Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ochutnávka histórie a krás dvoch krajín – Slovinsko a Taliansko

4,5 / 5 SILI TOURS Alpy - Taliansko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Jan Hoždora

Dobry den , dakujem za Vasu spravu moj tel . 0908845691 – E-mail hozdorovci@pobox.sk Este podotykam – som na dochodku , zaujimam sa o cestovanie po SK a tiez do zahranicia . Som pokojnej povahy , nefajcim , nepijem a hlavne nechrapem . S tymto mozete oboznamit spominaneho ucastnika zajazdu . Dakujem za ochotu a porozumenie J . H .

SILI TOURS

Dobrý večer,
poslali sme Vám email. Klient súhlasil, voucher si kludne môžete zakúpiť ak máte záujem.
SILI TOURS

Jan Hoždora

Chcem sa zucastnit zajazdu Slovinsko – Taliansko . Cestoval by som sam , kedze som dochodca a vedu ma k tomu financne dovody , prosim o informaciu ci by bolo mozne ma zaradit na noclah s inym ucastnikom zajazdu . Uz som sa zucastnil niekolko zajazdov , kde mi CK bez problemov vyhoveli takejto poziadavke .

SILI TOURS

Dobrý deň,
z našej strany problém nie je, podstatné je, aby stým súhlasil dotyčný klient / klienti s ktorými by ste boli na izbe. Máme jedného účastníka, ktorý cestuje sám, kontaktujeme ho, či by stým súhlasil. Každopádne skúste nám poslať email, alebo nechať telefónne číslo a dáme Vám vedieť.


SILI TOURS

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore