Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Rodinná dovolenka s exkluzívnym wellness na južnej strane Chopku

4,4 / 5 Kúria na Táloch Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Denis Svihorik

Chcem sa spitat mate apartnam Pre 4 dospele osoby 2 spalne samostatne
A aka by nola cena na 7 noci ? Aj s poolpenziou dakujem

Kúria na Táloch

Dobry den mame aj take apartmany s 2 spalnami samostatne. V pripade cenovej ponuky ma prosim kontaktujte na e-mail dagmara.spisiak@gmail.com

Barbora

Dobry den,
mam otazocku, da sa u Vas ubytovat aj so psikom ?{20kg|
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Barbora,

ďakujeme za Vašu otázku. Áno v hoteli je možnosť sa ubytovať aj so psíkom, avšak je potrené na to hotel vopred upozorniť. V prípade ubytovania sa so psíkom sa za psíka platí príplatok 10 €/pobyt.

Prajem pekný deň.

Tina

Dobry den, mali by sme zaujem o termin od 23.7 styri dni/3 noci. Mate v tomto obdobi volnu kapacitu pre dve dospele osoby a dve deti / 10r, 2 roky/?

Kúria na Táloch

Dobry den v tomto termine mame este volne ubytovanie.
Dakujem

Drahos

Dobry den ako daleko je hotel Bystra kvoli welnes.a je uvedene 1×2h to plati kazdy den?mame ist na 6dni.dakujem

Kúria na Táloch

Dobry den hotel bystra je vzdialeny 1 km, a vstup je jednorazovy. V pripade zaujmu je moznost dokupit v sume 15€ osoba

Ján Truhlík

Dobrý večer,
je možné objednat ešte pobyt pre 2 dospelé osoby + 1 dieta – 8 rokov na termín 9.7.2018 až 13.7.2018

Kúria na Táloch

Dobry den termin je este volny.
Dakujem

Ondrej

Dobrý deň
Je možné uschovať motorky v garazi alebo na uzamknutom mieste?
Ďakujem za info

Kúria na Táloch

Dobry den ano mame moznost uschovy. Dakujem

Amália Berežňáková

chcela som objednať pobyt pre 3 rodiny a 4 detí cez prázdniny, žiaľ presný termín pobytu zatiaľ nemôžem povedať
voucher som chcela kúpiť ešte dnes a využiť pritom aj 2OO kreditov, žiaľ neviem ako, je to iná forma objednávky

Kúria na Táloch

Dobry vecer,skuste informovat priamo zlavomat urcite vam s tym pomozu, neovladam ako sa tieto kredity uplatnuju.
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321.

Pekný deň.

Simona Čitarská

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, keď spravím online rezerváciu, je potrebné informovať daný hotel o rezervácii?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Kúria na Táloch

Dobry den nie netreba.
Dakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore