Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt na Malinom Brde v Májekovej Chate vhodný pre páry aj rodiny

4,3 / 5 Májekova Chata Ružomberok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jarmila

Dobry den, mate prosim vas, volnu izbu pre 3 osoby (2 dospeli + 1 dieta 2.5 rok, dieta nepotrebuje pristelku) v termine 1–2 september? Dakujem

Májekova Chata

Dobrý deň pani Jarmila, 1–2. 9. 2018 je dostupné voľné ubytovanie.

Renáta Kršáková

Dobrý deň, ako sa dá dostať na chatu zo železničnej stanice Ružomberok? Ďakujem Vám.

Májekova Chata

Dobrý deň, zo železničnej stanice je možné využiť TAXI službu priamo ku chate na Malinô brdo, alebo MHD na zastávku Katolícka univerzita, odtiaľ pešo smerom na Hrabovo, pokračovať môžete lanovkou na Malinô brdo, alebo pešo až ku chate cca 6km. (asfaltovou cestou cez les)

Eva

Dobry den mate prosim vas volny termin od 17–19.8dakujem

Májekova Chata

Dobrý deň, tento termín je Májekova chata už plné obsadená, najbližší voľný termín je od 20.8.2018. Ďakujeme za Vašu priazeň

Iva

Dobry den, na vasej stranke som nasla otvaracie hodiny restauracie od 10:00. Odvtedy podavate ranajky? Alebo aky je bezny cas ranajok?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Iva,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne tejto informácie je potrebné kontaktovať priamo poskytovateľa na tel. čísle +421 911 061 4­00 alebo e-mailom na rezervacia@majekovachata.eu.

Prajem pekný deň.

Peter Barath

Dobry den, chcem sa spytat na termin 29–31.august pre 2 dospelych a jedno dieta .
Autom je to v pohode dostupne, ze ? dakujem Peter

Májekova Chata

Dobrý deň, na Vami požadovaný termín je dostupná aktuálne voľná izba. Autom je k nám prístup aj parkovanie je pri chate. V prípade, že ku nám chcete pricestovať autom, je nutné ešte pred vjazdom na
prístupovú cestu k Májekovej chate zastaviť sa osobne na mestskej polícii v Ružomberku,
ulica Antona Bernoláka 44, Ružomberok a požiadať o povolenie na vjazd.
Povolenie sa vydáva za poplatok a platí pre nahlásené evidenčné číslo automobilu Cena
4€/deň 7€/týždeň. Podrobnejšie info s mapkou zasielame v informačnom emaily pred termínom pobytu.

Jan Hurban

Kolko mate volnych kapacit na 3–5 8.?
My by some hladali pre 4–5 rodin a 2–3 detmi
Dakujem
Jan Hurban

Májekova Chata

Dobrý deň, na Vami požadovaný termín už nie sú voľné miesta. Ďakujeme, že ste chceli stráviť pobyt na Májekovej chate. Ak by ste mali záujem o iný termín kontaktujte nás na rezervacia@majekovachata.eu

Petra Horváthová

Dobrý deň prajem.Chcela by som zakúpiť 4 kupóny pre dve noci s raňajkami.Každý kupón pre jeden manželský pár.Máme 13 ročnú dcéru za ktorú by sme si priplatili.Jedno 1ročné dieťa+2ročné dieťa.Mali by ste voľny termín od 24.-26.8.2018 pre nás?S pozdravom Horváthová Petra.Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Petra,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento termín je potrebné kontaktovať priamo prevádzkovateľa na tel. č. +421 911 061 4­00 alebo e-mailom na rezervacia@majekovachata.eu.

Prajem pekný deň.

Martina

Dobry den,
v termine 10.-12.08. by ste prosim nemali 8 volnych dvojlozkovych izieb? Dakujem!

Májekova Chata

Dobrý deň, bolo by možné ubytovanie od 10.8.-11.8.2018 6×2lôžko+5lôžko, na dve noci nie je už dostupné ubytovanie

Andrea

Dobrý deň, mali by sme záujem o 4-dňový pobyt pre 5 osôb. V ponuke máte len pobyty pre 2 osoby. Môžem teda kúpiť 2 pobyty pre 2 osoby na 4 dni, tým pádom mám pobyt pre 4 osoby na 4 dni. Otázkou je či je možné ubytovať ešte jednu osobu a za aký denný príplatok. Ďakujem:)

Májekova Chata

Dobrý deň, áno ako píšete pre 4 osoby zakúpite 2 x voucher na 4dni/3noci, za piatu osobu doplatíte na mieste
35€/os. pri pobyte na 3 noci (v cene ubytovanie na pevnom lôžku a raňajky), pred nákupom je vhodné sa informovať, či je na Vami požadovaný termín napríklad voľná 5 lôžková izba, prípadne či máte záujem o dve izby.

Lubos Varinsky

Pekny deň chcem sa spýtať či máte voľné pre 4 dospelé osoby (2× manželská posteľ) v termíne 26–29.7 vopred ďakujem

Májekova Chata

Dobrý deň v tom termíne je už kapacita chaty plne obsadená.

MILAN BORIS

Dobrý deň,
prosím Vás o informáciu o obsadenosti vo Vašom zariadení na JÚL a AUGUST 2018.
Mám záujem o pobyt na 3 noci pre 2 osoby.
Ďakujem

Májekova Chata

Dobrý deň, obsadenosť v našom zariadení je rôzna, skúste byť prosím konkrétnejší, ktorý termín by Vám vyhovoval. Napíšte nám prosím na rezervacia@majekovachata.eu Pre dve osoby je možné ešte ubytovanie v rôznych termínoch.

Diana

Dobrý deň 😃 Rada by som vedela či požičiavate aj detské sedadlo na bicykel a či sú v okolí cyklistické cestičky vhodné pre rekreačných cyklistov. Vopred Vám ďakujem za odpoveď. Pekný deň

Májekova Chata

Dobrý deň, cestičky pre rekreačných cyklistov určite nájdete, Naše zariadenie ale nedisponuje požičovňou.

Zuzana Valachovičová

Dobry den, mate volnu tu 5lozkovu izbu pripadne dve izby..3 a 2 postelovu (ja + 4 deti (16,14,10,9)…a ak ano, ako zakupit voucher?
termin 18–20.07. (2 noci)?
Dakujem.

Májekova Chata

Dobrý deň aktuálne je voľná aj 2 lôžková aj 3 lôžková izba. Je potrebné zakúpiť 2× voucher pre dve osoby, (pobyt 3dni/2noci) 2×59€, za 4. dieťa ešte doplatíte na mieste 25€, v prípade otázok môžete využiť adresu rezervacia@majekovachata.eu

Alica

Dobrý deň, máte ešte nejakú voľnú izbu na budúci týždeň na 3 noci? Sme dvaja dospelý a dve deti (5,7r)

Ďakujem Alica

Májekova Chata

Dobrý deň pani Alica, momentálne je v budúcom týždni od 16.7.2018 voľná 5 lôžková izba prípadne dve dvoj-lôžkové.

Alica

ďakujem, to ste ma potešili:) ešte ma zaujíma koľko by teda stál pobyt v 5 lôžkovej izbe na 3 noci?

Alica

Dobrý večer, mohli by ste nám tú 5 lôžkovú izbu rezervovať? Nevadí, že budeme len štyria? Ten voucher mám zaplatiť cez internetbanking a potom vám zvyšok doplatím na mieste?

ďakujem za odpoveď

pekný večer Alica

Májekova Chata

Dobrý deň, na Vaše otázky sme už odpovedali emailovou správou, nakoľko ste nám napísali aj email.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore