Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Lístok s prednostným vstupom na výstavu AGROKOMPLEX 2018

4,6 / 5 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Denisa

Dobrý deň,
budú ešte dostupné lístky?

Pekný deň

Marcela

Dobry deň, keď pôjdeme iným vchodom kde budeme parkovať tak ako môžeme uplatniť voucher?

Tibor

ked chcem kupit listky neda mi moznost pripaltok za auto 5 euro ako sa ktomu dostanem hadze mi to len listky a kde sa da parkovat za ten priplatok

tibike

ten priplatok za auto 5 eur kde ho parknem niekde blizko vystaviska ci ako chcem kupit 3 listky a priplatok za auto len nejak enviidm kde ho viem odstavit

Zuzana

Dobry den chcela by som sa spytat ze sme 3dospely a 1dieta ktore ma 5rokov ze kolko by sme platili ked chceme ist prvy krat na agrokomplex dakujem

Jana Chlapovicova

Maju povoleny vstup aj psy ak ano aka je cena

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jana,

ďakujeme za Vašu otázku. Vstup so psom je povolený len ak má pes košík a je vedený na vôdzke po celý čas návštevy areálu.

Prajem Vám krásny deň.

Veronika

dobrý deň, chcem sa spýtať je možné kúpiť zľavnený lístok cez Zľavomat pre osobu nad 62 a potom pri vstupe sa preukáže len obcianskym? ostatní si kupujeme cez Zľavomat tak či osoba nad 62 si bude musieť vystáť radu. ďakujem

Zuzana

Dobrý den môžem si vouchery aj vytlačiť alebo platia len v mobile?

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Dobrý deň,
tlačená forma je najlepšia.

Miloš

Dobrý deň, takto zakúpenú vstupenku je možné uplatniť len pri hlavnom vchode vedľa pavilónu F ? alebo aj zozadu od múzea poľnohospodárskej techniky (konečnej vláčika) ?
Vďaka za odpoveď

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Tlačenú formu akceptujeme na všetkých vstupoch.

Miroslav Szabo

Dobrý deň. Chystáme sa na agrokomplex prví krát. Sme piati. Dvaja dospelý,dve deti 8 a 14 rokov a jeden dospelý s preukazom ZTP-S. Plánujem kúpiť lístky cez zlavomat. Ako na to ? Stačí jeden pre dospelého a ostatné ( zlavy a parkovné za auto ) zvlášť na mieste ? Ak ano tak v tej istej pokladni ako je vchod pre zlavomat ? Ďakujem.

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Zlavomatovým vouchrom ušetríte iba v prípade dospelej osoby. Pre ostatných zakúpite zľavnené na mieste.

Katarina

Dobrý večer, tãto zľava sa tyka len toho 16.8.2018 alebo ktorykolvek den az do 19.8.2018. Pýtam sa len kôli zvýrazneniu dátumu. Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katarína,

ďakujeme za Vašu otázku. Voucher je možné využiť v ktorýkoľvek 1 deň výstavy, vrátane termínu 16.8.2018 (preto to zvýraznenie).

Prajem pekný deň.

Jana Hopková

chcem sa opytat pisete tam ze zlavomataci maju vlastny vstup bez cakania ktory to je ?

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Vedľa hlavného vstupu do výstaviska na pavilóne F je tabuľka zľavomat.

Anton

Ako kupim vstupenky pre deti a parkovannie pre auto?

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Môžete tak urobiť na mieste.

Zoltán

Dobrý deň chcem sa spýtať ze na mieste kolko stojí vstupenka ?dakujem

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

5€ dospelí
3€ zľavnený

  • Zľavnené vstupné: Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom. Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely) Sprievodca držiteľa ŤZP/S.
Lenka

sprievod pre ztp ma tiež zadarmo ?

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Zľavnené vstupné:
Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov
Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom.
Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely)
Sprievodca držiteľa ŤZP/S.

Voľný vstup:
Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom).
Deti do začatia školskej dochádzky ( do 6 rokov ) v sprievode rodiča

Zanet

Dobrý deň,
dá sa zaplatit aj inym sposobom,ako platba kartou online? Nezobrazuju sa mi totiz iné možnosti. Vďaka.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Žanet,

ďakujeme za Vašu otázku. Voucher je možné uhradiť platbou kartou online, bankovým prevodom, alebo platbou peňaženkou Masterpass.

Prajem pekný deň.

Martina

Dobrý deň,

mám dieťa, ktoré dovŕšilo 7 rokov, ale školskú dochádzku začne až v septembri 2018. Ako posudzovať takéto dieťa? Treba zakúpiť vstupenku aj jemu, či iba nám rodičom? Za odpoveď vopred ďakujem.

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Dobrý deň,
v tomto prípade záleží na posúdení pokladníčky na mieste konania.

Monika

Dobrý deň, vstupenka platí v jeden deň od 16.8. do 19.8.2018?
Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Monika,

ďakujeme za Vašu otázku. Áno, v ponuke máme 1-dňovú vstupenku, ktorú je možné využiť v ktorýkoľvek deň v termíne 16. 8. – 19. 8. 2018.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore