Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jedinečný pobyt plný relaxu v Hoteli Magnólia**** v Piešťanoch

4,4 / 5 Hotel Magnólia**** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Havlova magda

Dobrý večer, nemáte volne silvestrovské pobyty 2osoby aspoň 2noci, dakujem

Hotel Magnólia

Dobrý deň pani Magda,
žiaľ Silvester už máme dávnejšie plne vypredaný.
marketingové oddelenie hotela

Suchánková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by bolo možné ubytovanie v trojposteľovej izbe, teda 3 dospelé osoby + dvojročné dieťatko bez nároku na lôžko. Relaxačný pobyt s polpenziou + bazén + zábal.
Ďakujem, s úctou Suchánková

Hotel Magnólia

Dobrý deň pani Suchánková,

pre tri dospelé osoby je potrebné zakúpiť 2 poukazy. Ubytovanie by bolo na rodinnej izbe (2 prepojené dvojlôžkové izby).
S pozdravom marketingové oddelenie hotela

Ľudmila

Mám ešte jednu otázku, vstup do vnútorného bazéna je neobmedzený? Alebo ma časový limit? Od kedy do kedy? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ľudmila,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. V cene voucheru máte neobmedzený vstup do hotelového bazéna počas prevádzkových hodín wellness centra.

Prajem Vám krásny deň.

Ľudmila

Dobry den, rada by som vedela konecnu sumu. Chceme prist 2.11.-4.11. 2 dospeli + 2 deti vo veku 10 a 5 s polpenziou v rodinnej izbe. Parkovanie pred hotelom. Ďakujem

Hotel Magnólia

Dobrý deň vážená pani Ľudmila,

cena pobytu pre 2 dospelé osoby na 2 noci je 149 €, príplatok za dieťa je 40 € / pobyt, za dve deti 80 €/ pobyt. Uvedená cena pre dieťa zahŕňa: 2× ubytovanie na prístelke, 2× raňajky, 2× večera, vstup do hotelového bazénu.
Celková suma za pobyt je 229 €, na mieste sa ešte platí kúpeľný poplatok za dospelé osoby – 1,10 € / noc / osoba.
Parkovanie pri hoteli je možné, na dve noci je cena parkovného 10 €. Hotel má obmedzenú parkovaciu kapacitu, rezervácia parkovacieho miesta vopred nie je možná.
Ak sa tak rozhodnete pobyt zakúpiť, potom prosím kontaktujte recepciu hotela na recepcia@hotelmagnolia.sk Tešíme sa na Vašu návštevu.
S pozdravom marketingové oddelenie hotela

Monika

Dobrý deň. Rada by som objednala liečebný pobyt pre mojich rodičov ako darček v výročiu narodenín. Chcem vedieť či po konzultácii s lekárom je možné dokúpiť procedúry, alebo ci su postačujúce procedúry ktoré sú k liecebnemu pobytu ponúknuté. Ďakujem Monika

Hotel Magnólia

Dobrý deň vážená pani Monika,
po konzultácii s lekárom, kedy presne vyhodnotí zdravotný stav hosťa, je možné dokúpiť ďalšie procedúry priamo u neho na mieste. Bolo by vhodné, aby sa rodičia spýtali po tejto konzultácii, či budú procedúry, ktoré sú zaplatené postačovať alebo či im pán doktor ešte odporučí niečo iné.
Stáva sa, že po takejto prehliadke pán doktor zamení zaplatené procedúry za nové. Je to v závislosti od zdravotného stavu hosťa.
marketingové oddelenie hotela.

Iveta

Ešte by som sa chcela spýtať, aké voľné termíny sú do konca roka cez víkend od piatku do nedele. Ďakujem

Hotel Magnólia

Pani Ivetka,
hotel má veľkú ubytovaciu kapacitu. V tejto chvíli sú voľné izby vždy počas víkendu a tiež počas týždňa.
marketingové oddelenie hotela

Iveta

Upresnite mi, čo znamená táto informácia: neobmedzený vstup do wellness za doplatok – suchá sauna, infra sauna, parná sauna, bazén, whirpool – 12€ / deň.

Je to neobmedzený vstup, ktorý je už v cene alebo sa platí za wellness? Ak by sme chceli len 2 –3 hodiny, platí sa? Ďakujem

Hotel Magnólia

Dobrý deň pani Ivetka,
jedná sa o jednorazový ,, časovo neobmedzený,, wellness vstup. Teda platí sa za tento vstup 12 eur a môžete sauny využívať počas vstupu časovo neobmedzene. 2 – 3 – 4 hodiny. Ak však wellness centrum opustíte a znovu chcete sauny využiť napríklad na druhý deň, je potrebné si znovu vstup zaplatiť.
marketingové oddelenie hotela.

Veronika Bačová Macáková

Dobrý deň,
chceli by sme prísť s dcérkou (2 roky) na 4 noci, tj kúpili by sme si dva kupóny na dve noci. Chceme sa opýtať:

  • dieťa je zadarmo ak je vo vlastnej postielke? Ako je to so stravou a vstupom do bazéna pre ňu.
Hotel Magnólia

Dobrý deň pani Bačová Macáková,

dieťa je zadarmo ak spí vo vlastnej postieľke. Raňajky sú v cene kupónu, v prípade záujmu o večere pre dieťa, je možné si ich zakúpiť v cene 6 € / večera – polovičná porcia. Vstup do bazéna má dieťa zadarmo.
S pozdravom marketingové oddelenie hotela

Beáta

Dobrý deň ja som vám zabudla napísať termin 9–10–11./NOVEMBER/nie teraz či je voľný tento termín dakujem vám pekne

Hotel Magnólia

Zdravím Vás pani Beátka,
áno v novembri je voľné. Tiež som mala na mysli november. Píšete o výročí 05.11. .
Nech sa páči, môžete si zakúpiť pobyt a urobiť rezerváciu.
Tešíme sa na Vašu návštevu.
marketingové oddelenie hotela

Beáta

Je volny termin 9–10–11?5.11.mame 30.vyrocie sobáša a chcem to ako darček

Hotel Magnólia

Dobrý deň pani Beáta,
vo Vami určenom termíne máme ešte voľné ubytovacie kapacity.
marketingové oddelenie hotela

Fero Papcun

Dobry den. Je volny termín 5–7.10 2018? 1 izba (2dospelí+ 1 dieťa 4r.?). Dakujem

Hotel Magnólia

Dobrý deň pán Papcun,

v termíne 5.- 7.10.2018 máme ešte voľné izby. Ak sa tak rozhodnete, potom prosím kontaktujte recepciu hotela na recepcia@hotelmagnolia.sk Tešíme sa na Vašu návštevu. Marketingové oddelenie hotela

Beáta Medvecka

Je možnosť pre prípad zrušenie rezervovania?

Hotel Magnólia

Dobrý deň pani Beáta,

v prípade záujmu stornovania kupónu a tým aj rezervácie je potrebné kontaktovať portál Zľavomat.
S pozdravom
marketingové oddelenie hotela

Zuzana

OPRAVA termínu 😁
19.10 – 21.10.

Hotel Magnólia

Dobrý deň vážená pani Zuzana,

bohužiaľ termín 19.10. – 21.10. je plne obsadený konferenciou.
S pozdravom
marketingové oddelenie hotela

Zuzana

Dobrý deň,
termín 29.10–21.10 je voľný?
A vstup do bazéna je celodenný alebo má nejaké časové obmedzenia.
Ešte by som sa rada spýtala na a teplotu vody v bazéne.
Ďakujem

Hotel Magnólia

Dobrý deň vážená pani Zuzana,

bohužiaľ termín 19.10. – 21.10. je plne obsadený konferenciou. Vstup do bazénu je možný počas otváracích hodín Wellness centra. Bazén je plavecký, teplota vody 28 stupňov.
S pozdravom
marketingové oddelenie hotela

silvia

dobry den prajem chcem sa opytat na trojdnovy wellnes pre dvoch s polopenziou chceli by sme ist do toho liečebneho bahna bazen atd bez masaži kolko by to stalo dakujem silvia.

Hotel Magnólia

Dobrý deň prajem,
na stránke Zľavomat máme v ponuke dva typy pobytov – Relaxačný pobyt s polpenziou alebo Liečebný pobyt. Relaxačný pobyt obsahuje polpenziu, vstup do bazénu a 1 x rašelinový zábal. V prípade záujmu o kúpeľné procedúry – bahnisko alebo zrkadlisko, je potrebné objednať si termín v kúpeľnom dome Irma. Ďalšie pobyty nájdete na www.hotelmagnolia.sk .
S pozdravom
marketingové oddelenie hotela

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore