Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dioptrické sklá, vyšetrenie zraku očným lekárom a zľava na rámy

4,8 / 5 IDEALOPTIK (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Ildiko

Dobry den mozem voucher uplatnit aj na slnecne dioptricke skla

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, ano mozete vyuzit voucher aj na slnecne dioptricke skla, kde mate doplatok podla platneho cenniku na prevadzkach.

Pekny den.

Radka

Dobry den, prosim Vas co všetko zahrna vyšetrenie zraku? Vysetrujete napr. aj očný tlak?
Dakujem, Radka

IDEALOPTIK

Dobry den, v kupone je vasetrenie zrakovej ostrosti tak ako je uvedene v kupone.

Pekny den.

Hana

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je nejaký doplatok za tzv. tórické sklá (na korekciu astigmatizmu). Ďakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, doplatok je jedine vtedy, ak mate toricke dioptrie vyzsie ako 2,0. Do 2,0 je to bez doplatku, ak nechcete stencenie a odlahcenie.

Dakujeme a pekny den.

Endy

Dobry den , je mozne si kupon zakupit aj v pripade ak mam zaujem o vysetrenie na kontaktne sosovky ? Je tam niaky doplatok ? Dakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, v kupone nie je zahrnute vysetrenie na kontaktne sosovky. Na taketo vysetrenie Vas vieme objednat.

Pekny den.

Martina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, v akej cene sa u vás pohybujú rámy na detské okuliare. Vdaka

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, cany detskych okuliarov sa pohybuju od 59€ pred uplatnenim kuponu, kde mate 40% zlavu na ram.

Pekny den.

Simona

Dobry den, rada by som sa informovala aky je priplatok za skla do vlastneho ramu pri dioptrii –1. Antireflex v cene. Dakujem

IDEALOPTIK

Dobry den, priplatok za zabrus do vlastneho ramu je 5€, a za skla pri Vasej dioptrii nedoplacate nič.

Pekny den.

Veronika Majkova

Dobry den,
Chcela by som vediet, aky je priplatok za pracu do vlastneho ramu a takisto za zuzene skla (index 1,6).
Vopred vdaka.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme, cena za pracu do vlastneho ramu je 5€, a doplatok za stenčene skla pri indexe 1,6 je 38€ za par.

Pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore