Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický pobyt v centre Rajeckých Teplíc s privátnym wellness v komfortnom, zrekonštruovanom, historickom Penzióne Talisman

4,3 / 5 PENZIÓN TALISMAN Rajecké Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Drahomíra Hlinková

Dobrý deň,chcem sa spýať ,ako je to so stravou (obed,večera) ,či sa dá dokúpiť a aj wellness na druhý deň pobytu. Ďakujem

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň,
varíme od rána do večera máme aj denné menu. Takže sa prestravujete. Ak by ste chceli ešte wellness tak 20€ na hodinu. PLatí sa za čas nie za počet osôb ale max 5osôb.

Viera Gregorickova

Dobry den mame u vas rezervaciu a chcela by som sa opytat na kolku hodinu tam mame prist dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Viera,

v popise pobytu je uvedené: check in od 14:00. Ale môžete si túto informáciu ešte overiť priamo na recepcii hotela na +421 911 146 999.

Prajem pekný deň.

Tomáš

Dobrý deň prajem, chcel by som sa opýtať či by bol možný aj príplatok za dieťa.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Dieťa do 3 rokov (2,99 r.) bez nároku na lôžko a stravu
Prístelka na dvojlôžkovej izbe nie je možná.
Doplatok za pobyt na trojlôžkovej izbe: 20€ / noc
Doplatok za raňajky pre tretiu osobu: 6,50€ / noc

Pekný deň.

Lukas Ko

dobry den, chcel by som sa opytat do kedy plati tato ponuka, uzavierka…

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ponuku budeme mať v predaji do 24.9.2018 alebo do obsadenia hotela.

Pekný deň.

Luboš

Dobry den, pobyt pre otca a dve dcerky 7a 4r. na 2noci/3dni by bol v akej cene? Zrejme letny termin.

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň , prosím napíšte nám na email : info@penziontalisman.sk

Robert

Dobry den chcm sa spytat ktore vikendy mate volne do 29.6 dakujem

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň,
jedine 29–1.6.2018. A potom aj v júli.

Zuzana Galovicova

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa dá ísť cez víkend niekde večer zabaviť, nablízku živá hudba alebo niaka muzika na teraske alebo v podniku?

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň, jedine cez víkend v Afrodite Palace živá hudba.

Lubica

Dobry den viete mi prosim napisat ci su tam aj massage ak ano kolko to stoji pre dvoch ..chcem zakupit uvas vikendovy pobyt pre dva pary..brata s manzelkou a sestru a jej manzela..chcela by som vediet cenu na vikend aj s dakou masagou…dakukem vam

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

V cene voucheru masáže nie sú, iba 1× privátny vstup na 1 hod. do wellness (jacuzzi, infra sauna, odpočiváreň) pre 2 osoby. Ohľadne možnosti dokúpenia masáže je potrebné kontaktovať priamo penzión na info@penziontalisman.sk alebo +421 911 146 999.

Pekný deň.

Diana

Dobrý deň, prosím máte v ponuke rodinnú izbu (4 dospelí, 1 dieťa) alebo apartman( ak áno, za koľko??) Je niekde nablízku reštaurácia kam by sme mohli chodiť na obedy a večere? Ďakujem príjemný den

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň, prosím napíšte na info@penziontalisman.sk a zadajte do správy aj Vaše te. číslo. Ďakujeme.

Alena B.

Chcela by som sa spýtať,či sa v tom pezione dajú dokúpiť obedy a večere. Ak áno kołko by nás vyšiel 4-dňový pobyt pre dve osoby. Ďakujem

PENZIÓN TALISMAN

Dobrý deň, žiaľ polpenzie ani plné penzie neponúkame. Ale varíme od 11:00 rána do 19:00 – 20:00hod.

Maderová Sidónia

Chcela som sa opýtať, či mate pomuky aj pre jedného, Som sama a nemám nikoho kto by so mnou išiel. A ako je to s cenou?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke máme v ponuke pre tento penzión iba varianty pre 2 alebo 4 osoby.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore