Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skvelá rozlúčka s prázdninami pre všetkých YouTube nadšencov

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,4 / 5
OZ Loďka nádeje Malé Karpaty (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucas

Aký youtubery tam budú na 100 % ďakujem za odpoveď

OZ Loďka nádeje

Fifqo, George, Lenakomi, Linuš Styles, Max Bolf, sofjuice, Oliver Oswald

Andrea Šulíková

Dobrý deň, zaujíma ma, koľko detí bude na tábore a či je zabezpečená doprava, alebo sa príchod/odchod rieši individuálne?

OZ Loďka nádeje

Dobrý deň
Deti bude okolo 60
o dopravu je malý záujem
Že asi nebudeme zabezpečovať možno v Piešťanoch spravíme zberne miesto.

Bozena

Dobrý deň mal by som zaujem o vás YouTube tabor jeto ešte aktuálne ?.
Ďakujem za odpoveď.

OZ Loďka nádeje

Dobrý deň áno je

Мартин Вереш

Podla čoho sa rozdeluje kto s kým bude na izbe? A čo si majú deti zobrať na Tábor? A majú si deti na tábor zobrať aj vreckové? Ak áno koľko odporúčate?

OZ Loďka nádeje

Prvá vec pri rozhodovaní je že či si rodičia prajú aby bola diéta s niekym na izbe. druha vec mi rozdeľujeme deti podla veku aby boli pri sebe približný vek. posielame odporučaný zoznam veci čo si treba vziať na tábor. Vreckové je roznorode každý rodič podla vlastného uváženia. My s myslime aj 20€ veľa ale je to na rodičoch.

Мартин Вереш

Chcem sa spítať či budete deťom brať mobily a ako budu na izbach? Že či budú babi s babami alebo pomiešane.

OZ Loďka nádeje

uvidíme ako to bude s mobilami lebo mame zlu skúsenosť tak určite mobily budu mat len určite časí, áno na izbách sú baby a baby a chalani a chalani,

Мартин Вереш

Ako staré deti tam najme budú?Dcére je 12r. a bojí sa , že tam bude najstaršia. Tiež by nás zaujímalo ako budú na izbách a či si deti budú natáčat sami blogi ?

OZ Loďka nádeje

Nie nebude tam najstaršia mame aj 14 a 15 ročných, budu na izbách od 3 po 5 na izbe, áno budu sa tam natáčať musically, vlogy a iné videa kde im potom youtubery pomôžu postrihať

Andrej Klč

Asi som málo zdatná na PC, nejde mi to uhradiť cez platobnú kartu. Je aj iná možnosť ako uhradiť pobyt v tábore?

OZ Loďka nádeje

Zavolajte nám vysvetlime vám postup

Andrea

Dobrý deň.Sym má 8 rokov a velmi chce ist, len chcem vedieť či tam budú aj deti v jeho veku.Dúfam že je ešte voĺné mieto.Ďakujem

OZ Loďka nádeje

mame deti od 9 rokov prihlasene na tábore

Lucaschachula

Mohol by som sa spýtať že či sa tam budú natacat aj hry na pc a potom strihať a upravovať ďakujem za odpoveď

OZ Loďka nádeje

Ak si donesiete svoj laptop tak určite v tom nevidím problém určite sa da ale skôr budeme natačat vlogy chalenge skeče

Gabriel

Chcem sa vás opýtať príde nám
aj zoznam vecí a kedy tam máme prísť ? O koľkej ?

OZ Loďka nádeje

príde sme na tábore ako sa vrátime budeme posielať info s programom

Petra

Budu sa hrat aj hry ako napr.: vibijana, volleyball,…?
Dakujem.

OZ Loďka nádeje

áno budu aj normálne táborové aktivity

Lubica Veresova

a aký ytberi tam budú na 100%?

OZ Loďka nádeje

Fifqo, Oliver Oswald, George, Sofjuice

Andrea

O kolkej je nastup do tabora?

OZ Loďka nádeje

O ccca 14 :00 ale nevieme ešte presne zaleží či budeme pre nejaké deti riešiť dopravu alebo nie

Laura

Dobry den,
budu tam aj cesky YouTuberi alebo len slovensky. Dakujem.

OZ Loďka nádeje

Pozývali sme aj s ČR Youtuberov ale asi skôr nie ako áno ale tak času ešte dosť možno niekto sa nechá prehovoriť.

Lucas chchula

Dobri deň môžem sa spýtať či na tábore bude asimister alebo gogo fifqo explo a meanselasie ďakujem za odpoveď

OZ Loďka nádeje

Gogo Explo a Fifqo je reálne že možno dôjdu ale nie je to ešte na 100% potvrdene

Lucas chchula

Dobri deň mohol by som sa opýtať či tam bude fifqo gogo alebo Exploited

OZ Loďka nádeje

Možno je to v riešení aby prišli na tábor ale nie je to na 100% uvidíme

Erika Chachulova

Dobry den,
mali by sme zaujem o 2 miesta pre bratrancov ale jeden z nich ma iba 7rokov…bol by s tym problem:

OZ Loďka nádeje

Určite nebude stým problém

Dana Micháleková

Pekný deň, máte ešte voľné miesto pre 12 ročného chlapca?
Ďakujem

OZ Loďka nádeje

Dobrý deň

Ano máme voľne miesta na tábore

Daniela

Dobry den kto organizuje tento tabor ? su to pedagogovia ? dakujem moj 8 rocny syn by mal zaujem

OZ Loďka nádeje

Letný youtube tábor organizuje Loďka nádeje o. z., V tábore nie sú pedagógovia ale skúsený animátori študenti pedagogických škol ktorý majú dlhodobe skúsenosti s tábormi, škole v prírode a výlety s deťmi. Tábory organizujeme už 5 rokov kde mame veľa úspešných táborov za sebou.

Matúš

Aký youtuberi tam budú?

OZ Loďka nádeje

Bude tam George, Max Bolf, SofJuice,. Rokujeme s ďalšími youtubermi ako je Gogo, Explo, Lady Zika a iný… na 100% nevieme či dôjdu ale budeme sa čo naviac snažiť aby prišli.

Matúš

Mohol by tam byť aj Fifqo??

OZ Loďka nádeje

Pozvanie dostal že uvidime

Eva Kobidová

Dobrý deň
Chcem sa spýtať, či deti budú potrebovať zo sebou youtuberské vybavenie, napr. kamera…(otázka môjho syna)
Ďakujem

OZ Loďka nádeje

Nie nepotrebujú žiadne vybavenie stačí keď fotoaparát alebo mobil a kto nebude mať mi zapožičiame.

Lubica Veresova

Dobrí deň , zaujímali by ma či tam budú aj nejaký youtuberi. Ak áno aký? Ďakujem za odpoveď.

OZ Loďka nádeje

Bude tam George, Max Bolf, SofJuice,. Rokujeme s ďalšími youtubermi ako je Gogo, Explo, Lady Zika a iný… na 100% nevieme či dôjdu ale budeme sa čo naviac snažiť aby prišli.

Zuzana Bujnová

Dobrý den zelam,

mali by ste aj iné voľne termíny ?
Bolo by voľne ešte pre 2–4 deti v tomto alebo inom termíne v auguste ?

Ďakujem vopred

Zuzana Bujnova
Topoľčany

OZ Loďka nádeje

Len tento termín máme mame volne miesta

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore