Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hrnček s vlastnou potlačou

4,6 / 5 Potlač vecí (2 pobočky) Trenčín  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Eva Kolinkova

Poštovné sa platí 2 eurá za každý hrnček, alebo 2 eurá aj keď objednám 2 a viac hrnčekov?

Potlač vecí

Dobrý deň, ak si zákazník kupuje viacej kusov tak poštovné sa nehradí (počet voucherov x 2,–€) ale cenu posielam podľa hmotnosti zásielky a cenníku pošty. Cenu poštovného neplatíte cez Zľavomat ale prevodom na môj účet prípadne dobierkou s tovarom. S pozdravom Roman Dužík.

Eva

Dobrý deň, keď si objednám viac hrnčekov, platím jedno poštovné 2 eurá?

Potlač vecí

Dobrý deň, ak si zákazník kupuje viacej kusov tak poštovné sa nehradí (počet voucherov x 2,–€) ale cenu posielam podľa hmotnosti zásielky a cenníku pošty. Cenu poštovného neplatíte cez Zľavomat ale prevodom na môj účet prípadne dobierkou s tovarom. S pozdravom Roman Dužík.

Katy

DOBRY VECER…MAM VAM POSLAT NAPRIKLAD 4 FOTO A MOZETE MI ICH VYTLACIT NA HRNCEK CI AKO?CI MAM LEN JEDNU FOTO POSLAT ABY STE DALI NA HRNCEK A KED CHCEM VIAC TAM UMIESTNIT JE TO MOZNE V MENSICH ROZMEROCH?DAKUJEM

Potlač vecí

Dobrý deň, na hrnček sa dá dať všetko čo sa zmestí do rozmeru 20cm x 8 cm. Takže nieje problém tam umiestniť aj koláže. Takže ak tam chcete viac fotiek tak ich pošlite. S pozdravom Roman Dužík.

LEA

Dobry den fotografie musia byt iba na šírku? Potrebovala by som dat vytlacit na hrnček fotografiu na výšku

Potlač vecí

Dobrý deň, čokoľvek čo sa dá umiestniť do rozmeru 20cm x 8cm. Takže aj fotografie na výšku.
S pozdravom Roman Dužík.

Kristina

Dobry den chcem sa opytat ci by sa dal urobit hrncek s cislom knarodeninam ? Dakujem za odpoved.

Potlač vecí

Dobrý deň, na hrnček sa dá dať čokoľvek čo vytlačí tlačiareň. Jediné obmedzujúce kritérium je rozmer 20cm x 8 cm. Takže nieje problém tam umiestniť texty, čísla, fotky aj koláže.
S pozdravom Roman Dužík.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore