Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Wellness pobyt v zrubových apartmánoch PINIUS so vstupom do wellness komplexu AQUA & SAUNA & KIDS´ Paradise v Grand Hoteli PERMON****

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
PINIUS - dependance hotela Pieris*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Vladimír G.

Dobrý deň.chcel by som sa spýtať na cenu pre dve dospelé osoby a jedno 7 ročne dieťa. Od piatku do nedele. Bez stravy. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Vladimír,

ďakujeme za Vašu otázku. V ponuke máme pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby za cenu 190,00€. Za dieťa sa v tomto prípade platí poplatok 24 €/noc, vrátane celodenného vstupu do wellness.

Prajem Vám krásny deň.

Eva

Dobry den mám u vás zaplatený pobyt od 9 – 11 septembra 2 dospelí a jedno dieta ročné chcela by som informaciu v ktorom apartmane budeme ubytovany.Mala by som zaujem aj o detskú postielku.Je za poplatok?Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne tejto informácii je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +421 914 33 00 33, prípadne e-mailom na rezervacie@hotelpermon.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Marcela Kodydkova

Dobrý deň prosím Vás mali by sme záujem o chatku pre 4 osoby na dve noci a jedna sa o termíny dňa 28,29,30 september alebo 5.6.7 október..bolo by voľné. Ak hej zavolám o viac info a rezervácii. Ďakujem Kodydkova

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marcela,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel na rezervacie@hotelpermon.sk, alebo na tel. čísle +421 914 33 00 33.

Prajem Vám krásny deň.

Gabriela Možuchová

Dobrý deň. Prosím Vás je možný pobyt v chatke aj s malým psíkom?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Gabriela,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, pobyt so psíkom nie je možný.

Prajem Vám krásny deň.

Erika Kofrc

Dobry vecer.Chcela by som sa opytat ci by ste mali volne ubytovanie 20.-22.8. pre 2osoby. Vopred Vam dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Erika,

ďakujeme za Vašu otázku. Naša ponuka pobytov sa vzťahuje na obdobie od 1.9. do 16.12.2018. Takže ubytovanie v auguste nie je žiaľ možné.

Prajem Vám krásny deň.

Veronika

Dobrý večer, chcela by som sa informovať, či nemáte náhodou voľné ubytovanie od 23.8 do 26.8.čiže na 3 noci pre dve osoby. Vopred ďakujem za info.

PINIUS - dependance hotela PERMON****

Dobrý deň, pani Veronika, mrzí nás to, ale Vami požadovaný termín už máme aktuálne obsadený. V prípade, že máte záujem o rezerváciu aj v inom termíne, prosíme, kontaktujte priamo naše rezervačné oddelenia na telefónnom čísle 0914 33 00 33 alebo e-mailom na rezervacie@hotelpermon.sk. S pozdravom kolektív Podbanské Resort

brigita slovikova

uplatnenie 30 kreditov kolko to znamena v mene

PINIUS - dependance hotela PERMON****

Dobrý deň, pani Slovikova, s uvedenou otázkou prosím kontaktujte priamo Slevomat. Ďakujeme veľmi pekne. S pozdravom kolektív Podbanské Resort

mager stefan

chcel by som info o cene wellness pobytu 3 osoby+1dieta polrocne,v chat­ke_zrube na 4dni 3noci cez tyzden polpenzia,niekedy od 17 sept. dakujem

PINIUS - dependance hotela PERMON****

Dobrý deň, pán Mager, ďakujeme veľmi pekne za záujem o naše služby. Na 3 noci by sme mali voľnú samostatnú chatku od 24.09.2018. Cena vouchera pre 2 dospelé osoby je 285 €/3 noci. Doplatky: deti do 1,99 rokov zdarma, každá ďalšia osoba nad 6 rokov 24 €/noc, vrátane celodenného vstupu do wellness. Raňajky je možné si doobjednať v Grand hoteli Permon**** za 10 €/1 x raňajky/osoba nad 12 rokov, deti do 1,99 rokov zdarma (záujem o raňajky a ich úhrada sa realizuje pri príchode alebo rezervácii). V prípade, že by ste si večere objednali pri rezervácii na celú dĺžku pobytu, ich cena by bola 17 €/večera/dospelá osoba. Pri objednávaní stravy na mieste (alebo len na časť pobytu) je cena vyššia: 19 €/večera/dospelá osoba. Vzhľadom k tomu, že kupón nezahŕňa stravovanie, museli by ste si raňajky aj večere doobjednať a uhradiť zvlášť cez naše rezervačné oddelenie. V prípade, že máte záujem o rezerváciu, prosíme, kontaktujte priamo naše rezervačné oddelenia na telefónnom čísle 0914 33 00 33 alebo e-mailom na rezervacie@hotelpermon.sk. S pozdravom kolektív Podbanské Resort

Braňo Kadlečík

Dobrý deň chcem sa spýtať koľko vyjde pobyt u vás dvaja dospelý dve deti jedno 2 ročne a druhe 7rocne chceli by sme piatok sobota a nedeľa odchod a pol penzia ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Braňo,

ďakujeme za Vašu otázku. Pobyt pre 2 osoby na 2 noci je za cenu 190€.
Za dieťa od 2 do 5,99 rokov sa platí príplatok 2€ /dieťa /noc.
Každá ďalšia osoba nad 6 rokov platí príplatok 24 €/noc, vrátane celodenného vstupu do wellness.
Možnosť doobjednať si raňajky v Grand hoteli Permon**** (záujem o raňajky a ich úhrada sa realizuje pri príchode alebo rezervácii) – deti do 1,99 rokov zdarma, dieťa od 2 do 5,99 rokov 1€, 6 – 11,99 rokov 5€, osoby od 12 rokov 10€.

Prajem krásny deň.

Zdenka Mižúrová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na možnosť ubytovania rodiny s troma deťmi. Problém je, že sú v rozmedzí 14–18 rokov. Mám záujem o pobyt v termíne od 14.9.-do 16.9.2018. S poz­dravom. Mižúrová

PINIUS - dependance hotela PERMON****

Dobrý deň, pani Mižúrová, ďakujeme veľmi pekne za záujem o naše služby. Vami požadovaný termín už máme žiaľ obsadený. Aktuálne máme najbližší voľný víkendový termín až v októbri 12.10.-14.10.2108. Naj­výhodnejšie by pre Vás bolo zakúpiť si kupón pre 4 osoby a za posledné dieťa si doplatiť 24 €/noc, vrátane celodenného vstupu do wellness. V prípade, že máte záujem o rezerváciu, prosíme, kontaktujte priamo naše rezervačné oddelenia na telefónnom čísle 0914 33 00 33 alebo e-mailom na rezervacie@hotelpermon.sk. Aktuálnu dostupnosť termínov si viete pozrieť už aj online, priamo na stránke Zľavomatu. S pozdravom kolektív Podbanské Resort

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore