Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Letná dovolenka na brehu Liptovskej Mary pre 6 – 9 osôb s plavbou na lodi, vodnými bicyklami, kajakmi, kids zónou a ďalšími atrakciami

4,5 / 5 Mara Camping Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Adela

Dobrý deň, môžete mi prosím povedať, či máte voľný termín v čase 27.8.-1.9.2018 voľný termín, ubytovanie v Luxury pre 2 × 4 osoby na 2 noci? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Adela,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento termín je potrebné kontaktovať priamo prevádzkovateľa na recepcia@maracamping.sk, alebo na tel. čísle +421 905 828 444.

Prajem pekný deň.

Henrieta Kasalova

Dobry vecer,chcela by som sa informovat ci mate volne termíny na ubytovanie v dnoch od 25–29.7.2018 pre stvorclennú rodinu /2 dospeli a 2 deti 13,9,rokov/ a kolko by nas to vyslo…dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Henrieta,

ďakujeme za Vašu otázku, ale žiaľ neponúkame pobyt na 4 noci. V prípade záujmu ponúkame pobyty na 2,3,5 a 7 nocí.

Ohľadne dostupnosti voľných termínov, stačí kliknúť na „Kúpiť na termín“ a v našom rezervačnom kalendári si môžeten zvoliť termín, ktorý Vám vyhovuje a zároveň si naň urobiť online rezerváciu.
V opačnom prípade, sa ohľadne dostupnosti voľných kapacít môžete informovať priamo v campingu na recepcia@maracamping.sk, alebo telefonicky +421 905 828 444.

Cena za pobyt, samozrejme závisí od počtu dní pobytu. Pobyt pre deti je v cene voucheru rodičov.

Prajem pekný deň.

Mara Camping

.

Alena Zajoncova

Dobrý deň .Ja by som chcela ubytovanie pre dvoch dospelých so štyrmi deťmi (18,16,14,10)Máte voľné miesta v období od 13augusta na 5 nocí.Za odpoveď vopred ďakujem.

Mara Camping

Dobrý deň,
od 13.8.2018 na 5 nocí máme ešte voľné ubytovanie v obidvoch typoch ubytovania ktoré ponúkame. V prípade záujmu o zakúpenie pobytu je možná priama online rezervácia na termín ( priamo cez zľavomat) alebo kontaktovaním recepcie na recepcia@maracamping.sk. S pozdravom recepcia Mara Camping.

Viktória

Dobrý deň, dala by sa vybrať chatka aj pre 4 osoby?
Ďakujem za odpoveď.

Mara Camping

Dobrý deň,
v ponuke máme aj chatku Klasik pre 4 osoby, takže by to bolo možné. Jej dostupnosť ale závisí od konkrétneho termínu.
S pozdravom recepcia Mara Camping.

Anna Polačeková

Prosím vás, v mobilnom domčeku je wc?Ďakujem

Mara Camping

Dobrý deň,
samozrejme v každom mobilnom domčeku aj v každej chatke Klasik sa nachádza WC a kúpeľňa.
S pozdravom,
recepcia Mara Camping.

Adriána

Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať na dieťa ktoré ma 19mesiacou ci sa platí aj naňho ďakujem za odozvu

Mara Camping

Dobrý deň,
cena voucheru sa vzťahuje na počet osôb uvedený na vouchery ( podľa toho či sa jedná o chatku /domček). Deti je nutné nahlásiť recepcii. Pokiaľ by bolo dieťa nad uvedený počet osôb pre ktorý je voucher platný, kontaktujte prosím recepciu na : recepcia@mara­camping. sk pre aktuálne možnosti riešenia situácie.
S pozdravom, recepcia Mara Camping.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore