Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vyvolanie fotiek v rôznych formátoch, i na perleťovom papieri!

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. a.s. (2 pobočky) Vsetín  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Maria

Dobrý deň,
aka je kvalita papiera fotky ? V g/m2 ?

LAGOON – FOTO a.s.

Foto 10×15 a 13×18 zpracováváme na Fuji papír 220g/m2, je to papír pro minilaby pracující s chemii, papír má plastovou podložku. Foto 30×45 je gramaz 250 g/m2. R.Beranova

Marta

Dobrý deň. Akú mám dať kategóriu, keď si chcem vybrať formát 9× 13? Ako nahrajem svoje fotky? Tiež sa chcem spýtať či môže byť aj menej fotiek? Keďže jedny fotky chcem vo formáte 10 × 15, ale nie až 100ks. za skorú odpoveď Ďakujem. Pekný deň Marta

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, rozměr fotografií si zvolíte v objednávce ve fotosběrně, jakmile nahrajete data. Cena voucheru 9×13 a 10×15 je stejná, lze rozměry kombinovat. Voucher je na 100 ks fotografií, pokud nahrajete méně dat, není to problém, avšak cena nebude nijak kompenzovaná. R. Beranová

Klaudi

Dobrý deň, pokiaľ mám záujem o 200ks fotiek, musím si objednať 2 kupóny aby boli všetky fotky za 0,08? A čo sa týka poštovného a toho poplatku 1,59, bude to brané ako jedna zásielka alebo budem platiť 2× aj poštovné aj poplatok 1,59?
Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, je nutné objednat 2 kupony pokud chcete 200 ks fotografií neboť jeden kupon je na 100 ks fotografií 10×15. Pokud nahrajete všechna data do jedné objednávky, poplatky budete hradit jen 1×, R. Beranová

Veronika Koctúrová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, fotky sa mi nedajú upraviť na velkosť 15×10 cm. Sú to foto väčšinou z mobilu. Vy si foto pred tlačou aj pozeráte alebo rovno vytlačíte? Nemá mi ich kto upraviť a nechcem mať foto buď s bielimi okrajmi alebo orezané. Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den,. pokud zvolíte ořez, fotografie budou ořezány na 10×15. Obsluha stroje může ořez zadat ručně, ale je to subjektivní, ne vždy se trefíme do vkusu zákazníka. Nemůžeme za Vás rozhodnout kterou část fotografie odřezat, snažíme se zachovat hlavy, ale například u krajin se špatně ořez určuje, taktéž ořez zpravidla nevyjde u velkých skupin lidí. Pokud si nejste jistá ořezem, doporučuji zadat plný formát / bílá v okrajích případně digitální formát s doplatkem 1 Kč / ks. R. Beranová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore