Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tandemový let alebo tandemový termický let na padáku

4,7 / 5 X-air adventure (2 pobočky) Zástranie  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Klaudia

Dobrý deň. Chcela by som tento zoskok kúpiť kamarátovi. Chcem sa spýtať, či je potrebné k objednávke už zadať aj termín alebo si ho kamarát môže určiť sám ?
Vopred Ďakujem za odpoveď.

Paraglidingový klub "X-air" Žilina

Dobrý deň,
pasažier si termín určuje sám. V podstate jediné obmedzenie na požadovaný termín sú samozrejme poveternostné podmienky. V praxi stačí ak 1–2 dni pred termínom keď chce letieť zatelefonuje pilotovi na číslo uvedené na poukaze a pokiaľ budú priaznivé poveternostné podmienky ( nebude pršať a lebo fúkať silný vietor v oblasti letu ) tak sa let uskutoční.

 Peter

Dada

Zdravim, chcela by som to zakupit priatelovi ako darcek len este nikdy takto nezajednavala neviem v tom chodit.ako mam presne postupovat? Vopred dakujem .

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Dada,

pri kúpe vouchera, ponúkame možnosť si odkliknúť „Kupujem to ako darček“, kde si môžete za príplatok zakúpiť luxusný voucher s doručením do 5 pracovných dní.
Po zakúpení voucheru je nutná rezervácia 2 – 3 dni pred termínom letu na tel. č.: +421 907 874 2­51 alebo +421 903 103 839.
Pri rezervácii je potrebné nahlásiť vaše meno a priezvisko, telefónne číslo, požadovaný termín, miesto letu a kód voucheru.
V prípade záujmu o let cez pracovný týždeň volajte v nedeľu v čase od 18:00 do 20:00 hod. na tel. č.: +421 907 874 2­51 alebo +421 903 103 839.
V prípade záujmu o let cez víkend volajte vo štvrtok v čase od 18:00 do 20:00 hod. na tel. č.: +421 907 874 2­51 alebo +421 903 103 839.

Prajem pekný deň.

Ivana

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, aký je minimálny vek na zoskok ? Ďakujem.

Paraglidingový klub "X-air" Žilina

dobrý deň,
pokiaľ má pasažier menej ako 16 rokov môže letieť iba zo súhlasom rodiča/zákonného zástupcu. Minimálny vek ?? S dcérou som lietal keď mala 5 rokov, Ale je to veľmi individuálne. Musí to zvážiť rodič na základe povahy dieťaťa. Malo by mať z letu radosť a nie strach.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore