Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Netradičné ubytovanie v komfortnom, klimatizovanom kočovníckom voze Divokého západu – Western Camp

4,7 / 5 Westerncamp Malopoľsko - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Silvia Silvášiová

Dobrý deň,

máme kúpený pobyt z 15.9.2018 na 16.9.2018. Do Energylandie by sme chceli ísť 15.9.2018 a až večer ísť do Western. mestečka. Musíme si vstupy do Energylandie ísť vyzdvihnúť najprv u ubytovateľa, alebo stačí ak sa pri pokladni preukážeme voucherom?

Ďakujem za odpoveď.

Western Camp

Dzień Dobry, bilety do Energylandii muszą Państwo odebrać bezpośrednio u nas na recepcji

Lenka Cséfalvayová

Dobry den chcela by som sa spytat ci je mozne ubytovanie 5 dospelych v jednom voze a aka by bola cena. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lenka,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, v 4-miestnom voze je možné ubytovať iba 4 osoby, nakoľko sa vo voze nachádzajú 2 2-poschodové postele.

Prajem Vám krásny deň.

Barbora Kožáková

Dobrý deň, je ešte možné zarezervovať si termín na August alebo už iba september a oktober? ďakujem

Western Camp

Od 26.08 można dokonywać rezerwacji w naszym systemie na portalu, Zlavomat

Monika Remecka

Dobry den chcem si zarezervovat ubytovanie 2× ubytovanie pre 2 osoby na termin 31.8 do 1.9 na jednu noc na meno Remecka

Western Camp

Mogą państwo zrobić taką rezerwację.

Lucia Sakaliková

Dobry den. Mame rezervaciu 22.-23.08. Mozme vyuzit vstup do energylandie uz 22.8.? 23. by sme uz odisli.Dakujem

Western Camp

Mogą Państwo kupić u nas bilety do Energylandii na miejscu z rabatem.

Simona

Dobrý deň,
Od soboty mame ubytovanie na 3 dni.A chcem sa spýtať ci je mozne u vás zameniť peniaze.Eura na poľské zloté.Alebo ci je blizko zmenáreň otvorená aj cez vikend.Lebo v bankách je s tym problem.Dakujem za info:)

Western Camp

W zatorze nie ma kantoru , można płacic kartą. Najbliższy kantor znjaduje się w Oświecimu bądź wadowicach

Zlavomat.sk

Dobry den, idealnejsim riesenim ako vymena penazi v zmenarni, je vyber hotovosti z bankomatu. Jednak su dostupnejsie aj v okoli Western Campu a zaroven je to praktickejsie a pravdepodobne vyhodnejsie.

Martin

Dobrý deň, aká by bola cena, ak by sme si rezervovali voz pre 4 osoby, ale sme len dvaja, v termíne 22.8.-23.8. s polpen­ziou ?

Western Camp

Dobry den, vzhladom na to, ze uz nie su v tom termine dostupne 2-miestne vozy, mozete si kupit otvoreny voucher (cize bez terminu) na pobyt vo voze pre 2 osoby a zarezervovat si termin emailom priamo v komunikacii s recepciou. Upozornujeme vsak, ze vo vozoch pre 4 osoby su iba 2 poschodove postele.

Katarina

Dobrý deň, chcem sa spýtat ci máte volny termin aj cez tyzden? konkretne od 20.08. by som mala zaujem pre jedneho dospeleho a dve deti.

Western Camp

Dzień Dobry, mamy jeszcze wolny wóz 4 osobowy oraz domek 4 osobowy w podany terminie

Martin

Dobrý deň, máte v ponuke aj alternatívu : ubytovanie 2 os, jedna noc , raňajky+večera, vstup do Energilandie na dva dni ? Aká by bola cena ? Ďakujem

Western Camp

Może Pani wykupić jedną noc z wyżywieniem bezpośrednio na stronie Zlavomatu, a bilety do Energylandii 2 dniowu wykupić bezpośrednio u nas na miejscu. Za bilety otrzyma Pani oczywiście korzystną cenę taka jak maja wszyscy goście Zlavomatu. Dorośli 208 zł, dzieci 113 zł

Martin

Dobrý deň, chcem sa opýtať prečo neviem rezervovať termín 22.8.-23.8. ?
 Martin

Western Camp

W podany terminie mamy dostępne jeszcze domki 4 osobowe oraz wozy 4 osobowe.

Lucia Sakaliková

Dobry den,mame rezervaciu 22.-23.8. Chcem sa opytat,kedy sa mozme prist ubytovat,o ktorej hodine?Dakujem

Western Camp

Dobré ráno, registrácia je od 16:00.

Lydia Krakovska

Dobry den.termin 20.8 je volny? Mame zaujem o ten to datum na jednu noc. Dakujem

Western Camp

Dzień dobry, zapraszamy na naszą stronę, gdzie mogą Państwo zarezerwować odpowiednią dla siebie opcję (pokój, wóz lub tipi) – www.booking.s4honline.pl/1.300/westerncamp . W podanym terminie mamy wolne wszystkie z dostępnych opcji zakwaterowania.

Monika

Witam.
Chcielibysmy spedzic weekend w Zatorze z noclegiem w Western Camp + 2 dni w energilandi. Jest nas 2 doroslych + 2 dzieci w wieku 14 i 9 lat. Ktory voucher bylyby najodpowiedniejszy dla nas.
Dziekuje i pozdrawiam

Western Camp

Dzień dobry, dla 4 osób posiadamy w swojej ofercie pokoje czteroosobowe, wozy lub tipi. Bilety mogą Państwo zakupić bezpośrednio w naszej recepcji.

Barbora

Pekný deň, je možnosť jazdiť aj na koňoch,ked ide o western ubytovanie?
Ďakujem

Western Camp

Bohužiaľ, v našom zariadení nie je možnosť jazdiť na koni.

Janka

Dobry den, aky voucher si mam zakupit ked chceme ist 2 dosp.a dieta 9 rokov? Mate volny termin na 15–16.8? Dakujem

Western Camp

Dobry den, odporucame Vam 4-miestny voz, pobyt si mozete na dany termin kupit priamo cez online rezervacie.

Simona

Dobrý deň, máte prosím voľné vozy niekedy medzi 06.08.2018 a 10.08.2018? Pre 2 dospelých a 1 dieťa (10r.). Ďakujem.

Western Camp

Dobry den, ano, ubytovat sa mozete v 4-miestnom voze, rezervaciu si mozete urobit priamo cez online kalendar na stranke ponuky.

Martina

Dobrý deň, do kedy sa dajú zakúpiť tieto vouchre?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martina,

ďakujeme za Vašu otázku. Predpokladaný termín trvania tejto akcie je do 22. 10. 2018. Avšak tento termín Vám nevieme zaručiť, nakoľko sa akcia môže vypredať aj skôr.

Prajem pekný deň.

Darina

Dobry den ako sa k vam da dostat ak nemame auto?

Western Camp

Dobry den, do Krakova sa mozete dostat vlakom alebo autobusom a z Krakova k nam jazdi specialny autobus alebo privatny sofer. Pre blizsie informacie kontaktujte prosim recepcii Western Camp.

Lucia Orossova

Dobry den.chcela by som sa opytat.ideme styry osoby s toho jedno dieta 3 roky.je potrebne mu dokupit polpenziu ci nie.dakujem

Western Camp

Dobry den, nie, dieta do 3 rokov ma pobyt gratis vratane polpenzie.

Tatiana Hodásová

Dobrý deň sme dvaja dospeli a tri deti vo veku 11, 2 a 2 roky. Chceme ubytovanie na jednu noc. Aký voucher si mám kúpiť.

Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Tatiana,

ďakujeme za Vašu otázku. V tomto prípade Vám odporúčame si zakúpiť voucher s ubytovaním v 4-miestnom voze, nakoľko pobyt ďalších osôb bez ohľadu na vek v 2-miestnom voze nie je z priestorových dôvodov možný.

Prajem pekný deň.

Ľubica Tirpáková Bednáriková

Dobry den, chcem si zarezervovat na 1 noc s ranajkami pre 1 dospely 1 dieta 15 rokov a 1 dieta 8 rokov s nastupom 01.08 zajtra. Ako mam postupovat? Dakujem

Western Camp

bardzo proszę o pilny kontakt ze zlavmatem

Anna Švecová

Dobrý deň a bude sa dat ubytovať a ísť do energylandie aj keď bude pršať?

Western Camp

Nawet w deszczu Energylandia działa

Vladimíra Haidlerová

Dobrý deň, nemôžem sa dovolať na čísla, ktoré mi boli poslané. Chcela som sa opýtať, či máte voľný voz pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou od 24.08.2018 do 26.08.2018.
Za odpoveď ďakujem.

Western Camp

Na tą chwilę są jeszcze wolne miejsca w tej dacie, ale bardzo szybko się sprzedaja

Diana Pollakova

Dobry den! Neviem sa dovolat na dane tel.cislo a chcela by som rezervovat pobyt na 3.8– 5.8.2018 pre 2 osoby a este 2 rocne dieta.Kde sa da potom informovat ci je to mozne na ten termin?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Diana,

ohľadne dostupnosti voľných termínov sa pokúste kontaktovať prevádzkovateľa na tel. č. +48 33 482 0380 alebo +48 885 044 747, alebo e-mailom na adrese recepcja@westerncamp.pl.
V prípade, že by ste nedostali odpoveď, neváhajte nás kontaktovať na podpora@zlavomat.sk.

Prajem pekný deň.

Ľubica Tirpáková Bednáriková

Dobry den, chcem sa opytat ako si mam kupit pobyt ked ide 1 dospely a 2 deti vo veku 15 rokov a 8 rokov. Teda 3 osoby. Dakujem

Western Camp

Mogą Państwo wykupić np. wóź albo tipi 3 osobowe

Ivana Taračová

Keď si kúpime voz pre 4 osoby na 1 noc kedy môžeme prísť a kedy musíme odísť z vozu?

Western Camp

Dobry den, ubytovat sa mozete od 16:00 a odubytovat sa nasledujuci den do 10:00.

Jana

Dobrý deň,

ako by sme mali kúpiť voucher, ak chceme ísť 9 osôb na 2 noci? Aké by sme mali ubytovanie? 2 rodiny (3 dospelí, 1 dieťa 4 roky, 1deťa 15 r. + 2 dospelí, deti 7r. a 17 r.)? Ďakujem

Western Camp

Dobry den, ak mate zaujem o ubytovanie vo vozoch, odporucame Vam zakupit si dva 4-postelove a jeden 2-postelovy. 3 dospeli + jedno 4-rocne dieta mozu mat 4-postelovy voz, 3 deti dalsi 4-postelovy voz a zvysni dvaja dospeli 2-postelovy voz.

Mária

Ďakujem. A dajú sa u vás kúpiť aj vstupenky do Zatorlandu keby sme chceli ísť tam namiesto Energylandie?

Western Camp

Dobry den, vstupenky do Zatorlandu si mozete kupit priamo na zlavomate https://www.zlavomat.sk/akcia/645538-vstupne-do-zatorlandu-za-dinosaurami-do-polska
Avsak neplatia v case od 1. do 24.8.2018 – zavisi teda, na kedy planujete pobyt.

Mária

Dobrý deň,aký voucher si mám objednať pre dvoch dospelých + jedno dieťa 4r. na dve noci? Možem ten westernový pobyt pre dve osoby za 149 eur? Plus dieťa s nami na posteli? Ďakujem Mária

Western Camp

Tak, mogą Państwo wykupić taki pobyt. Na miejscu była by jedynie dopłata do ewentualnych biletów do Energylandii i śniadanie za 29 zł (6 euro)

Adela

Ešte raz oprava, chcela som sa opýtať na voľné termíny vozov v čase 27.8.-1.9.2018 pre 2× 4 osoby. Ďakujem

Western Camp

Dobry den, ano, mozete si pobyt zakupit priamo cez online rezervacie.

Adela

Dobrý deň,
môžete mi prosím povedať, či máte voľné vozy 2 x pre 4 osoby v čase 27. 7– 1.8.2018 na 2 noci? Ďakujem

Western Camp

tak, mamy jeszcze wolne miejsce na wozy

Jana

Dobrý deň, chceli by sme sa informovať ako je to v prípade, že pôjdeme 2 dospelí a dve deti vo veku 5rokov a druhe vo veku dva mesiace. Stačí zakúpiť „vozeň“ pre tri osoby? A ako je to v prípade záujmu do energylandie so vstupným? Vďaka za spätnú info

Western Camp

tak mogą państwo kupić wóz 3 osobowy, najmłodsze dziecko będzie gratis. Bilety można kupić bezpośrednio u nas na miejscu.

Daniela Genčíková

Dobrý deň mala by som ešte jednu otázku. Aký voucher by som si mala kúpiť , aby bolo zabezpečené ubytovanie vo westernovom voze s polpenziou 2 osoby ,ale na 4 dni / 3 noci/ a v akej cene?
Vopred ďakujem

Western Camp

mogą Państwo kupić 2 noc a 3 kupić u nas na miejscu

Daniela Genčíková

Zdravím
chcela by som sa spýtať, či je možné kúpiť lístky na vláčik do Energilandie aj v prípade, že si kúpim pobyt bez lístkov do zábavného parku, jeho cena a či sa dá všetko platiť kartou. Vopred ďakujem

Western Camp

Moga Państwo kupić bilety u nas na miejscu z rabatem. Tak można płacić kartą

Jana

dobry den,

ako je mozne vyuzit gril a open air kino, ak chceme pre 4 os. (2 dosp., 17 r. a 7r.) pobyt na 2 noci?

Western Camp

Na miejscu mogą Państwo dopłacić za 4 osobę która będzie korzystać z wszystkich świadczeń

Katarína Kalisová

Dobrý deň, dnes som vytvorila záväznú objednávku Westerncampu s nocľahom na dve noci vo voze. No až po objednaní som si uvedomila, že už vac nie je v ponuke rovnaká možnosť. Nakoľko sme chceli ísť 4 dospelý a jedno dieťa a chceli sme dva vozy. Tak mám teraz objednávku len na jeden voz. Viete ma informovať, či je v danom termíne voľný ešte jeden takýto voz? Ide o termín
3.8. – 5.8.2018 a voz dvojlôžkový. Poprípade, či je zmena už rezervovaného vozu za väčší, poprípade stan alebo domček. Ďakujem pekne

Western Camp

Dobry den, vozy su na dany termin k dispozicii cez online rezervacie.

Jana

dobrý deň,

mali by sme záujem o pobyt pre 4 os. (2 dospelí, 17 r. a 7 r.) na 2 noci bez
vstupu do Energylandie. Ako je potom kmdispozícii grilovačka a open kino?

Western Camp

bezpośrednio u nas na miejscu można kupić zestaw na grilla oraz popcorn do kina

Roman

Dobrý deň. Chcem sa opýtať aký voucher na 3 noci si mám zakúpiť, keď sme 1 dospelí a 2 deti 11 a 7 ročné. Ďakujem

Western Camp

Najlepiej skorzystać z wozu bądź namiotu 3 osobowego

Mária

Dobrý deň. Je možné rezervovať si voz pre 4 osoby, ale pre rodičov kúpiť voucher s ubytovaním a stravou a pre deti / 15 a 18 rokov / vouchers ubytovaním, so stravou a vstupom do Energylandie ? Je možné v čase večere odísť z areálu Energylandie a po večeri sa vrátiť do Energylandie do záverečnej ?

Western Camp

Mogą państwo wykorzystać w dniu przyjazdu albo w dniu wymeldowania

Zuzana Rysulova Kubikova

Dobrý deň, máte prosím voľné ubytovanie pre 2dospelých , 2 deti (2roky, 12r.) na 2 noci v období od 7.8. do 14.8. so stravou a pobytom v Energylandii?? Dakujem

Western Camp

jak najbardziej:) zachęcamy do wybrania opcji z biletami do Energylandii, mogą też państwo kupić je bezpośrednio u nas na miejscu

Anežka

Dobrý deň,
je možné ubytovanie so psom? Ak áno aká je cena.
Ďakujem

Western Camp

Niestety nie akceptujemy zwierząt.

lenka

dobrý deň, chcem sa opýtať ako by sa dalo ubytovať keď máme 5 detí? 15 r. 12r. 6r. 3r. a dietatko 6 mesiacov
ďakujem 😊

Western Camp

Mogą Państwo zarezerwować domek 6 osobowy. Najmłodsze dziecko będzie u nas nocować za darmo.

tibor bakos

Chcem i bilety do Energylandii

Western Camp

Można wziąć opcję z biletami albo kupić u nas na miejscu

Lucia Dobrá

Dobrý deň, ktorý voucher mám zkúpiť ak by se chceli ísť na 1 noc 2 dospelý a 1 dieťa (4roky)? Nám by postačoval aj voz s manželskou posteľou. Ďakujem

Western Camp

Mogą Państwo kupić wóź dla 2 osób z małżeńskim łóżkiem, wtedy dziecko będzie spało z wami.

tibor bakos

koľko stojí voucher na westernový voz pre 2dospelých a 2 deti (11r+14r) na 4 dni a 3noci?

Western Camp

Chcecie bilety do Energylandii czy tylko sam nocleg z jedzeniem?

tibor bakos

Je možnosť objednať westernový kočovný voz pre 4 osoby(2dospelí + 2 deti) aj na 3 noci?

Western Camp

Witaj Tibor czy ma Pan na myśli nasz wóź ? Jeśli tak jak najbardziej można wynając wóź na 3 noce

Tibor

áno, wasz wóź

Anna Jurdíková

Dobry den, chcem sa opytat, aka je cena ak by sme sli 2dospeli a 2deti (5rokov a 10rokov) to si musim kupit dva vouchery? Dakujem za odpoved Jurdikova

Western Camp

230 zł dorośli
130 dzieci do 140cm

Renáta Krupová

Dobrý den, jak funguje vstup do Energiladie? Když nástup je od 15 h ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Renáta, možnosť využitia lístka je aj v deň nástupu na pobyt od rána, pred checkinom alebo v deň odchodu, po checkoute. Do zábavného parku Vás môže odviezť aj vláčik, ktorý odchádza z Westerncampu denne o 9:30 a 10:30 a z Energylandie sa naspäť vracia denne o 18:30 a 19:30.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore