Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Leto pri Oravskej Priehrade v novom Penzióne Koliba*** s Wellness & Spa a vychýrenou kuchyňou

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Soňa Slažanská

Dobrý deň,je vhodné Vaše zariadenie aj pre hendikepovaných na vozíčku?Ďakujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, áno máme prispôsobenú jednu izbu aj pre hendikepovaných na vozíčku. Prajem pekný deň

Martina Benčová

Dobrý deň
.Chcela by som sa spýtať či váš penzión ma izby iba s manzelskymi posteľami,alebo aj s rozdelenými posteľami Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martina,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne detailov ubytovania je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. č. +421 948 251 2­00 alebo e-mailom na penzion@zbojnickakoliba.eu.

Prajem pekný deň.

Peťo

Dobrý deň,
aká by bola cena pre 1 osobu na 3 dni a 2 noci: ubytko+raňajky a večera. Vďaka

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, cena by v prípade tejto varianty predstavovala: 100 €

Nikola

Dobrý deň, máte voľnú izbu od 20.07.- 22.07. ? Sme dvaja dospelý. Za odpoved vopred ďakujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, bohužiaľ sme plne obsadený v danom termíne

PETER PIRTAN

DOBRÝ DEŇ, POTREBOVALI BY SME PRESPAŤ ZO SOBOTY 11.8. DO NEDEĽE 12.8. SME DVAJA DOSPELÝ A DVE DETI VO VEKU 8 A 4 ROKY, BOLO BY TO MOŽNÉ, A AK ÁNO ČO BY NÁS TO STÁLO?

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, áno bolo by to možné. Cena za noc pre dve osoby predstavuje 50 € ( raňajky v cene) + prístelka ( 10 €/ osoba)
v prípade dalších otázok ma prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.
Ďakujem

Peter Michálik

Dobrý deň, máte voľnù 1/2 izbu na tri noci od 18.7.? Ďakujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň,
bohužiaľ v tomto termíne sme už plne obsadený. Ďakujeme za váš záujem a prajem pekný deň

Eva

Dobry den. Plati cena aj pre pobyt s dvoma malymi detmi (5 a 1 rok), ak nepotrebujeme pristelku? Dakujem za odpoved.

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň,
áno cena ostáva v takomto prípade nezmenená.

Anton

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či nie su nejake voľné termíny na júl po 15 tom.Ďakujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň,
bohužiaľ v tomto termíne sme plne obsadený. K dispozícií sú termíny, ktoré môžete vidieť pri zakúpení voucheru na termín. Prajem pekný deň

eva kochanova

dobry den chcela by som sa spytat ci mate este volny termin na dve noci od 5 augusta sme stvorclena rodina jedno dieta ma 3 apol roka a druhe 14 akeby ste boli taky laskavy a vyratali by ste nam to kolko by to vyslo s priplatkamy na deti velmi pekne dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva,

ďakujeme za Vašu otázku. Áno, máme v ponuke ešte voľné termíny od 5.8.2018. Preto v prípade záujmu, je potrebné si zakúpiť pobyt, skôr ako sa termíny vypredajú, na termín o ktorý máte záujem po kliknutí na „Kúpiť na termín“.

Dieťa do 6 rokov (5,99 rokov) bez nároku na lôžko má pobyt zadarmo. Osoba staršia ako 12 rokov alebo dospelý má ubytovanie na prístelke s polpenziou za doplatok 20/noc.

Prajem pekný deň.

Ivana

Dobrý deň, máte aj rodinné izby ? Sme 4 členná rodina, dve deti vo veku 8 a 18 r. V akej izbe by sme boli ubytovaní ? máte aj herňu,napr.stolný futbal,tenis…ďa­kujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, disponujeme izbou pre 4 člennú rodinu ( manželská posteľ + 2 prístelky). V areály sa však nenachádza žiadna miestnosť ako herňa, alebo miestnosť na trávenie voľného času.

Diana Karešová

Dobrý deň, rada by som sa informovala či je vstup do wellness možný aj s deťmi (5r a 2r) a či je vstup do wellnessu viazaný na počet osôb alebo je v prevádzke počas celého dňa. Je vybudované aj nejaké vonkajšie ihrisko pre deti? Ďakujem za odpoveď a pekný zv. dňa prajem. Diana

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, áno je možný vstup do wellnessu aj s deťmi. Prevádzkové hodiny sú od 14:00, a vstup je viazaný aspoň na 4 osoby. Samozrejme je možné tieto služby prispôsobiť podľa jednotlivých okolností. Detské ihrisko ešte vybudované nie je.Ďakujem a prajem pekný deň

Martina

Dobrý deň, destká postieľka by bola k dispozícii? Ďakujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň,
áno detská postieľku je možné pripraviť pre Vás na izbu. Stačí túto požiadavku doplniť k objednávke – emailom alebo telefonicky.

Zuzana Pavlíková

Je to fenka staforda, ale je vycvičená, vychovaná, priateľská a zvyknutá aj na pobyt vo vnútri.

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Áno bude možné Vám poskytnúť ubytovanie aj so psom. Ďakujem a prajem pekný deň
V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte.

Zuzana Pavlíková

Dobrý deň,

je možné ubytovať sa aj so psom? ďakujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, áno snažíme sa vyhovieť aj tejto požiadavke, o aké rasu psa ide prosím vás.
Prajem pekný deň

Peter

Dobry den je možnost ubytovania s bytovym psikom dakujem

PENZIÓN ZBOJNÍCKA KOLIBA

Dobrý deň, áno je možné sa ubytovať aj s bytoovým psíkom. Ďakujem a prajem pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore