Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre páry alebo rodiny v Molo Resort**** neďaleko zábavného parku Energylandia

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Molo Resort**** Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Katarina

Dobry deň, mate volnu izbu od 30.9. do 1.10./ 2 noci s polpenziou.Dvaja dospeli a dve deti(7 a 9 rokov)?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katarína,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +48 33 4322 500, alebo emailom na adrese hotel@czasnamolo.pl. Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ máte s komunikáciou problémy, neváhajte nás kontaktovať na podpora@zlavomat.sk a my Vám s rezerváciou radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Molo Resort****

Witam
Przykro mi ale w podanym terminienie mamy wolnych pokoi
zapraszam w innym terminie
Pozdrawiamy
Recepcja MOLO

Ivana

Dobry den, mam zaujem o pobyt od 16.10. do 19.10.2018. Je mozne rezervovat izbu s balkonom alebo terasou? Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ivana,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne rezervácie izby s balkónom resp. terasou je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +48 33 4322 500, alebo emailom na adrese hotel@czasnamolo.pl.
Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ máte s komunikáciou problémy, neváhajte nás kontaktovať na podpora@zlavomat.sk a my Vám s rezerváciou radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Kristína Bačová

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať ak by som si kupila 2krat pobyt na 2 noci, či je možnosť hovyužiť v jednom termíne (24–28.9)
Chcela by som kupiť nasim pobyt no ale na 4 noci, a neviem ako by som mala dalej postupovať kedže tu ponukate možnosť len na 2 alebo 3 noci Dakujem

Molo Resort****

Witam serdecznie,
Jaki termin Panią interesuje? Może Pani zarezerwować pokój u nas w recepcji, jeżeli będzie dostępność.
Pozdrawiam

Monika

Dobrý deň chcem sa opýtať či sa môžme ubytovať aj so psom ďakujem

Molo Resort****

Dzień dobry,
niestety nie, na terenie hotelu panuje zakaz wprowadzania zwierząt.

Stanislava Kristelová

Dobrý deň, chceme si zakúpiť u vás pobyt 2dospelý a 1 dieťa ( 3 ročné). Ako je riešené spanie prístelkou?? Je možné aj viac nocí alebo je nutné kúpiť 2 vouchery? Ďakujem

Molo Resort****

Witam, można zakupić pokój z dodatkowym łóżkiem; koszt za dostawkę to 100 zł za dobę ( cena ze śniadaniem)
Można wykupić dwa vouchery lub bezpośrednio u Nas dodatkowe noce.
Cena uzależniona jest od terminu.

Serdecznie pozdrawiam

Adriana

Dobrý den,chcela by som sa opýtať ci je este voľný termin v septembri(21.9–23.9).Lebo ked som si chcel kúpiť priamo na termin tak sa dá až od októbra.Dakujem

Molo Resort****

Witam, termin 21–23.09.18 nie jest dostępny.
Sprawdzić jakiś inny termin?
Pozdrawiam
Ewa Tarasek

Lucia

Zdravím môže sa uplatniť kúpenú rezerváciu v čase od 27.12–29.12?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lucia,

ďakujeme za Vašu otázku. Platnosť voucheru je do 20. 12. 2018. Preto po tomto termíne ho nie je možné uplatniť.

Prajem Vám krásny deň.

Molo Resort****

Nie ponieważ zamówienia ze zlavomat są tylko do 20.12.2018
Pozdrawiamy
Recepcja MOLO Resort

Barbora

Pekný deň,
Prosím Vás máte voľné 4 dvojlôžkové izby od 12.10.2018–14.10.2018 /dve noci s polpenziou/? ďakujem

Molo Resort****

Witam.
Tak mamy dostępne 4 pokoje 2 osobowe w terminie 12–14.10.2018r?
Czy rezerwacja będzie przez slevomat?

Pozdrawiam serdecznie
Mirosław Homel

Lenka Nováková

Dobrý den,
je možný pobyt se psem, pokud ano jaká je cena á noc?
Děkuji, s pozdravem
Lenka Nováková

Molo Resort****

Witam,
niestety nie ma takiej możliwości.

Serdecznie pozdrawim
Anna Jędrzejowska

Vladislav Belák

Dátum pobytu 12.10.2018–14.10.2018 /dve noci s polpenziou/

Molo Resort****

Witam,

Mamy wolne pokoje w tym terminie . Czy życzy sobie Pani zrobić rezerwacje?

Pozdrawiam
Anna Jędrzejowska

Vladislav Belák

Dobrý deň pred dvoma dňami som si u Vás zakúil welness pobyt v Poľsku /Molo Resort,Osiek/ a chcel by som to venovať ako darček. Dal by sa poslať na email darčekový poukaz?Ďakujem

Molo Resort****

Witam,
istnieje możliwość zakupu vouchera podarunkowego na pobyt w naszym Resorcie.
Proszę podać szczegóły, jak długi miałby być pobyt, same śniadania czy wliczone obiadokolacje.
Pozdrawiam
Agnieszka Dąbrowska

Zlavomat.sk

Dobry den, pan Vladislav, zrejme ste uz tuto situaciu medzicasom vyriesili. Ak nahodou este nie, samozrejme, da sa poslat voucher ako darcekovy poukaz. Kontaktujte prosim zakaznicku linku +421 232 117 321, vysvetlia Vam presny postup.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore