Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Dentálna hygiena vo Family Dental Care! Aj permanentky!

4,8 / 5 Family Dental Care (7 pobočiek) Trnava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Anna

Dobrý deň, môžem sa u Vás objednať na dentálnu hygienu aj po 15 tej? A najprv si mám kúpiť voucher a potom si rezervovať termín?

Family Dental Care

Samozrejme, najskor voucher… nasledne zavolajte na recepciu, najdu Vam vyhovujuci termin. Tesime sa na Vasu navstevu.

Anna

Dobrý deň, ešte som zabudla k voucheru na dentálnu hygienu nemusím byť váš pacient? A nemusím mať u vás vstupnú prehliadku? Ďakujem Anna

Family Dental Care

Nie, nie je to nutne ;-)

Vladimír Potocnak

Dobry den,
Chcem sa opytat ci je mozne objednat aj dieta ktore bude mat 15 rokov.

Family Dental Care

Samozrejme, vrele doporucujeme vsetkym rodicom, aby s dentalnou hygienou a celkovo s dobrymi navykmi zubnej starostlivosti zacali s detmi co najskor. Jedine takymto sposobom dokazeme zamedzit negativnym a hlavne nakladnym skusenostiam, ktore su spojene s korekcnymi zakrokmi. Budeme sa na Vas tesit… ;-)

Lucia

Dobry den,
ja som sa objednavala u vas na dentalnu hygienu bez voucher-a
a teraz dodatocne som si ho zakupila, mozem ho pouzit na dany termin, ci mate na to urcene ( vyclenene) terminy?
Dakujem za odpoved,
s pozdravom Lucia K.

Family Dental Care

…samozrejme, nahláste to prosím na našej recepcii, ideálne vopred telefonicky. Tešíme sa na Vašu návštevu.

tina

Dobrý deň, ja by som sa chcela informovať ohľadom prvej evidencie u Vás. Ak si zakúpim cez zľavomat rodinný vstup 2 dospelí + deti a chcem chodiť k zubárovi v Trnave, musím ísť na prvú vstupnú prehliadku do Bratislavy ako sa píše tu na nete? Ďakujem za odpoveď. Tina

Family Dental Care

Bohužiaľ áno, vstupné prehliadky vykonávame len v Bratislave, z dôvodu obmedzenej kapacity lekárov v trnavskom okrese… chceme takto čo najefektívnejšie využiť čas lekára v Trnave a tým čo najviac skrátiť čakacie lehoty. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.

Miro

Ako dlho platí voucher?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Voucher platí do 7.8.2018.

Pekný deň.

Katka

Dobrý deň,
nerozumiem tomu ako môžem využiť benefit plus čo máme v robote, nakoľko sa to objednáva cez nejaký link, kde si treba nabiť kredity a ja to mám v systéme evidované ako body, každý bod má hodnotu 1 euro.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

U nás má 25 kreditov hodnotu 1 euro. Je potrebné nabiť si cez benefit plus tieto kredity na našej stránke a následne ich môžete použiť na nákup.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore