Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Adrenalínový zážitok! Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi!

5,0 / 5 Bridge Jump - Kyvadlový zoskok Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Laura

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je zoskok možný aj vo dvojici?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem, možný je, aj v trojici avšak toto sú technicky náročnejšie skoky ktoré treba inak pripravit ako aj odporúčam pred nimi už mať absolvovanych niekoľko samostatnych skokov, na bežných akciách takéto skoky neposkytujeme.

Ivana

Dobry den, teraz v oktobri sa bude dat skakat v case medzi 16–18 ako je pisane na voucheri? dakujem za odpoved.

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

ÁNO, samozrejme, treba prísť v tom čase ako je napísané na kupóne, je to tam výlučne rezervované iba pre vás :)

Xy

Dobry den, aj v zime, resp. koncom decembra, sa da skocit? Chcela by som kupit poukaz ako vianocny darcek.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš záujem o naše ponuky. Voucher je možné využiť do 26. 10. 2018, čo je termín skončenia platnosti voucheru.

Prajem Vám krásny deň.

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Skákať sa dá počas celého roka ale zo skúseností z minulých rokov v zime skoro nikto nepríde na akciu, zvykneme mať jeden termín koncom roka alebo zaciatkom nového.

martin

nazdar sme styria takze zajtra mozme okolo tej 18tej prist?dakujem za odpoved

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

pozdravujem, od 17:00–19:00 je to rezervovane pre zlavomat kupony s presným dátumom a casom skoku ( 28.9.2018 od 17:00–19:00) ak nemate taketo kupony mozete prist bud pred alebo po tomto vyhradenom case.

Laura

dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať chcem poukaz kúpiť svojmu bratovi ktorý má 16 rokov musí byť pri zoskoku rodič resp zákonný zastupca alebo stačí akykolvek dospelý ( pretože ja pri tom budem s ním a už som dospelá)

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem, stačí ak tam bude v sprievode dospeleho :)

Jana Priečková

Dobrý deň, keď je čas zoskoku 17. – 19.00 hod, stačí prísť v tomto rozmedzí? (napr. aj o 18.00?) ďakujem, J. Priečková

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Áno, stačí prísť ľubovolne v čase od-do.

Michal

Dobrý deň,
chcem sa opýtať či bude možné zakúpiť poukaz, ktorý nebude zakúpený na konkrétny termín. Chcem to kúpiť ako darček, aby si dotyčný mohol termín rezervovať sám. Bolo by to možné?

Prajem pekný deň.

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobry den, teraz taky nieje v ponuke. Bez terminu by sa mal predavat od novembra do konca roka.

Barbora Krajčírová

Dobrý deň, je možné pridať ešte jedno miesto na 21.9? chcela som to zakúpiť priateľovi na narodeniny. A zrazu pozriem, že vypredané. Ďakujem za info.

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

akcia pre zlavomat trvá 2 hodiny (od 17:00–19:00), a nieje mozne pocas tejto doby aby si skocilo viac ludi, technichy sa to neda, treba príst na 19:00 tam pokracuje kyvadlo dalej :)

I.v. Martinez

Zdravím. Hmotnostný limit? Váha ukazuje že mám takých 115 kg a to bude asi veľa. :D

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Nepoteším ťa, váhový limit nemáme :) akurát sa musíš zmestiť do postroja a to sme tam už dostali aj ovela väčších.

Petty

Dobrý deň, rada by som sa spýtala čo v prípade nepriaznivého počasia v daný deň, na ktorý platí zakúpený poukaz. Dá sa v tom prípade posunúť termín poukážky na iný dátum ? Vopred ďakujem za odpoveď.

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Akcia sa koná za každého počasia, pod mostom až tak moc na počasí nezaleží a po technickej stránke sa dá skákať kedykoľvek.

Kristína

Dobrý deň, budete mať termíny aj v októbri alebo len v septembri?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Áno, budeme.

lukáš

dobrý deň je možné skočiť aj bez poukazu ak zaplatím poplatok priamo na mieste ?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobrý deň, ano, ale mimo vyhradený čas pre kupóny, čo býva spravidla od 17:00 –19:00, počas toho je to rezervovane výlučne pre zlavomat.

Zuzana

Dobrý večer , kedy bude možné si zakúpiť zoskok na september ? Chcela by som to dať ako darček už tento týždeň . Ďakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobrý deň, spravidla 3 týždeň v mesiaci sa začína predávať nasledujúci mesiac.

Dominika

Dobrý večer, od koľko rokov je možné skákať?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Skákať môžu aj deti, samozrejme v sprievode dospelého, viac ako na veku záleží na veľkosti postavy, doteraz najmladší mali 6 rokov.

martina

Dobrý deň chcem sa informovať o voľných termínoch zoskoku. ďakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobrý deň, trošku nerozumiem otázke, pri kúpe kupóna si vyberate priamo dátum a časové rozmedzie kedy je termín skoku, je to rezervovane pre majiteľa kuponu v tom čase, netreba sa nikde nahlasovať, nikam volať len prísť v čase skákania na most.

Nika

Dobrý deň, bude možné skákať aj v septembri? :)

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem. ANO, bude sa skakat aj v septembri.

Zuzana

Dobrý deň , je možné predĺžiť platnosť poukazu ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ platnosť poukazu nie je možné predĺžiť.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore