Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Užite si letnú dovolenku na ostrove v Chorvátsku s 2 deťmi do 12 r. zdarma. Komunikácia aj v slovenskom jazyku

3,9 / 5 Hotel Ugljan Dalmácia - Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Miroslava Kostecká

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Email je odoslaný, verím že sa čoskoro dočkám odpovede.
Ďakujem a prajem pekný deň

Miroslava Kostecká

Dobrý deň, v termíne od 25.8. do 1.9.2018 máme u vás objednaný pobyt 2 dospelí a 2 deti…bolo by možné dokúpiť si pobyt ešte pre jedného dospelého človeka? Koľko by to stálo?
Ďakujem za odpoveď

Hotel Ugljan

Jedna osoba na samostatnej izbe plati 50% ceny voucheru plus 70 eur za pobyt a miestnu taxu, plati sa na recepcii v hotovosti v eur. Ohladom volnej izby vam vieme povedat zavaznu informaciu 23.8. do 12 00 cez stranku hotelugljan@ gmail.com

Mirka

Dobrý deň, máme rezervovaný termín od 25.8. – 01.09. no dodnes nám neprišiel žiadny email s pokynmi kedy a kde sa máme dostaviť. Na email nám nikto neodpovedá. Neviete či nám niekto niečo pošle alebo len máme sadnúť do auta a vyraziť tam? :)

Hotel Ugljan

Dobry den ak mate zakupeny pobyt cez online rezervaciu tak len sadnut do auta a prist na ostrov Ugljan. Dakujeme Hotel Ugljan

Lucie

dobry den, máme zarezervovanou dovolenou 2+2 na termín 18.8.2018 – 25.8. 2018, podle recenzí jsem pochopila, že budeme na trojlůžkovém pokoji čtyři? a po přečtení příspěvku ohledně jídla, že tam není moc ovoce a zeleniny? nejíme maso, tak aby jsem věděla co nás čeká a jak se kdyžtak zařídit jinak . děkuji mockrát za Vaší odpoved, hezký den, Lucie

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lucie,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne týchto informácií je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com, alebo na tel. čísle +385 23288024.

Prajem pekný deň.

Hotel Ugljan

Ubytovaní budete bud na dvoch dvojlozkovych izbach, alebo na trojlozkovej s moznostou stvrtej pristelky ak je dieta do 6 rokov. Vzdy k veceri aj pri ranajkach je zelenovy bufet z cerstvej zeleniny. Ovocie nebyva kazdy den, strieda sa k veceri so sladkymi kolačmi.

Nikol

Samozrejme že mám absolvovaný pobyt v tomto hoteli a preto sa pýtam kde mám recenziu napísať.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Nikol,

v tomto prípade je potrebné sa preklikať na Váš profil → moje nákupy → uplatnené vouchery a tam nájdete možnosť pridať recenziu/hodno­tenie.

Prajem pekný deň.

Nikol

Dobrý deň, ako napíšem recenziu na tento hotel ? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Nikol,

ďakujeme za Vašu otázku. Aby ste mohli pridať recenziu na tento hotel, je potrebné mať uplatnený voucher (absolvovaný pobyt) v tomto hoteli.

Prajem pekný deň.

Martina

Dobrý deň,
je potrebné si rezervovať dopravu_trajekt dopredu poprosím bližšie info Ďakujem?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martina,

ďakujeme za Vašu otázku. Cestu trajektom si nie je potrebné zajednávať dopredu, nakoľko trajekt premáva pravidelne. Posielam Vám internetový odkaz, kde nájdete časy premávania trajektu a kde si môžete lístok zakúpiť vopred (https://www.jadrolinija.hr/).

Prajem pekný deň.

Zuzana

Mozem sa spýtať,je voľný termin 18.8.-25.8.? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento termín je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com, alebo na tel. čísle +385 23288024.

Prajem pekný deň.

Andrea

dobrý deň,
Mohla by som Vás poprosiť o informáciu, kedy by ste mali voľný termín v mesiaci
august na 7 noci pre 2 dospelé osoby + 2 deti vek 10 a 15 rokov? A mohli by ste mi aj uviesť konečnú sumu, akú by som zaplatila.
ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andrea,

ďakujeme za Vašu otázku. V našom rezervačnom kalendári sa ako jediný voľný termín v auguste zobrazuje termín 11.8.-18.8.2018. Preto v prípade záujmu je potrebné si tento termín zakúpiť čím skôr, po kliknutí na „Kúpiť na termín“.

Ubytovanie pre 2 deti do 12 rokov (11,99 rokov) s polpenziou je zdarma (max 2 deti do 12 rokov zdarma). Ubytovanie pre deti od 12 do 18 rokov (17,99 rokov) je s 50% zľavou, za doplatok 135 €/7 nocí/dieťa.

Prajem pekný deň.

Štefan

Dobrý deň.Je moznost ubytova sa v izbe aj 3 detmi?
Maju vek 3,5 a 12
A aka je vysledna cena v termine 11–18.8 2018
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Štefan,

ďakujeme za Vašu otázku. Ubytovanie pre 2 deti do 12 rokov (11,99 rokov) s polpenziou zdarma (max 2 deti do 12 rokov zdarma).
Za ďalšie dieťa je v ponuke ubytovanie s 50% zľavou za doplatok 135 €/7 nocí/dieťa. Avšak dostupnosť prísteliek si je potrebné overiť priamo v hoteli na hotelugljan@gmail.com, alebo na tel. čísle +385 23288024.

Prajem pekný deň.

Martina

Dobry den prajem , chcem sa opýtať či nie je moznost zakupenia tejto ponuky aj s dopravou … sme 4 clenna rodina a mali by sme zaujem o tuto ponuku ale mame problem s dopravou … dakujem Martina

Hotel Ugljan

Nie je mozne zakupit si pobyt aj s dopravou

Sona

Dobrý deň chcela by som sa opýtať na dovolenku v Chorvátsku pre 2 dospelých A 3 deti vo veku 6 8 1,5 roku a koľko by ma čísla celá dovolenka ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Soňa,

ďakujeme za otázku. Cena pobytu sa samozrejme líši v závislosti od toho, o aký termín máte záujem. Momentálne máme v ponuke 2 pobyty. 1. v období 1.9.-8.9.2018 a 2. v období 25. 8. – 1. 9. 2018.

Cena za 1. variant je pre 2 osoby 430€. Pre 2 deti do 12 rokov (11,99 rokov) s polpenziou je ubytovanie zdarma (max 2 deti do 12 rokov zdarma). Ubytovanie pre deti od 12 do 18 rokov (17,99 rokov) s 50% zľavou za doplatok 107,5 €/7 nocí/dieťa.

Cena za 2. variant pre 2 osoby je 460€. Pre 2 deti do 12 rokov (11,99 rokov) je ubytovanie s polpenziou zdarma (max 2 deti do 12 rokov zdarma). Ubytovanie pre deti od 12 do 18 rokov (17,99 rokov) s 50% zľavou za doplatok 115 €/7 nocí/dieťa.

Prajem pekný deň.

Petra

Dobrý deň, chcem sa informovať o pobyte v období od 1.9.2018–8.9.2018, či sa dá ubytovanie aj s 2 izbami a koľko by sme museli priplatiť, keďže máme ročné dieťa a keď spinká potrebuje mať svoj kľud. Ďakujem Balážová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Petra,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne bližších informácií o pobyte je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com, alebo na tel. čísle +385 23288024.

Prajem pekný deň.

Hotel Ugljan

Mozete dostat dve samostatne izby bez doplatku

Dvožakova

Poprosim vas móžeme 2osoby a psik jazvečik ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za otázku. Pre bližšie informácie o pobyte je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com, alebo na tel. čísle +385 23288024­. Komunikácia je možná aj v slovenskom jazyku.

Prajem pekný deň.

Hotel Ugljan

Psiky na hoteli nemozu byt

Mária Krištofíková

Dobrý deň, mate ešte voľný termín pre rodinu 2 dospelí a 2 deti / 7a 9 rokov / v termíne od 4/8 do 11/8? Bola by možná jedna 3 postelova izba + prístelka? Je možné si doplatiť klímu? Ďakujem.

Hotel Ugljan

Termin mame obsadeny

Tomáš

Dobrý deň, prosím o zodpovedanie dopytu na mail z 23.6.

termin 18.8 az 25.8. volne kapacity na rodinnu dovolenku.

Ide o dve rodiny

  1. Dvaja dospeli, dve deti, 10 a 12 rokov
  2. Dvaja dospeli, tri deti, 3, 8 a 10 rokov.

Mame zaujem o izby s balkonom, idealne s vyhladom na more.
Zlavomat.sk

Dobrý deň, Tomáš,

ďakujeme za Vašu otázku. Pre overenie dostupných kapacít a pre dohodnutie ďalších detailov pobytu je potrebné kontaktovať priamo hotel mailom na hotelugljan@gmail.com, alebo na tel. čísle +385 23288024­. Kmunikácia je možná aj v slovenskom jazyku.

Prajem pekný deň.

Trellova

Dobrý, 2 dospely a 2 deti, máte ešte voľný termín od 4.8.2018?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Trellova,

ďakujeme za Vašu otázku. V termíne od 4.8.2018 žiaľ nemáme v ponuke tento zájazd. Najbližší termín zájazdu je na obdobie od 18.8.2018. Re­zervácie a overenie dostupných kapacít je možné mailom hotelugljan@gmail.com, alebo na tel. čísle +385 23288024­. Komunikácia je možná aj v slovenskom jazyku

Prajem pekný deň.

Protest

Dobry den,chcel by som sa informovat ubytovanie v termine 21.8.2018 mate este volno 2 dospeli + 2 deti 3 a 4 roky,popripade 3 dospeli + 2 deti
Dakujem.

Hotel Ugljan

je možný termin sobota – sobota, je volný termin 18.8.-25.8.

Maria

Dobrý deň chcem sa opýtať na termín 25.8. – 1.9. Chceme ísť 2 rodiny. My sme 2 dospelí a 2 deti 6a2 rokov. Druhá rodina 2dospeli a deti 3 do 10 rokov. Je ešte dostupné?

Hotel Ugljan

termin je volný

Klára

Dobrý deň mala by som záujem o dovolenku pre dvoch dospelých a 4 deti vo veku 4 9 11 11, máte voľné termíny na júl od 14 júla do 21 tak gde sa to dá rezervovať a zaplatiť
Prosím
Dakujem

Hotel Ugljan

Termin je obsadeny

Jana F.

Dobrý deň,
v hoteli nedvíhajú telefón ani na e-mail nikto neodpovedá a ako je písané, chcem objednať izbu s balkónom a preveriť kapacity pre dovolenku s deťmi (7 a 11 rokov) v termíne 14.7 – 21.7. Ako to mám urobiť, keď nemám žiadnu odozvu?
Ďakujem
Jana F.

Hotel Ugljan

dobrý den, termin mame obsadený

Miloš D.

Dobrý deň,
máme záujem o túto dovolenku, ale mám otázky:

  • sme rodina(2dospelí) so 4 deťmi: 14r, 11r, 9r, 2r, doplácanie som pochopil tak že dve deti(mladšie) sú zdarma a za staršie si priplatíme 2× 1..€?
  • ako to bude s ubytovaním, dostaneme ďalšiu izbu (predpoklad a podmienka) hneď vedľa seba? sú všetky izby upravené (na fotkách je to OK), nerád by som sa dočkal prekvapenia-staré izby, špina…atď :-)
  • je možné si predĺžiť pobyt o niekoľko dní, ak by sme chceli a za akých podmienok (predpoklad tie isté)
Ďakujem za odpoveď.
Miloš D.
Hotel Ugljan

Nie vsetky izby su ako na fotke, treba si pozriet recenzie s ak mate akekolvek pochybnosti zvolil by som inu destinaciu, pobyt sa da predlzit ale iba po dohode s recepciou pocas pbytu ktora preveri dostupnost volnych izieb, pred nastupom sa neda objednat predlzenie terminu

Miloš

Dobrý deň,
zabudol som je možné predĺžiť si pobyt o pár dní.
Ďakujem

Hotel Ugljan

Predlzit pobyt sa da iba po prichode do hotela s po overeni dostupnosti volnych izieb, dopredu sa to neda potvrdit

Miloš

Dobrý deň, uvažujeme o zakúpení dovolenky, ale sme 2 dospelí, 4 deti vo veku 2,9,11 a 14 rokov:

  • ako to bude so zakúpením voucherov, keďže 1 kupón-2dospelé osoby+2deti do 11,99 zdarma, 
  • ako budú ubytované ostatné 2deti? (budú v samostatnej izbe-hneď vedľa-podmienka) 
  • je to zrejme starší hotel, ktorý prešiel rekonštrukciou – je celý zrekonštrovaný?, na fotkách je to prijateľné(aby sme sa neocitli v situácií že budeme ubytovaný v starej časti hotela
Ďakujem za odpovede.
Hotel Ugljan

Budete potrebovat tri izby, treba si vybrat termin a overit si dostupnost izieb vedla seba na hotelugljan@gmail.com, hotel nema staru a novu cast, je to jedna budova

svetlana poliaková

dobry vecer,
sme 3 dospeli a 1 dieta..mali by sme zaujem o pobyt pre 3 dospeli a 1 dieta..dakujem

Hotel Ugljan

Treba vybrat termin

Petra Holičková

Dobrý deň dá sa voucher zaplatiť aj bankovým prevodom, nakoľko v možnostiach platby sa mi táto možnosť nezobrazuje. Rada by som si totiž zakúpila pobyt. Za odpoveď vopred ďakujem Petra

Hotel Ugljan

Treba vybrat termin

Hotel Ugljan

Iba bankovym prevodom

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ak chcete platiť bankovým prevodom, je potrebné si zvoliť variant bez termínu. V tom prípade po obdržaní voucheru ešte musíte dohodnúť rezerváciu v hoteli.

Pekný deň.

Ivana Rojikova

Dobry den. Objednala som si pobyt ale nikto neodpisuje na mail a nie je mozne sa tam vobec dovolat. Viete mi povedat kde je problem? Mam zrusit rezervaciu?

Hotel Ugljan

Uz sme odpovedali

Roman Eliaš

Na email nezodpovedajú, telefón nedvíhajú… Počkám ešte deň a ruším rezerváciu.

Hotel Ugljan

Uz sme odpovedali

Hotel Ugljan

Sk ste zrusili rezervacii prosim oznamte nam to

Roman Eliaš

Rezervovali som si izbu od 30.6–7.7. Viete mi povedať či je voľná izba s balkónom a ďalšou izbou pre deti? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne týchto požiadaviek je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Ak ste v online rezervacii dali poziadavku izbu s balkonom tak ju budete mat, inak az po dohode pri nastupe s recepciou

Katka

Dobrý deň, mame zaujem zarezervovat si pobyt v termine 7.7–14.7. pre 2 dospelych a 2deti 10 a 14 rocne v izbe s balkonom s vyhladom na more a s chladnickou.
Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Termin je volny

Miloš

Termín 4.8 – 11.8. je voľný 2 dospelý a 2 deti 6 a 9 rokov izba s balkónom

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Termin je volny

Monika Fúriková

A ako by sme prosím vás boli ubytovaní s 3 deťmi (6mesiacov, 3 roky a 9 rokov). Ďakujem

Hotel Ugljan

na jednej izbe s balkonom kde je stvrte lozko pristelka, alebo na dvoch dvojlozkovych iz­bach

Nikol

Dobrý večer, mala by som záujem o zakúpenie tejto dovolenky. Chcem sa poinformovat o pár veciach. Keď voucher zakúpim bez termínu tak je to ako ? Mala by som záujem o voucher na dátum 28.07–04.08. Už to ale nejde zarezervovať na ten termín tak by som chcela vidieť že či to už nieje voľne alebo sa dá zakúpiť aj bez termínu a prísť na tieto dátumy ? Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel Ugljan

termin je momentalne obsadený, v piatok 15.6. sa možno uvolnia izby

Ella

Dobrý deň sme rodina s 3 deťmi 5r. 1,8r a 0,4r je potrebné niečo platiť aj pre bábätko v prípade že nepotrebujeme pre ňu ani pristelku ani stravu? Dakujem

Hotel Ugljan

nedoplacate nič, vo Vašom pripade su vsetky deti zdarma

Mária Billova

Dobry den chcem sa spýtať ako je to z dopravou ci vlastna ale je v cene ďakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Doprava je vlastná.

Pekný deň.

Lucie

dobrý den, jdeme si kupovat zájezd na termín 18.8.- 25.8. 2018, je volný pokoj pro dva dospelé a dve deti s balkonem? dakujem velice pekne, hezký den, L.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti izibe pre deti a izieb s balkónom je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Mirka

Dobrý deň, snažila som sa kontaktovať hotel no bez odozvy, nedvihaju telefón, ani neodpovedaju na mail. Chcela by som sa informovať či maju voľný termín od 25.8 do 1.9. Dvaja dospelí a dve deti do 7 a 11 ročné. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je potrebné počkať na odpoveď z hotela. Dostupnosť termínov nevieme preveriť. Prípadne nám môžete napísať na podpora@zlavomat.sk a budeme ich urgovať aj my.

Pekný deň.

Pavol Kulla

Dobry den zakupil som 2 vouchery na termin 21.7–28.7 a mame 3 deti posielal som mail na Hotel no nedostal som ziadnu odpoved ani telefon nedvihaju potrebovai by sme 2 izbi s balkonom a vyhladom na more a1 izbu pre deti

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je potrebné počkať na odpoveď hotela. My bohužiaľ rezerváciu nevieme spraviť. Prípadne nám môžete napísať na podpora@zlavomat.sk a môžeme ich urgovať vo Vašom mene.

Pekný deň.

dulovcovazuzana@post.sk

Dobrý deň, mali by sme záujem o termín od 14.7. 2018 do 21.7. 2018, dvaja dospelí a jedno dieťa – 14 rokov. Chcela by som zarezervovať izbu s balkónom a výhľadom na more. Bolo by to možné?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne rezervácie je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

termin 14.7.-21.7. je teraz vypredaný, cakame na potvrdenie rezervovanej kapacity klientami zaplatenim pobytu. Ak nebudu vsetky zaplatené, v piatok 15.6. uvolnime izby na dalši predaj

Monika Fúriková

Dobrý deň, prosím vás máte voľný termín 25.8. – 1.9.? Ako by sme prosím vás boli ubytovaní, sme 2 dospelí a 3 deti vo veku 6 mesiacov, 3 roky a 9 rokov. Stačí nám kúpiť 1 voucher? Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Áno, v takom prípade Vám stačí zakúpiť 1 voucher. Ohľadne dostupnosti izieb pre deti je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

termin je volný

Mirka

Dobrý deň, je voľný ešte termín 14.7.2018 Sme dvaja dospelý a dve deti (9,13). Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

termin je momentalne obsadený

Milos Dorica

Dobry den, termin od 4 – 11.8. 2 dospely a 2 deti (6 a 9 rokov) je volny? Vsade pisete ze treba kontaktovat priamo hotel na hotelugljan@gmail.com urobil som tak v utorok a vo stvrtok znovu – bez akejkolvek odozvy.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je potrebné počkať na odpoveď z hotela. My bohužiaľ dostupnosť nevieme overiť.

Pekný deň.

Katarína Eleková

Dobrý deň! Chcem sa informovať či je voľný termín od 07.07.2018. Sme dvaja dospelí a dve deti vo veku 5 rokov a 8 rokov. Chceli by sme postel pre každého člena rodiny. Ak by sa dalo dve izby by boli najlepšie, ale chcem sa opýtať či sú dve izby vedľa seba prepojené? Ďalej by ma zaujímalo či je možné dokúpiť balkón s výhľadom na more.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

budete mat dve izby, je mozne dokupit izbu s balkonom, izby nie su prepojene, su to dve samostatne dvojložkové izby so socialnym zariadením

Martin a Lucia Gerbocovci

Dobry den, sme rodina so 4 detmi (vek: 3, 6, 7 a 10r.), chceli by sme k Vam prist dovolenkovat od 23. juna – rozumieme tomu tak, ze si zakupime 1 voucher pre 2 dospelych a 2 deti. Za dalsie 2 deti doplatime 107,– + 107,– eur? Alebo 50% zo 107,– za tretie a 50% zo 107,– eur za stvrte dieta?

Hotel Ugljan

doplatite 2 × 107 za dve deti

Zuzana Benková

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať na voľný termín dovolenky od 28.7.-4.8.2018. Uby­tovanie pre 2 dospelých a 2 deti vo veku 7a10 rokov. Máte ešte v tomto období voľné? Stačí nám 1 voucher ? Koľko by stál príplatok za balkón s výhľadom na more? Deťom stačí doplatiť stravu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Daný termín je momentálne voľný. Ubytovanie pre 2 deti do 12 rokov (11,99 rokov) s polpenziou ZDARMA (v max. počte 2 deti); ubytovanie detí v samostatnej izbe vedľa rodičov ZDARMA. Príplatok za izbu s balkónom na 7 dní orientovanú smerom na more: 40 €/izba/pobyt. Stačí Vám zakúpiť 1 voucher. Ohľadne dostupnosti izby pre deti a izieb s balkónom je potrebné kontaktovať priamo hotel.

Pekný deň.

Mikuláš

Dobrý deň, môžem sa opýtať, večera formou bufetových stolov znamená, že bude varená alebo suchá? ďakujem

Hotel Ugljan

bude aj varena, aj pečená, aj suchá

maja

Dobrý deň mám záujem o pobyt od 30.6 do 7.7 2018. Sme dvaja dospelí a dve deti 12 a 8. Syn bude mať počas pobytu 13 rokov. Ako je to potom s voucherom vzťahuje sa naňho ešte zľava alebo už nie?

Hotel Ugljan

na syna sa vztahuje zlava 50percent, doplatok sa plati v hotovosti na recepcii hotela, treba zakupit 1 x voucher, termin je volny, budete mat dve izby

Zuzana

Dobrý deň, mali by sme záujem o termín od 14.7. 2018 do 21.7. 2018, dvaja dospelí a jedno dieťa – 14 rokov. Chcela by som zarezervovať izbu s balkónom, bolo by to možné? Ako dlho trvá rezervácia?
Ďakujem.

Hotel Ugljan

termin je volny, rezervacia izby s balkonom je do 7.6. do 24 00, izbu predbezne rezervujeme

Samuel Hyža

Dobrý deň, bol by problém s bezlepkovou (gluten free) stravou pre jedno 7-ročné dieťa? Ďakujem.

Hotel Ugljan

vecere aj ranajky su bufetove stoly, vzdy v dany den sa mozete informovat ktore jedlo je bez muky

Denis Macala

Dobry den,je mozna rezervacia s prichodom v utorok?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

danú ponuku ponúkame iba s nástupom v sobotu.

Prajme pekný deň

Samuel Hyža

Dobrý deň, bol by problém s bezlepkovou (gluten free) stravou pre jedno 7-ročné dieťa? Ďakujem.

Hotel Ugljan

odpoved vyssie

Karolina Varga Urbancova

Dobry den,mate volne 2 izby s balkonom v termine 30.6–7.7 pre 2 rodiny kazda s 1 dietatom (3r, 7r)?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com alebo +385 23288024.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

termin je volny

Anna Istokova

Dobry den
Prosim vas a ako to je z cestou tam a spet
Cesta v sume neni zahrnuta?
Dakujem.za odpoved

Hotel Ugljan

Cesta nie je zahrnutá

Monika Dobešová

Dvaja dospelí v termíne od 14 do 21.7. Izba s balkónom s výhľadom na more – je voľné?
Ako často premáva trajekt?

Hotel Ugljan

termin je volný, trajekt ide kazdu hodinu, cestovny poriadok na www. jadrolinija.hr, linka Ugljan(gaženica)-Preko

Lenka Kečkárová

Dobrý deň,pisala som do hotela mail ci je voľný termín od 21.7 do 28.7,este sa neozvali,dvaja dodpera dve deti(9,12)za 12 rič.dieta bude poplatok aj za stravu aj za ubytovanie?ďakujem za odpoveď

Hotel Ugljan

termin je volný

Vlado

Dobry den. Nikde nevidim augustove terminy. Budu aj tieto alebo uz su obsadene? Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

V ponuke sú aj augustové termíny. Je potrebné si zvoliť správny variant.

Pekný deň.

Tomáš Horváth

Dobry den,
pisal som na stranku hotela. zatial ziadna odpoved. mal by som zaujem o termin od 21.7 . 2018 ,. 2 dospely + 2 deti ( 9 a 4 roky ). Je tam este volne? + balkon na morsku stranu
DAkujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Radovan Nedas

Dobrý deň, včera sme si zakúpili voucher na meno Kristína Dobrotová, na termín 14.7.-21.7.2018, chcem sa spýta, či je potrebná rezervácia v hoteli, alebo sa to rezervovalo automaticky na daný termín. Tiež sme dali do poznámky že by sme chceli izbu s balkónom a máme dve deti vo veku 2,5r a 5,5r. Je voľný daný tip izby s balkónom? Ďakujem

Hotel Ugljan

prosim o oznamenie Vašej poziadavky na hotelugljan@gmail.com

Jozef Durech

chcel by som sa spýtať, či je voľný termín 25.8–1.9.2018, resp. 2 izby pre 2 dospelých a 3 deti (15,12,10). ďakujem

Hotel Ugljan

termin je volný

Beáta Šuleková

dobrý deň, chceme voucher pre 2 dospelých a 2 deti do 12r., máme sa najskôr vopred informovať o dostupnosti v hoteli ?

Hotel Ugljan

o dostupnosti terminu sa informovat na hotelugljan@gmail.com

Viera Nižníková

Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať. Ak by sme chceli 3 dospelé osoby a jedno dieťa do 12 rokov vedeli by ste nás aj tak ubytovať? A ak áno, za akú sumu ? … V termíne od 21.7–28.7.2018

Hotel Ugljan

termin je volný, treba kupit 2 x voucher

Tomáš

Dobry den
Mozem sa prosim Vas opytat termin od 28.7 do 4.8. je prosim Vas volny?
pre 2 dospele osoby a dve deti do 12 rokov staci jeden kupon?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com alebo +385 23288024­. Stačí Vám zakúpiť 1 voucher. Nezabudnite ale pri rezervácii uviesť, že s Vami beriete aj 2 deti.

Pekný deň.

Miro

Dobry den, kolko stoji trajekt z pevniny na ostrov?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Informácie ohľadne trajektu:
osobné auto: 103 kuna.
dospelá osoba: 18 kuna.
deti od 3 do 12 rokov: 9 kuna.
stránka na trajekt: http://www.jadrolinija.hr/
Prístav v Zadare sa volá Geženica.
Prístav na ostrove Ugljan sa volá Preko (Ugljan).

Pekný deň.

Matúš Flešár

Dobrý deň, pokiaľ to stornujem dajme tomu 2 týždne pred, vrátite mi peniaze alebo to bude vo forme kreditov?

Hotel Ugljan

informácie ohladom storno podmienok su uvedene na stranke Zlavomat resp. podpora@zlavomat.sk.

Roland Drgoň

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, či je volná dvojlôžková izba s balkónom s výhľadom na more v termíne od 30.6 – 7.7.2018. Ďakujem

Hotel Ugljan

izba je volna

Elena Lapinová

Dobrý deň, žiadala som o rezerváciu izby s balkónom na termín 30.6. 2018, len som nestihla dokončiť objednávku. Je to ešte aktuálne? Ďakujem

Hotel Ugljan

Ano je to aktualne, izba s balkonom je volna

Michaela

Dobry den.chcem sa spytat na termin 30.6 ci je volny a ci mi staci jeden voucher ked mam 3 deti – 8 rokov, 6 rokov a najmensia ma len 7 mesiacov? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com alebo 00(385)(0)23/­288024.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Izba je volna, staci jeden voucher

Marcel

Pekný deň máme záujem o dve izby s výhľadom na more s balkónom pri sebe kedže sme dve rodiny 2+2 na termín 30,6,2018 do 7,7,2018.
Ak ich máte voľné informujte nás prosím aby sme zakúpili voucher.
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com alebo 00(385)(0)23/­288024.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Izby su volne aj s balkonom

Norbert Berecz

Dobrý deň prajem,

Mám záujem o ubytovanie vo vašom hoteli Ugljan v termíne od 30.6 do 7.7 pre dve rodiny. Obidve rodiny pozostávajú z dvoch dospelých a dvoch detí / vek detí je 2,6 v jedne rodine a v druhej rodine 4 a 7 / Dajte mi prosím vedieť či to je aktuálne v požadovanom termíne a následne by sme si to rezervovali cez zľavomat na ktorom sme našli Vašu ponuku.


Prosím o rýchlu odpoveď nakoľko dnes by sme si to chceli rezervovať.

Prosím Vás overte mi taktiež termín od 7–14.7 len pre jednu rodinu.

Ďakujem Vám

PS: posielal som aj priamo email, pred hodinou

Norbert Berecz

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel. Sme si istý, že Vám odpíšu hneď, ako budú môcť. Ak potrebujete informácie súrne, môžete im aj zavolať na +385 23288024.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Izby su volne v oboch terminoch

Miroslava

Dobrý deň, máte voľný termín 30.6. – 7.7.2018 pre 2 rodiny 2+2(11r. –9r.), 2+2(13r. –11r.) na jednom poschodí s balkónom a výhľadom na more. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com alebo 00(385)(0)23/­288024.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Izby su volne

Andrea Drobniakova

Dobrý deň, je možné ubytovanie v auguste od 11.8. pre 3dospelych a 1dieta 17rokov? Napríklad aj v 2izbach…a je možné vziať aj malého psíka?- maltezacik…ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov a možnosti zobrať psíka je potrebné kontaktovať priamo hotel na 00(385)(0)23/288024 alebo hotelugljan@gmail.com.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

Dobrý den, treba si za kupit dva vouchere, psiky na hoteli nemozu byť, termin je volný

Rastislav

Dobrý deň máte termín ešte od 14 .7..dvaja dospelý ..dve deti…dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com alebo +385 23288024­. Prípadne si môžete pozrieť našu ponuku online termínov.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

termin je volný

Nika

Dobrý deň malý by som záujem o kalkuláciu ceny
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ceny jednotlivých variantov aj s príplatkami vidíte priamo na našej stránke. Ak Vám niečo nie je jasné, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk.

Pekný deň.

Renata

Dobrý deň , termín 14.-21.7. pre 2 dospeli a 2 deti ( 7 a 4 ročne ) by bol voľný ??? Ešte by má zaujimalo akým trajektom a odkiaľ sa na ostrov dostanem ?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na hotelugljan@gmail.com, prípadne si viete pozrieť našu ponuku online termínov.

Pekný deň.

Hotel Ugljan

termin je volny, treba ist s trajektom z prístavu s nazvom Gaženica v meste Zadar, je to dobre značené na dilanici, treba si kupit listok do dedinky Preko na ostrove Ugljan, ceny a časy odchodov na www.jadrolinija.hr

Elena Lapinová

Ďakujem

Viera Švecová

Dobry den.chcem sa spýtať.da sa dlhsie ako 7 noci?od 11 .08 .dakujem a aka ny bola cena

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je možné si zakúpiť viac voucherov a ich spojením si pobyt predĺžiť. Záleží ale od dostupnosti daných termínov.

Pekný deň.

STEFANY

Este so zabudla dopisat, ze babatku stravu pripravujem ja, inu ako nam.

Hotel Ugljan

Ok

STEFANY

Dobry den,
sme rodina so 4 detmi – 1, 6, 8 a 10 rocne. Potrebujeme dve izby, aby babatko ( ktore spinka v posteli s nami) v noci nebudilo ostatne tri. Potrebujeme 1 voucher a doplatok za jedno dieta?
Dakujem.

Hotel Ugljan

Dobrý den, budete mat dve izby, vyberte si termin izby vam rezervujeme

Elena Lapinová

Dobrý deň, mali by sme záujem o termín od 30.6. 2018 do 7.7. 2018, dvaja dospelí a jedno dieťa – 8 rokov. Ale chcela by som rezervovať izbu s balkónom, je to možné?

Hotel Ugljan

termín je volný aj izba s balkonom, ptredbežne rezervujeme

Martin Teplan

Dobrý deň, chcem si objednať variant na termín(14.7–21.7), len nikde v objednávke nie je uvedený počet osôb!? Sme 2 dospelí + 2 deti do 12r. Ak je to možné potvrďte kapacitu a obratom môžem zaslať č. kupónu!

Hotel Ugljan

platite 1 x voucher, budete mat dve izby, do poctu dve deti do 12 rpokov maju deti 100% zlavu, tretie a dalsie dieta sa doplaca tak ako je uvedene na strankach zlavomatu, termin je volný

Dušan

Mali by sme záujem o jednu izbu s balkónom 1/3+1 od 21.7.2018. Aký je ďalší postup? Mohli by ste nám potvrdiť rezerváciu, aby sme mohli objednať voucher na tento termín?
Ďakujem!

Hotel Ugljan

Izbu Vam rezervujeme, treba zakupit voucher cislo oznamit na hotelugljan@gmail.com potom vam zavazne potvrdime rezervaciu

Dušan

Je voľný termín od 21.7.? Máme 2 deti – 10 a 7 ročné. Budeme mať 1 izbu?

Hotel Ugljan
pred 23 hodinami
termin je volný, budete mat dve izby?

Nová otázka: tie 2 izby budú vedľa seba a budú mať spoločný balkón?

Hotel Ugljan

mozete mat dve izby bez, dve izby s balkonom – budu vedla seba, jedna izba s balkonom jedna bez budu na jednej chodbe, nie však presne oproti, moze byt aj jedna izba s balkonom 1/3+1 kde stvrte ložko ma velkost 140×70, je to vsak na ukor priestoru na izbe

Nika

Dobry den mate volny este termin od 30.juna do 7.jula?

Hotel Ugljan

termin je volný

Aďa

Dobrý deň, mame záujem o termín 7.7.-14.7.
1.rodina 2 dospelí a 2 deti (11, 13 rokov)
2.rodina 2 dospelí a 1 dieťa (2roky).
Pokial sa chceme informovať, resp. rezervovať termin, stačí touto cestou, alebo treba kontaktovať priamo hotel? Ďakujem
 :-)

Hotel Ugljan

termin je volný, treba si zakupit vouchere, pisomnym oznamenim cisla vouchera na mail vam potvrdime objednavku, treba vam 2 x voucher

Diana

Dobry den prajem boli by volne 2 izby s balkonom 21/7 4 dospely 2 deti vo veku 8 a 9 rokov plus malicky psik nauc hyg navykom dakujem

Hotel Ugljan

Izby su volne

Diana

Dobry den je možný pobyt s malym psikom naucenym na hyg navyky dakujeem

Hotel Ugljan

nie je možne prísť so psíkom

Renáta Brenišinová

Dobrý deň.
Je voľný termín na 11.8.-18.08.?Koľko by vyšlo pre 2 dospeli a 2 deti(4 a 7 ročný), s polpenziou a za izbu s výhľadom na more?
Ďakujem.

Brenišinová

Hotel Ugljan

Termin je volný, cena je 1 x voucher, plus priplatok za balkon a miestnu taxu. Mozete byt ubytovaný na jednej izbe, kde 4. lôžko je postel kde velkost madraca je 140×80cm

Dušan

Je voľný termín od 21.7.? Máme 2 deti – 10 a 7 ročné. Budeme mať 1 izbu?

Hotel Ugljan

termin je volný, budete mat dve izby

Lucia Petríková

Dobrý deň, mali by sme záujem o termín od 7.7. do 14.7. Prípadne ak sa dá nástupný deň posunúť na 5.7., radi si dovolenku u Vás predĺžime. Sme dve rodiny, prosím Vás o cenovú kalkuláciu pre každú rodinu zvlášť a v akom počte zakúpiť vouchery, v prípade že budeme chcieť 4 izby a máme tam deti aj do 12 rokov. 

  1. rodina- 2 dospelí a dve deti- 9 a 13 rokov
  2. rodina- 2 dospelí a 3 deti- 6, 12 a 13 rokov.
Ďakujem za odpoveď. Lucia
Hotel Ugljan

1. rodina – 1 x voucher, na hoteli doplatok za dieta 13 ročné, budú dve izby
2. rodina – 1 x voucher, na hoteli doplatok za dve deti 12 a 13 ročné, budu dve izby
plus doplatok miestna taxa, prípadne izba s balkonom orientovana smer more,
Ceny si doplatkov su na stranke zlavomatu

S pozdravom Ugljan

Štefan Gaál

Dobrý deň, dopravu autobusom nezabezpečujete návodov?
Ďakujem.

Hotel Ugljan

Doprava iba individualne, do Zadaru odchádza hlavne z Bratislavy viacero linie, MT Tours, Regio Jet, Eurolines, …

Michaela

Doby deň chcem sa opýtať termín toho 7.do 14 tého pre 2 dospelých a dve dety do 12 rokov je cena 500 eur čiže po zakúpení jedného voucheru?

Hotel Ugljan

Ano

Jirka

Dobrý den,
měl bych zájem o dva termíny na sebe navazující, celkem tedy 14 dnů. Od zaměstnavatele máme možnost čerpat příspěvek na dovolenou. Faktura ale musí být vystavená českou firmou, s českým IČ. Šlo by to nebo by to byl problém?
Předem děkuji za odpověď.
J. T.

Hotel Ugljan

Dobrý deň, treba si zakupit dva vouchere, faktura na Vašu firmu bude vystavena podla čerpaných služieb recepciou pri nastupe na pobyt, s pozdravom Ugljan

Mária Jurčenková

Dobrý deň, chcem sa spýtať na cenu s 1 dieťaťom 10 rokov a či je možné spojiť 2 pobyty,aby to bolo na 14 dni? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
Mária Jurčenková

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

doplatok za dieťa záleží od termínu. Ohľadne spájania vocherou je potrebné informovať hotel na hotelugljan@gmail.com alebo na telefónnom čísle na +385 23288024­. Nakoľko sa hotel nachádza v zahraničí, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Ak by ste mali problém, kontaktuje nás na podpora@zlavomat.sk.

Prajeme pekný deň

Hotel Ugljan

Je možné spojiť dva termíny, pri oznamovaní čísiel voucherou na jednotlivé termíny nám potvrdíte, že vouchere využije jedna rodina, Ugljan

Oľga Lorinczová

Bude táto ponuka aj koncom augusta? /hotel Ugljan, Dalmácia/

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ponuky máme aj v týchto termínoch na našej stránke.

Prajeme pekný deň

Jozef Buček

Termín 7–14.07

Hotel Ugljan

Dobrý deň, termín je volný, s pozdravom Ugljan

Jozef Buček

Dobrý deň prosím vás koľko by vyšlo 2dospeli a 3 deti 12,12,15 ďakujem

Hotel Ugljan

Treba zakupit 1 x voucher, na recepcii doplatite za deti od 11,99 roku, plus miestnu taxu, prípadne za izbu s balkonom orientovanú smer more. Budete mať dve izby. Ceny doplatkov su na stranke zlavomatu. Ugljan

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore