Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Komplexné vstupné stomatologické vyšetrenie

4,8 / 5 Family Dental Care (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Zdenka

Dobry den mala by som zaujem o preventivku a vstupné vyšetrenie pomocou tohto kuponu…je potom možné pokračovať v riešení problémov(vyše­trenia) v pobocke Bernolakovo? A neviete do kedy bude ordinovat doktorka Petrašová? Ďakujem

Family Dental Care

Dobry den, doktorka Petrasova bude ordinovat do konca marca, nasledne nastupuje na matersku. Family Dental Care hlada riesenie, aby sme zabezpecili v Bernolakove kontinuitu osetreni.

Jana E

Dobry den,
berie pobocka v Dunajskej Luznej novych pacientov? Uvazujem o presune deti (15 a 13 rokov) a teda aj zakupeni vouchera na vstupne vysetrenie.

Dakujem.

Family Dental Care

Ano, budete vitani…

Zuzana Ďurišová

Dobrý deň. Prosím vás keby som si kúpila voucher, kedy by sa dalo objednať čo najskôr v Bratislave? Ďakujem s pozdravom Zuzana Ď

Family Dental Care

Dobrý deň, do 4.1.2019 sme otvorení len v obmedzenom mode, skor ako pohotovosť… od 7.1.2019 sme opatovne otvorení v štandardných otváracích hodinách. Zavolajte si od pondelka na recepciu 0911061313 kde si dohodnete vhodný termín. Ďakujeme.

Zuzana Ďurišová

Dobrý deň. Prosím vás, keď by som si kúpila voucher kedy by bol možný termín čo najskôr v Bratislave? Ďakujem Zuzana

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Ak ste si zakúpili voucher, je potrebné aby ste si rezervovali termín. Pripájam aj kontakt kde si môžete dohodnúť termín: tel. č. +421 911 061 313.

Pekný deň, Vám prajem.

Lenka Marčeková

pekný den prajem

prosim Vas komplexne vstupne vysetrenie zahrna preventivnu prehliadku ktora je preplacana poistovnou 1 x rocne?
Komplexné vstupné stomatologické vyšetrenie so založením zdravotnej karty – zahrna tato ponuka preventivku? a prosim je mozne prist este do Vianoc? dakujem moc.. s pozdravom lenka m

Family Dental Care

Ano, preventivna prehliadka je sucastou. Do Vianoc uz asi len v Kosiciach… kam by ste potrebovali?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore