Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Panenský kokosový olej v bio kvalite vhodný na varenie i ako krém na pokožku

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Gabriela

Dobrý deň!
Zrejme nečítate celé tie otázky.Pýtala som sa na zásieľkovňu v ČR,nie v SK.Ak si chcem kúpiť,tak mi vyhodí iba zásieľkovne v SR a ak napíšem adresu zásieľkovne v ČR,tak ma nepustí ďalej k platbe,teda do zásieľkovne v ČR mi nie je možné objednať tovar.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Otázky čítame celé. Pýtali ste sa, prečo nie je dostupná Zásielkovňa. Zásielkovňa dostupná je, ale iba na Slovensku. Stránka Zľavomat.sk doručuje iba na Slovensko. Do iných krajín je možné doručenie len po dohode s dodávateľom.

Pekný deň.

Gabriela

Pýtam sa zľavomatu!Nevidím dobu do kedy je možné tento olej objednať.Prečo nie je uvedená doba do kedy je možné tento olej objednať a prečo zase DHL a nie zásieľkovňa ktorá napríklad mne vyhovuje i v ČR.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Tovar je možné objednať do 12.7.2018 alebo do vypredania zásob. V ponuke je Uloženka, DHL ale aj Zásielkovňa.

Pekný deň.

Eva

Dobry den, je olej s vuni nebo bez vune?

Elixi.sk

Dobrý deň, olej vonia prirodzene po kokosu. Nie je do neho dodatočne pridávaný žiadny parfem.
S pozdravom,
Tím Elixi

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore