Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenka pre 6 až 9 osôb v nadštandardne vybavených horských domoch v prekrásnom prírodnom prostredí Nízkych Tatier

4,9 / 5 Liptovia Resort Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Katarina Baranová

Dobry den chcela by som sa informovat ci mate volny termin od 29.6. 2018 do 1.7.2018 ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na liptovia@liptovia.sk alebo +421 918 755 6­10. Prípadne si môžete pozrieť našu ponuku online termínov.

Pekný deň.

Martina Uhliarova

Dobrý deň,chcela som si urobit online rezervaciu na 3.-5.8.2018 (2 noci),ale nechce ma to pustit dalej.mate to volne?4 dospeli + 4 deti.vdaka za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

V tom prípade už tento termín nie je dostupný.

Pekný deň.

Jarmila Malá

Dobrý deň,máte volne termíny v období od21.7 – 5.8 ? S pozdravom Jarmila

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo prevádzku na liptovia@liptovia.sk alebo +421 918 755 6­10. Prípadne si môžete pozrieť našu ponuku online termínov.

Pekný deň.

Liptovia Resort

ľutujem, daný termín je vypredaný

Jozef Ivanic

Dobry vecer,chcel by som sa informovat,ze ako je to so stravovanim,a ci je to zahrnute v cene.

Liptovia Resort

Dobrý deň,
stravu bohužiaľ neposkytujeme , ale je tam plne vybavená kuchyňa, resp.reštauračné zariadenia v meste

Daniela

Dobry den,
Mali by ste volny termin od 5.7.-8.7. pre 4 dospelych + 2 deti (1,3)?
Dakujem.
S pozdravom
Daniela

Liptovia Resort

Dobrý deň,

ľutujem, daný termín je už vypredaný

Zuzka Samáková

Dobry den, mali by sme zaujem o pobyt v horskom dome. Predtym , ako si zakupim kupon, by som ale potrebovala vediet, ci je volny termin od 14.06.2018 do 17.06.2018 , t.j. 3 noci. Dakujem velmi pekne za informaciu.

Liptovia Resort

dobrý deň,
termín 14–17.6.2018 je voľný :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore