Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pizza z pravých talianskych surovín v príjemnom šermiarskom prostredí

4,8 / 5 Fan Fan Tulipán Bar & Pizza Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
E.

A co tak urobit akciu na pivko?Som stalym zakaznikom uz par rokov a nejake to"vedro"piva som tam uz vypil…stoji to za zvazenie,ci?

Ján

Zdá sa mi, alebo je to naozaj tak že pizza na voucher je menšia oproti pizzi zakúpenej mimo akcie? Ak je to tak, potom zavádzate zákazníkov nesprávnym popisom na internetovej stránke zľavy. Vždy si objednávam tú istú tak to viem porovnať.

Fan Fan Tulipán Bar & Pizza

Dnes som si to prečital a rozpraval som sa s kucharkou. Nie je možné mať väčsie a mensie pizze, nakolko bochniky s cestom sa vážia a pripravuju dopredu…a nikto nevie, čo pojde na zlavomat s co mimo…Cesto sa vzdy rovnako roztlací vo forme a poukladajú sana neho suroviny…No sama kucharka, mi hovorila, že niekedy sa jej cesto adi vplyvom kvasenia cesta, kt.nie je vzdy rovnaké , pri pečení viacej „zrazi“ ..stiahne a to sa Vám opticky moze zdat mensie…Ale vahovo a aj to co na pizzu ide, stale rovnaké. …Od vstupu do zľavomatu a až do Vasej otazky ma ani nenapadlo zmenšovat pizze na zľavomat…Môžete byť pokojný a hocikedy sa prist pozrieť, ako vyzera Vaša pizza pred pečením…S poz­dravom FanFan

Fan Fan Tulipán Bar & Pizza

Jan…nie odporúčam, ale chcem, aby ste si pizzu neustale odvážil, na to je váha pre zakaznikov v kuchyni, nakoĺko mi to tu z vasej strany zaváňa buzeraciou a robenim naprieku…Pokial tak neurobite a budete nadalej škodit, nahlasim to zľavomatu, ako krivé obviňovanie lebo ja som nikomu pokyn na zmensovanie pizze nedal a nespojnost s gramazou mate iba Vy…Podnikam 27rokov, vybudoval som firmy aj v zahraničí, a predajne aj v inych mestách a mám dosť prostriedkov pre život , nepotrebujem zmensovat pizzu o gramy či milimetre, čo by bolo ušetrenie o pár centov. Pizzeria je iba môj koníček, tak určite nepotrebujem Vaše gramy cesta. FanFan

Zakaznik

Len sa chcem spytat,preco je vacsinou nedocapovane pivo?Od kedy tam nie je p.Helenka je to tam velmi spomalene a aj uroven upada…

Fan Fan Tulipán Bar & Pizza

Helenka je helenka…nie vždy sa dá zlato, zlatom nahradiť…Keď niekto je roky vedeny k spravnej obsluhe…a študentky tiez potrebuju cas na prax…no ja nikomu nedocapovavat nekazem. Pozriem sa na to…

Ľudovít

Dobrý deň , včera t.j. 15.á. sme boli celá rodina na pizzu u vás . Okrem nemožnej obsluhy , ktorá sa viac venovala akejsi skupinke , ktorá tam mala reserve , ma prekvapilo , že nám doniesli malé taniere z ktorých jeden bol absolútne neumytý, špinavý po nejakom jedle a keď som na to upozornil čašníka tak sa na mňa pozrel , akoby som bol snáď zagebril ja a bez najmenšej snahy sa čo ilen ospravedlniť o zobral . Aby priniesol iný , čistý ho ani len nenapadlo ! Chcem sa spýtať, či je to takto u vás bežné , alebo to bola len výnimka ?

Fan Fan Tulipán Bar & Pizza

Dobry deň. Robim uz 40 rokov v restauracnych sluzbach, zazil som uz asi vsetko čo sa časnikov týka, ale tak zle, ako teraz nikdy nebolo. Co je dobre je v zahraničí a zvysok je doma…pteto aj na jazdej druhej restike je oznam..prijmeme obsluhu… Podobne je to u brigadnikov. Študenti hoteloviek su vonku a nam ostanu len studenti priemysloviek, ekonomickej, krajcirky ci gymnazisti…a ak ked sa snazime, za 2–4 mesiace z nich 100%casnikov neurobime…a este tam jde potrebuju 1ci 2 brigadnikov, este sa da vysekektovat kvalita, ake ked ja potrebujem 8, tak sa tam najde aj nejaká, co je tam, iba preto, lebo ocko chce!!! Nie, nie je to stale, „mladež“ sme poucili akk sa spravat v takej situacii a za vceravsi lapsus sa ospravedlňujeme. Za obsluhu, Jan

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore