Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenný vstup do Morského kúpaliska MIRAJ

4,1 / 5 MIRAJ Resort **** - Morské kúpalisko Lučenec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Ivana Halmova

Chcem sa spytat omylom som preklikla pismenko na mojom emaily ale po platbe som to hned zmenila…pride mi voucher na upravenu adresu alebo na tu zlu ???…da sa to nejak opravit

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Anna

V ponuke ku voucheru sú aj tobogány. Takmer denne chodím okolo Miraja,ale včera ešte určite neboli tobogány pripravené.....a myslím,že ani bazén,kde ústia.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Túto informáciu sme na našej stránke už upravili.

Pekný deň.

Kiara

Kedy spustite vsetky bazeny? Myslim,ze cena by mohla byt aj nizsia ked je obmedzena prevadzka.

MIRAJ Resort **** - Morské kúpalisko

Dobrý deň, toto je znížená cena práve kvôli obmedzeniam, všetky bazény budú v prevádzke od 1.7.2018. Štan­dardná cena vstupného Júl-August víkend 12€/týždeň 10€

Martina

Chcem sa opytať, že ak ponuka plati do 17.6. Či sa može uplatniť kupon aj v tento posledný deň zľavy,čiže v nedeľu 17.6.
Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Áno, samozrejme, voucher môžete uplatniť aj v posledný deň jeho platnosti.

Pekný deň.

Zlatko sluka

Aké sú ceny pre dôchodcov alebo ztp

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke ponúkame len vstupy, ktoré vidíte. Ohľadne iných zvýhodnených cien je potrebné kontaktovať priamo prevádzku, nakoľko by sa jednalo o nákup mimo našej stránky.

Pekný deň.

MIRAJ Resort **** - Morské kúpalisko

Dobrý deň, pre dôchodcov platia štandardné ceny, pre ZŤP ponúkame zľavu 2€ nevzťahuje sa na voucher zakúpený tu na koľko zľava sa nedá kumulovať.

Marianna

Je možný vstup aj s psoriázou?

Timea

Je mozny vstup aj s psoriazou?da­kujem.

Laura

Dobrý deň chcem sa opýtať wellness pre dvoch čiže snubencov je daka zlava? Aj so šampanským a nieco aj na jedenie?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke máme k dispozícii iba varianty, ktoré vidíte.

Pekný deň.

Klaudia Bendikova

Pre deti stupne dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ceny celodenného vstupného pre deti je:
Deti do 4,99 rokov – 2,50 €
Deti od 5 do 9,99 rokov – 4,00 €
Deti od 10 rokov – zakupujú voucher

Prajme pekný deň

Timea

Od kedy sú ceny platne a dokedy?a musím zavolat predtým ako by sme prišli?je vonkajší bazén teplý kolko stupň.ma?ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vouchery sú platné od 22.5.2018 do 17.6.2018. Re­zervácia nie je vopred potrebná, stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne. Teplota vody v bazéne je 27 °C.

Prajeme pekný deň

Ján Vongrej

odkedy to platí ? Myslím, odkedy / dátum sa dá kúpať ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Akcia platí od včera.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore