Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Relax v Spa Hotel Grand Splendid*** v kúpeľných Piešťanoch

4,5 / 5 SPA Piešťany Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Katarina Stembera

som v Piestanoch v hoteli Grand na relax/liecebnom pobyte . kupila som si 3 vouchery. od 10–17.7/ `17–20.7. a/ od 20–22.7.2018. Je mozne si predlzit teneto pobyt o dalsich 4–5 dni vcetne nejakych procedur. zda sa ze intenzita liecebnych procedur pomaha ozivit moje koleno a rada by som este zostala par dni dokoncit rehabilitaciu ohybania kolena po operacii. dakujem za odpoved

Kúpele Piešťany

žiaľ nie, pobyt cez Zľavomat uzavrel predaj, môžete si pobyt predlžiť ako individuálny klient

ďakujem za pochopenie SLK

Ľubica Hudačinová

Dobrý deň,chcem Vás poprosiť o zmenu pobytu,,,Mam zaplatený pobyt,,16,7–18,7,2018 ,,,,,poprosím Vás o zmenu ak je to možne od 18,7–20,7,2018. Kod VOUCHER 6361–0947–50A-497 Ďakujem pekné ,prajem pekný deň,,

Kúpele Piešťany

prosíme požiadavku uvieť do mailu, radi Vám odpovieme , booking@apapiestany.sk ďakujeme rez SLK

Marta Vavrečková

Dobrý deň , chcela by som sa spýtať, či máte voľnú izbu pre 3 dospelé osoby alebo apartmán na 1 noc – 07.07– 08.07.2018. Ďakujem

Kúpele Piešťany

Vážená pani Vavrečková,
akciu na 1 noc cez zlavomat nemáme. V prípade záujmu kontak na oddelenie predaja individuálnych klientov booking@spapietany.sk .

S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore