Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Exkluzívna dovolenka v hoteli HORIZONT Resort**** vo Vysokých Tatrách s neobmedzeným wellness + celodenným Aquacity Poprad

4,9 / 5 Hotel Horizont Resort **** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Eva

Dobrý večer,rada by som sa opýtala na termín 7.10.-9.10. Je prosím voľný pre dve osoby?Tiež by som sa chcela opýtať na cestu k vám prídeme vlakom z LM, a tiež ako je možné dostať sa bez auta do Aqua city Poprad od Vás?Ďakujem Eva

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,

vo Vami vybranom termíne máme dostupné kapacity. Dostanete sa ku nám vlakovým alebo autobusovým spojením z Popradu. Vlaková aj autobusová zastávka je blízko hotela. V prípade, že budete chcieť navštíviť Aquapark v Poprade tak z autobusovej stanice Vám ide priamy spoj na zastávku Štefánikova, Zimný štadión, ktorá sa tiež nachádza blízko pri aquaparku.
S pozdravom
Zdenka Žigmondová

Alena

Dobrý deň… mate voľnú mezonetovu alebo dvojposteľová izbu s prístelkou v termíne 30.9 az 2.10. Chcela by som kúpiť kupón + doplatok za tretiu osobu… Ako bude účtovany doplatok za tretiu osobu…

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,

vo Vami vybranom termíne máme k dispozícií izbu Family Superior, ktorú môžeme doplniť o prístelku za doplatok 40 €/noc vrátane polpenzie a vstupu do bazénovej časti wellness centra pre dieťa. Za tento doplatok sú k dispozícií 2 prístelky pre deti vo veku do 14,99 rokov na prístelke.

S pozdravom
Zdenka Žigmondová

Alena

Dobrý večer…kolko by som doplácala za tretiu dospelú osobu… Bud v mezonete alebo na pristelke

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,

prístelka v izbe STANDARD nie je možná, prístelka je možná iba v rodinnej izbe FAMILY SUPERIOR za doplatok 40 €/noc vrátane polpenzie a vstupu do bazénovej časti wellness centra pre dieťa. Za tento doplatok sú k dispozícií 2 prístelky pre deti vo veku do 14,99 rokov na prístelke.

Pavol

Dokedy je platna tato ponuka?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Pavol,

ďakujeme za Vašu otázku. Predpokladaný termín trvania tejto akcie je do 30. 9. 2018, avšak tento termín Vám nevieme zaručiť, nakoľko sa akcia môže vypredať aj skôr.

Prajem Vám krásny deň.

Simona Gašparíková

Dobry den, chcem sa opýtat ci máte volnú izbu pre dve osoby na dve noci s polpenziou na 21.9–23.9..dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Simona,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +421 52 78 51 222, alebo +421 910 802 309, prípadne e-mailom na recepcia@horizontresort.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Gita Vronkova

Dobry den je mozne prist aj nasim psikom k Vam prenocovat?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, samozrejme, doplatok za psíka je 13€/noc.
S pozdravom, Veronika Čubanová

Strakova

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či je voľný termín na 21.9. do 23.9. 4 dospelé osoby za cenu 209 eur za osobu.?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
víkendové termíny sú vypredané, najbližšie možné víkendy sú voľné až v novembri.Pre bližšie informácie, alebo pre rezerváciu nás, prosím, kontaktujte na recepcia@horizontresort.sk. S pozdravom, Zdenka Bednár

Marianna Gressova

Dobrý deň je možné kúpiť pobyt cez víkend od 12–14.10 2018 za cenu 229 e? Nakoľko sa uvádza tam termín až po 26.10… Ďakujem Gressova

Hotel Horizont Resort ****

Dobry den, pani Gressova, v termine 12.-14.10. su dvojlozkove izby plne vypredane, je moznost si este rezervovat mezonetovu izbu Superior s doplatkom 40€/noc. Pre informacie o volnych terminoch alebo pre rezervaciu nas, prosim, kontaktujte na recepcia@horizontresort.sk. S pozdravom, Veronika Cubanova

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, pani Gressová,
ďakujeme za záujem o zakúpenie pobytu v Hoteli Horizont. Víkendové termíny do 26.10.2018 už nie sú v predaji, nakoľko sú všetky kapacity hotela vypredané. Pobyt na víkend je možné zakúpiť a rezervovať až po 26.10.2018.
S pozdravom
B. Pješčáková, hotelová recepcia

Beata Škvarková

Dobrý deň. Môžete mi zarezervovať ubytovanie 2 dospelí a 1 dieťa 9r. od 9.9.2018 do 12.9.2018. Ďakujem. Škvarková

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň z hotela Horizont****
Dostupnosť termínov ako aj rezerváciu pobytu prosíme overiť na recepcia@horizontresort.sk

Prajem pekný deň
D.Farkašová

Petra Budkeová

Dobrý deň,

Chcela by som sa informovať ohľadom obsadenosti v termíne 15.9 az 19.9.

Ďakujem.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý večer, dostupnosť termínov je potrebné overiť na: recepcia@horizontresort.sk. Ďakujeme. S pozdravom B. Pješčáková

Jozef Bognar

Dobry den, chcel by som sa spytat ci mate volne 2-lozkove izby na termin 31. 10. 2018 – 02. 11. 2018. Dakujem za odpoved.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý večer,
dostupnosť termínov je potrebné overiť na: recepcia@horizontresort.sk. Ďakujeme. S pozdravom
B. Pješčáková

Sima

Dobrý deň,chcela by som zakúpiť víkendový pobyt na december,máte ešte voľné izby?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. V tomto termíne máme voľné ešte voľné ubytovacie kapacity, v prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na recepcia@aquacity.sk.
S pozdravom,
hotelová recepcia

Jessica

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či je voľná dvojlôžková izba na termin 19.9–21.9. 2018 na dve noci podľa vašej uvedenej ponuky. Za odpoveď vopred ďakujem.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, ďakujeme za prejavený záujem o naše služby. V tomto termíne máme voľné ešte dve dvojlôžkové izby,
v prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na recepcia@aquacity.sk.
S pozdravom, Zdenka Bednár, hotelová recepcia

Jaromir Halmo

Dobry den. Chcel by som sa informovat na volne ubytovacie kapacity v termine 7.10.-12.10.2018 pre 2 dospelych s polpenziou.
Variant s ubytovanim v standard pripadne lepsie vybavenej izbe.
Dakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň p. Halmo,
Volne dvojlôžkove izby mame v termine od 7.10–9.10.2018 na 2 noci.
Zial, od 9.10–12.10.2018 sme plne obsadený.
V prípade rezervácie nás môžete kontaktovať mailom : recepcia@horizontresort.sk alebo tel : +421 52 7851 222.
S pozdravom
Nikola Hrebeňárová

stanislav

Dobrý deň, chcel by som si u Vás rezervovať pobyt na 4 dni cez týzdeň je možné po dohodnutí termínu s recepciou už dopredu si rezervovat izbu s výhĺadom na Vysoké Tatry poprípade nejakú lepšiu izbu pre pár za príplatok?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň z hotela Horizont****
samozrejme radi našom hosťom vyjdeme v ústrety pokiaľ je to možné
Takže kľudne oslovte hotelovú recepciu s Vašou požiadavkou.

Peter

Dobry den,

chcel by som sa spytat kolko sa priplaca za dieta (vek 3 roky) bez pristelky, nakolko to nie je v ponuke uvedene, resp. nenasiel som tam tu informaciu.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,

dieťa do 5.99 rokov má pobyt zdarma bez nároku na lôžko.
S pozdravom
hotelová recepcia

Jana

Dobrý deň,
prosím Vás, máte voľný termín 27.10.2018–30.10.2018 (sobota – utorok, 4 dni/3 noci) jedna dvojlôžková izba. Ak áno, aký typ kupónu si mám kúpiť? Pobyt cez týždeň alebo cez víkend?
Ďakujem.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
v tomto termíne, presnejšie 27.10. sa koná u nás koncert p. Sisi Sklovskej, teda rezervácia je možná až od 28.10.
Bližšie informácie v prípade záujmu o hudobný víkend je možné pozrieť na : https://horizontresort.sk/27-10-2018-sisa-sklovska-richard-rikkon-band/
S pozdravom
J. Vitko

lukacova

dobry vecer.mate prosim volny termin 21,10 do 23,10 2018 dv­ouluzkovy pokoj.na tri dny wellnes mame koupeny.dekuji lukacova

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
áno v tomto termíne máme k dispozícii 2-lôžkové izby.
V prípade rezervácie nás môžete kontaktovať mailom : recepcia@horizontresort.sk alebo tel : +421 52 7851 222.
S pozdravom J. Vitko

Michala Klottonová

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či si môžem priniesť postieľku v resp. či je na ňu miesto v izbe STANDARD. Ďakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
áno je možné doniesť si vlastnú detskú postieľku len to prosím uveďte pri rezervácii izby.
V našom hoteli je tiež možnosť využitia našej hotelovej detskej postieľky ak by ste mali záujem.
S pozdravom
J. Vitko

Jana Kúdelová

Dobry den,
Chcem sa spytat, ktory kupon si treba zakupit na pobyt na 4 dni/3 noci, ktory by zacinal v sobotu?
Tiez by ma zaujimalo, ci mate volnu 2 lozkovu izbu v termine 27.10–30.10.2018 (sobota-utorok).
Dakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
ďakujeme za záujem o zakúpenie pobytu v Hoteli Horizont Resort****. Pre pobyt začínajúci cez víkend /aj v sobotu/ je potrebné zakúpiť si Pobyt cez víkend /3 noci/ za 329€. Pre dostupnosť kapacít prosím kontaktovať: recepcia@aquacity.sk.
Pekný deň, B. Pješčáková, hotelová recepcia

Patrik

Chcel by som sa opýtať či ten poukaz do aqua city sa dá využiť do konca roka alebo len v termíne kedy som ubytovany?

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
vstupenky Aquapacket pre 2 osoby sú platné počas Vášho pobytu u nás, aj v deň Vášho odchodu z hotela ich ešte môžete využiť. Tešíme sa na Vašu rezerváciu, s pozdravom B. Pješčáková, hotelová recepcia

Zuzana

Chcem sa opýtať …ci mate v ponuke aj postielku…a ci je mozne si ju rezervovat…k tejto ponuke…

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň, samozrejme, postieľku Vám poskytneme na vyžiadanie zdarma.
S pozdravom
Zdenka Bednár, hotelová recepcia

Slavomir

Dobrý den, je v ponuke hotela biliardovy stôl. Dakujem

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
v hoteli je možnosť využitia biliardu za poplatok.
S prianím príjemného dňa
Zdenka Bednár, hotelová recepcia

Peter

Dobry den prajem

Chceli by sme vyuzit Vas kupon na 3 dni/2 noci cez vikend za 229eur, avsak sme traja a nie dvaja.
Chcel by som sa preto spytat, kolko sa priplaca za tretiu osobu na pristelke?
A ci ma ta tretia osoba potom tiez polpenziu + vstup do wellness centra a celodenny vstup do Aquacity Poprad?

Dakujem velmi pekne za info.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
doplatok za prístelku je 40€/noc. V tejto sume je zarátaná aj polpenzia a vstup do Mountain Wellness centra. Vstupenku do Aqua City Poprad je možné dokúpiť na hotelovej recepcii so zľavou 50%. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať : recepcia@horizontresort.sk alebo tel. č. +421 52 7851 222.
S pozdravom
J. Vitko

Daniela Schneiderova

potreboval by som termín od 20.8.2018 aspoň na 3 dni.Ďakujem.

Hotel Horizont Resort ****

Dobrý deň,
20.8. máme všetky 2-lôžkové izby obsadené. Voľné termíny je možné preveriť mailom na recepcia@horizontresort.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 52 7851 222
S pozdravom
J. Vitko

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore