Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zážitkový vyhliadkový let s možnosťou pilotovania – 3 lietadlá na výber!

4,7 / 5 PS Aviation Sládkovičovo  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Loes Havelka

Prajem pekny den, prosim o info kolko by stal vyhliadkovy let pre 3 osoby. Som zo Zahoria , dalo by sa preletiet ponad Karpaty a obhliadnut si Zahorie v case 1 hodiny. Kolko by to stalo. Mal by som zaujem letiet smer Borinka smerom k rieke Morava pozriet si obce pri Morave, potom vrch Zahoria a spat pozriet si oblast popri Karpatoch a preletiet spat. Dakujem za odpoved. LH

PS Aviation

Dobrý den, pokud máte zájem o hodinový let na letadle Cessna 172 pro 3 osoby, je potřeba si zakoupit 4 vouchery. Na trase letu se dohodnete s pilotem.

Miroslava Pivarčiová

Dobry den,
kupila som kupon pre priatela,ale rada by som s nim letela aj ja, treba kupon dokupit alebo stornovat a kupit ten pre 3 osoby? Bola by som rada,keby pilotoval on.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Miroslava,

v prípade, že chcete letieť s priateľom, je potrebné si dokúpiť ďalší kupón a kontaktovať poskytovateľa, že chcete letieť spolu s priateľom.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore