Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Obľúbený pobyt s každodenným wellness vo Via Jasná**** v Nízkych Tatrách. Deti do 12 r. pobyt so zvýhodnenými podmienkami!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Apartmány Via Jasná Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Božena Štofanová

Dobrý večer, máte voľné ubytovanie na termín 17.-19.8. 2018 pre 2 dosp. + 1 dieťa 14 r. ?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v uvedenom termíne už nemáme voľné izby.
Najbližší voľný termín by bol 19.-21.8.2018

s pozdravom
Gendiar Lukáš
recepcia VIA JASNA

Maja

Dobry den. Mate prosim volnu izbu na termin 9–12.8? Sme 5clenna rodina. Vek deti 2,6,8r. Aka by bola cena s oolpenziou. Dakujem krasne

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

Ďakujeme za záujem, avšak v danom termíne 09.08.2018–12.08.2018 už nemáme voľné izby- všetko je rezervované.

Pre bližšie info ohľadom ďalších voľných termínov nás neváhajte kontaktovať emailom na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky +421 904 318 042

Prajem pekný deň

S pozdravom Droppová

Sára Magulová

Dobrý deň.
Chcela by som sa spýtať či by ste v termíne od 27.8. do 31.8. (4 noci) mali volnú 2-lôžkovú izbu

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

ďakujeme za záujem. V danom termíne 27.08.2018–31.08.2018 už nemáme voľné dvojlôžkové izby. Avšak je ešte voľný apartmán za doplatok 20€/noc k cene vouchera alebo izba Superior vo vedľajšej budove za doplatok 10€/noc k cene vouchera.

Pre viac informácií ohľadom voľných termínov a izieb nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 904 318 0­42 alebo emailom na reservation@via jasna.sk

Prajem pekný deň

S pozdravom Droppová

Martina

Dobrý Večer, chcela by som sa informovať o voľnom termíne na 17.10–19.10.2018 . (2noci )

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v termíne 17.10.-19.10.2018 máme dostupné izby. Pre záväznú rezerváciu nám prosím pošlite kód kupónu a Vaše tel. číslo na mail:
reservation@viajasna.sk
s pozdravom Natália Revajová

Michal

dobrý deň od 29 .7 by sa nenašla izba pre 2 osoby na 3 noci izba ?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

od 29.07. do 01.08.2018 by som Vám mohla ponúknuť apartmán, ktorý je s doplatkom 20 €/noc k zľavomatu. Avšak máme ho predbežne rezervovaný hostia sa nám majú vyjadriť do hodiny či ho zoberú alebo nie. Ak sa uvoľní môžem Vám zavolať a rezervovať pre Vás. Môžete mi napísať Vaše telefónne číslo?

S pozdravom Natália Revajová

Jana

Dobrý deň, pred zakúpením voucheru by som sa chcela informovať, či máte voľný termín na pobyt pre 2 osoby na 3 dni /2 noci/ v termíne od 23.-25.7.2018. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jana,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. č.: +421 44 5591611, +421 904 318 0­42 alebo e-mailom na reservation@viajasna.sk.

Prajem pekný deň.

Tereza

Dobrý deň,

prosím Vás voľný termín 6.-9.8.2018 na 3 noci pre 2 osoby?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. číslach +421 44 5591611, +421 904 318 0­42 alebo e-mailom na reservation@viajasna.sk, nakoľko sa v našom rezervačnom kalendári tento termín už nezobrazuje ako voľný.

Prajem pekný deň.

Alexandra Katona

Dobry den, prosim Vas chcem sa informovat ohladom volne ho terminu od 16.8 do 19.8.2018 pre 4 dospele osoby a 1 polrocne dieta

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v termíne 16.08.-19.08.2018 máme dostupný mezonetový apartmán za doplatok 10 €/noc.
Dieťa do 5 rokov má pobyt zadarmo bez nároku na samostatné lôžko.

s pozdravom Natália Revajová

Mario

Dobry den chcel by som sa spytat ci mate volny termin v od 26.7–30.7 pre dve osoby

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mário,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. č.: +421 44 5591611, +421 904 318 0­42 alebo e-mailom na reservation@viajasna.sk.

Prajem pekný deň.

Tomas Bodis

Dobrý deň prajem. Mám záujem zakúpiť voucher a chcem sa opýtať na dostupnosť hotela pre dve osoby v dňoch 24.7. – 27.7. Ďakujem za odpoveď.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v uvedenom termíne máme voľné izby superior vo vedľajšej budove s doplatkom 10€/noc.
Ak máte záujem o rezerváciu prosím kontaktujte nás na reservation@viajasna.sk

s pozdravom
Gendiar Lukáš

Stefan Molnar

Dobrý večer mohol by som sa informovať koľko by stál pobyt na 5 dni a 4 noci od 21.8 do 25.8 v izba/a­partmán 3 dos.osoby môžem sa spýtať či by sa tak dalo zajednat pobyt a koľko by to stalo ďakujem.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

cena za pobyt pre 2 osoby na 4 noci je 289 € + doplatok za ďalšiu osobu na 4 noci je 140 €.
Môžem Vám ponúknuť ubytovanie v izbe superior vo vedľajšej budove (jedna miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom) bez doplatku teda za 429 €.
Ak by ste chceli apartmán ten je za doplatok 10 €/noc teda spolu za 469 €.

Pre záväznú rezerváciu nás prosím kontaktujte na e-maily : reservation@viajasna.sk

S pozdravom Natália Revajová

Vidova

Dobry den, bolo by mozne uplatnit si u Vas vaucher na 6 dni/5noci aj buduci tyzden od 2.7.2018? Dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

od 02.07. sa dá uplatniť len voucher na 4 noci teda do 06.07.2018. Bo­hužiaľ, potom sme plne obsadený.
Voľná je ale len izba superior vo vedľajšej budove s doplatkom 10 €/noc.

S pozdravom Natália Revajová

Elka

Dobrý deň, pred zakúpením voucheru by som sa chcela informovať, či máte voľný termín na pobyt pre 2 osoby na 4 dni /3 noci/ v termíne od 22.-28.7.2018 ? Nezáleží na nástupnom dni. Ďakujem.

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

v období 22.07.-28.07.2018 Vám môžem ponúknuť štúdio apartmán s doplatkom 5 €/noc za izbu.
2-lôžkové izby už bohužiaľ nie sú dostupné.

s pozdravom Natália Revajová

Peter

Dobrý deň,
prosím Vás o informáciu, máme záujem o kúpu voucheru pre 4 osoby, na 4 dni. Sme dve rodiny, 2 x (2+1) jedna rodina má 4 ročné dieťa a druhá rodina má 10 ročné dieťa. Mohli by sme byť ubytovaní v dvoch izbách pri kúpe jedného voucheru? Ďakujem.

Apartmány Via Jasná

Dobrý večer prajem,

Voucher pre 4 osoby sa dá použiť len na jednu izbu, v prípade dvoch rodín si musíte zakúpiť vouchery pre 2 osoby vtedy máte nárok na dve izby.Detičky sa doplácajú priamo pri príchode.

S pozdravom Lenka Blašková

Katarína

Dobry den,rada by som sa informovala koľko by stál pobyt na 4 dni a 3 noci v izbe pre 2dos.osoby+2deti (3r., 8r.)v termíne 5 až 8.7. 2018?

Apartmány Via Jasná

Dobrý večer prajem,

Kupón pre 2 osoby je v cene 239€, dieťa do 5 rokov je zdarma bez nároku na lôžko, druhé dieťa sa dopláca 13€/noc, tiež si musíte priplatiť za väčšiu izbu a ta apartmán 20€/noc alebo superior 10€/noc v cene vouchra je zahrnutá 2-lôžková izba.

S pozdravom Lenka Blašková

Roman

Dobry den.ked chcem pobyt venovat ako darcek ako mam uviest adresy?prvu tomu komu pobyt venujem? a voucher mu pride az ked pobyt zaplatim?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

najlepšie je keď si pobyt zakúpite na voje meno a adresu – samozrejme príde Vám až po uhradení a potom ho môžete darovať.
S pozdravom Natália Revajová

Petra Vojtušová

Dobry den,rada by som sa informovala koľko by nás stál pobyt na 5 dní a 4 noci v rodinnej izbe/apartmáne,2dos­.osoby+2deti (3r,5r) neako sa neviem z tých poplatkoch vysomariť 😀dakujem

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň prajem,

Na zľavomate ponúkame ubytovanie v 2-lôžkových izbách , v prípade ak máte záujem o rodinnú izbu dopláca sa 10€/noc v apartmáne 20€/noc.
Detičky do 5 rokov majú pobyt zdarma bez nároku na vlastné lôžko , pre detičky do 3 rokov vieme pripraviť postieľku bezplatne
Pobyt pre 2 osoby na 5 dní / 4 nocí v 2-lôžkovej izbe stojí 289€.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom Lenka Blašková

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore