Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenná vstupenka na Bojnický rodinný festival

2,8 / 5 Bojnický rodinný festival Bojnice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Peter

Dobry den. Az by bolo zle pocasie a vstupenky uz mame zakupene tak ako to bude pokracovat

Janka

Dobrý večer,
zakúpila som si vstupenky na sobotu, jednu pre dospelých- jednu pre dieťa od štyroch rokov, chcela by som sa opýtať že či mi stačí sa pred vstupom preukázať QR kódom, ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Pekný deň.

Jana

Objednali sme si dve vstupenky a prišli v pohode na mail no my sme objednali na dva dni a tam mame napísany dátum na 9.6 len

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Lucia

Dobrý deň kde presne je ten festival? V meste v Bojniciach alebo pri zámku či v ZOO?

Bojnický rodinný festival

200 m od bojnického zámku je amfiteáter sokoliarov

Lucoa

Dobrý deň prosím vás chcem sa opýtať že vstupenka pre deti je od 4 rokov a deti do 3 rokov majú vstup zadarmo a keď ma syn 3 a pol taka vstup zadarmo alebo musím kúpiť vstupenku?????

Bojnický rodinný festival

3 roky vrátane – takže zdarma

Lenka

Prosim Vas Miro Jaros bude o kolkej vystupovat?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Miro Jaroš bude na podujatí vystupovať 9.6.2018 o 15:00.

Pekný deň.

Barbora Tomašovičova

Dobry vecer objednala som si 3 vstupenky na festival na 10.6 ale mam nadstaveny neplatny email ako sa to da vyriesit dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo +421 232 117 321.

Pekný deň.

Maria Uhrova

Takže deti do 4 rokov majú zdarma?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Deti do nedovŕšených 4 rokov v deň podujatia majú vstup zadarmo.

Pekný deň.

Bojnický rodinný festival

ano 3roky vratane takže 4 roky už nie

Maria Uhrova

Dá sa kúpiť vstupenka aj na mieste?syn má 3roky aj 2mesiace,tak on to má zadarmo?

Bojnický rodinný festival

ano 3 rok,y vrátane na mieste taktiež ale tu je zlavomat takže drahšie na mieste urcite

Gabriela Pecimonova

Dobry den daju sa aj namieste kupit listky?alebo lepsie objednat?

Bojnický rodinný festival

myslim že cez zlavomat urcite sa oplatia na mieste budu drahšie

Jaja

Dobry den…ak bude zle pocasie, prsat…bude nahradny termin? Dakujem

Bojnický rodinný festival

o vsetkom budete informovany včas

Zuzana

Dobrý deň rodinny pobyt na celý víkend zakúpený na zlavomate je v cene tých (25€ cca ) aj ubytovanie na ten víkend ? A pre dve dospelé osoby ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Píšete pod ponukou k rodinnému festivalu, nie ubytovaniu. Ohľadne dostupnosti termínov je vždy potrebné kontaktovať priamo hotel.

Pekný deň.

Katka8886

Dobrý deň keď už som si kúpila vstupenky na festival konkrétne na so pri a malý má 3,5 roka tak mu ju mám asi nechať že? Lebo bolo písané že do 3 rokov zadarmo a nie do 4. Ďakujem

Bojnický rodinný festival

nie 3-ročné dieťa ma este zdarma

Nikolka Vasiova

Dibry den.Ak syn ma 3,5roka tak prenho este netreba kupit vsak?

Bojnický rodinný festival

nie netreba

Ivana

hmmm dakujem,ale ani na tom vašom zozname www.brf2018.sk neni vobec uvedené kedy vystupuju paci pac.

Bojnický rodinný festival

Ale áno 10.6. o 16 hod

Ivana

prosím vás paci pac budu vystupovat v ktorý den, lebo to nieje nikde uvedené,dakujem.

Bojnický rodinný festival

www.brf2018.sk

Ivana

dobrý den ,píšete že deti do 3 rokov zadarmo,ale na vstupenke je od 4 rokov.ak má dcéra 3,5 tak má ešte zadarmo?dakujem za odpoved

Bojnický rodinný festival

ano presne tak 3 roky vrátane

Monika Tomášková

Dobrý deň chcem sa opýtať budú sa dať kúpit aj vstupenky na miest? Ďakujem vopred za odpoveď.

Bojnický rodinný festival

ano budu ak este budu o 5 týždnov

Alena Tóthová

Našla som na tejto stránke tie objednávky aj s kódom, ako sa to dá použiť? To znamená, že už sme to kúpili a teda máme zaistení vstup?

Bojnický rodinný festival

na emaile musite mat kody – mate tam tel.č. na operatora

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321 a radi Vám poradíme.

Pekný deň.

Alena Tóthová

Dobrý deň. Objednala som si na vašej stránke pred pár minutami dve vstupenky na bojnický rodiiný festival, ale neprišlo mi žiadne potvrdenie.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321 a pozrieme sa na to.

Pekný deň.

Andrea

Do kedy sa da kupit kupon

Bojnický rodinný festival

Do 8.6.2018

Dominika

deti do 4 rokov maju vstup za aku cenu prosim vas? da sa aj taky vstup kupit?

Bojnický rodinný festival

4.99 vstupenka pokiaľ má už 4 roky

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore