou.Dakujem za odpoved

zahrada-online.sk

Dobrý deň, uvedenú výšku a počet tujek máme skladom. Tovar zasielame kuriérom alebo rozvážame. Poprosíme Vás, aby ste nás pre ďalšie detaily kontaktovali telefonicky: 0907 681764, prípadne mailom: zahradaonline@gmail.com

Monika Gahérová

Dobrý den, do akej výšky dorastie a akú šírku dosiahne dospelá tuja, ak sa nebude zastrihávať?

ingrid turnova

dobry den kolko stoji dorucenie ak si chcem objednat dve tuje smaragd

zahrada-online.sk

Dobrý deň, preprava je určená v sume 10Eur plošne do 10 kusov tujek (vrátane).
 www.zahrada-online.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore