Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt na Orave v Hoteli Arman s neobmedzeným vstupom do wellness sveta

4,4 / 5 Hotel Arman***+ Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
E.Ivánová

Dobrý deň!
Zaujímala by ma cena prístielky pre dospelú osobu v dvojlôžkovej izbe.
Za skorú odpoveď ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, ohľadom Vašej otázky kontaktujte priamo hotel na tel.čísle: +421 433 709 042 ,ale cena pre dospelého človeka sa bude pohybovať zrejme ako pri deťoch do 17 rokov a to 30 €/noc – cena zahŕňa prístelku, polpenziu, neobmedzený wellness, neobmedzený vstup do detského kútika a športovej miestnosti. Avšak treba ich kontaktovať a preveriť, čí ponúkajú takúto možnosť – mať dospelého na prístelke.
Prajeme Vám pekný deň.

Kazimír Šimko

Chcem sa informovať na teplotu vody v bazéne,ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Kazimír,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne tejto informácie a ďalších detailov pobytu sa môžete obrátiť priamo na prevádzkovateľa na tel. čísle +421 43 37 090 42, prípadne e‑mailom na recepcia@hotelarman.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Hotel Arman***+

Dobrý deň.
Teplota v bazéne je 30°C. Prajeme príjemný deň.

Silvia Čučová

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či sa dá u Vás objednať aj bezlepková strava. Prípadne ak áno, na možný doplatok.

Hotel Arman***+

Dobrý deň. Samozrejme to nie je problém len to treba pri rezervácií nahlásiť.
Hotel Arman***+

Vierka Vasiľová

Zdravím, chcem zakúpiť pobyt v hoteli Arman bez termínu a nechce ma to pustiť…

Hotel Arman***+

Dobrý deň. O aký termín máte záujem?
Hotel Arman***+

jozef

Dobrý deň prajem,rád by som sa opýtal od ktorej je checkin a checkout… ďakujem

Hotel Arman***+

Dobrý deň. Check- in je od 14:00 a check-out je do 10:00.
Hotel Arman***+

rastislav

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či máte ešte voľný termín od 24.02.2019 pre 2+2 osoby na 3 dni? Veľmi pekne ďakujem.

Hotel Arman***+

Dobrý deň. V tomto termíne už máme volné len dvojlôzkové izby KLASIK pre dve osoby.
S pozdravom, hotel Arman ***+

Daniel Podobinský

Dobrý večer máte aj apartmány? Sme dvaja dospelý a dve deti vo veku 15 a11 rokov.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Daniel
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Izba štandard plus 15 €/noc, apartmán 30 €/noc, luxusný apartmán 40 €/noc tieto príplatky sa hradia priamo v hoteli. Odporúčam kontaktovať aj priamo hotel a informovať sa bližšie: tel. č.: +421 43 37 090 42, prípadne e-mailom: recepcia@hotelarman.sk.

Pekný deň, Vám prajem.

Eva Bátorová

Dobry den , da sa vystaviť faktura na moje meno a zaplatiť na mieste u Vas?EVA

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Prosím kontaktujte nás na tel.č. +421 232 117 321 a my, Vám radi pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Jana Bradová

Dobry den,
chcem sa opytat, ci mate aj nejaky vonkajsi bazen, alebo virivku.
Dakujem

Hotel Arman***+

Dobrý deň pani Jana Bradová.
Bazén a vírivka sú umiestnené vo vnútri.
Prajeme pekný deň.

Natália

Dobrý večer,chcem sa informovať,máte ešte voľné izby na silvestra?Ďakujem

Peter

Dobrý deň, dokáže sa u Vás odstravovať bezproblémovo aj človek s bezlepkovou diétou? Ďakujem Peter

Hotel Arman***+

Dobrý deň.
Naša reštaurácia vie pripraviť pokrmy pre rozličné typy diet.
Pri vytváraní rezervácie nezabudnite do poznámky vpísať tieto požiadavky (napr.: bezlepková diéta, vegetariánstvo, alergia na mlieko a pod.)
S pozdravom, hotel Arman ***+

Mária

Dobrý deň.Chcem sa opýtať,či sú na izbách pre hostí župany a uteráky,alebo je potrebné si doniesť vlastné.

Hotel Arman***+

Dobrý deň. Na izbách máme pre Vás pripravené uteráky. Župany a ďalšie uteráky si je možné zapožičať za príplatok.
Prajeme príjemný deň.

maria

Dobry den, chcem sa opytat odkedy dokedy je otvoreny wellness?

Hotel Arman***+

Dobrý deň. Wellness centrum sa otvára od 10:00 hod. (vírivka, bazén, fitnes so stolným tenisom) sauny je možné využívať od 17:00 hod. Centrum je otvorené do 21:30 hod. S pozdravom hotel Arman ***+.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore