Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vodný park Bešeňová – možnosť využiť aj v Tatralandii!

4,8 / 5 VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ Bešeňová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
B. Urbanová

Dobrý večer, prosím, dajú sa ešte kúpiť vstupenky cez zľavomat?
Ak áno, za akú cenu? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Táto ponuka, žiaľ už vypršala, preto nie je možné si lístky zakúpiť.

Prajem Vám krásny deň.

Alois Bittner

Je možné na zakoupený voucher opustit areál a vrátit se?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

nie, nie je to možné. Vstup je jednorázový.

Silvia Gajdošova

Dobry deň. Chcem sa opýtať Kedy mi prídu vouchery na mail. Zaplatené to je už 4 dni

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Silvia,

ďakujeme za Vašu otázku. Vaše vouchery evidujeme ako odoslané, preto si prosím skontrolujte priečinky „Spam“, „Reklama“, prípadne "Propagácie.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám krásny deň.

jan urban

21,9 som zaplatil za vouchery neviem či prešla platba lebo mi eše neboli doručene.
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ján,

ďakujeme za Vašu otázku. Vaše vouchery evidujeme ako odoslané, preto si prosím skontrolujte priečinky „Spam“, „Reklama“, prípadne "Propagácie.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Jana Hališčáková

20.9. som si zakupila dve zlavy do Besenovej a nedostala som potrdzujuci email s kuponom na vytlacenie

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jana,

ďakujeme za Vašu otázku. Vaše vouchery evidujeme ako odoslané, preto si prosím skontrolujte priečinky „Spam“, „Reklama“, prípadne "Propagácie.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Helena Kratochvílová

Dobrý deň, 18.9.18 som zaplatila za 22 celodenných vstupov do aquaparku Bešeňová, prosím kde nájdem vouchery ? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Helena,

ďakujeme za Vašu otázku. Prosím, skontrolujte si priečinky „Spam“, „Reklama“, prípadne "Propagácie. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Roman

Dobry den
Nema moznost si kupon vytlacit.Staci ked bude v telefone?dakujem za odpoved

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

ak by ste nemali vytlačený voucher, môžete sa preukázať aj QR kódom v mobile.

Pekný deň.

Miriam

Dobrý deň, ponúkate 7tobogánov...­..všetky sú celoročné či len ten antikorový špirálový tobogan? Ďakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

počas celého roka máme v prevádzke toboganovú vežu so 6 toboganmi a jeden tobogan v bazénovej hale.

Prajem pekný deň,

Szimike Somogyiova

Dobry.dve listky chcem objednat jedno by bolo pre dieta ma 10rokov.ako to mam objednat pre nu .dakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

zakúpite pre dieťa taký istý voucher ako pre Vás.

Šupa ; Miroslav

Dobrý deň chcem sa spýtať čo stojí celodenný vstup pre ztp doprovodom . ďakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

cena na celý deň pre ZŤP osobu : 22€

cena na 3 hodiny pre ZŤP osobu : 20€

Cena je rovnaká pre sprievodcu ZŤP osoby.

Silvia

Dobry den, ked si zakupim voucher aj s obedom a rozhodnem sa ist do Tatralandie, je aj tam moznost vyuzit obedove menu z tohoto zakupeneho kuponu? Dakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

áno, je možné využiť obed aj u nás, doplatok za zmenu Vodného parku je 2€/osoba.

Monika

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či platí zľava aj pri platbe priamo u vás.A koľko by sme platili traja dospelí a jedno dieťa-7rokov na celý deň.Dakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň prajem,
zľavnené vstupy platia len so zakúpeným voucherom, alebo keď urobíte nákup online cez Vašu gopass kartu. Každá osoba musí byť držiteľom gopass karty. Pre viac informácií ohľadom gopass karty prosím informujte www.gopass.sk

Priamo na pokladni si viete vstupy zakúpiť len za plnú sumu.

Prajeme Vám pekný deň

Ľubica

Dobrý deň. Chcem sa opýtať aké budú otváracie hodiny vo vodnom parku Bešeňová 15.9.2018. Zakúpila som si kupóny a chcem tam ísť práve v tento deň, keď je štátny sviatok. Ďakujem za odpoveď.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

Letná sezóna sa skončila 2.9.2018. Od 3.9.2018 máme jesennú mimosezónu a počas nej máme letný areál v obmedzenej prevádzke.
Máte teda k dispozícii tieto bazény a atrakcie:

  • vnútorné bazény s čírou vodou
  • vlnobitie
  • detský atrakčný bazén
  • toboganovú vežu
  • 4 bazény s termálnou vodou
  • bazén Mara – relaxačný bazén s čírou vodou v zadnej časti areálu 
  • Divoká rieka (bez raftov) – pri bazéne Mara
  • Červená trojšmýkačka

Cez víkend budeme mať otvorený ale celý areál okrem potápania, kvôli peknému počasiu.
Cez týždeň v pracovné dni alebo v prípade zlého počasie do 16.9.2018 budú v prevádzke len bazény popísané vyššie.

Úplné uzatvorenie letného areálu bude od 17.9.2018.
Týmto dátumom sa budú meniť aj otváracie hodiny, ktoré si môžete skontrolovať na našej webovej stránke
 https://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia-doba/
Vladimira Kosik Sertlova

Dobry den, plati tento voucher aj pocas jesennych prazdnin 31.10. – 2.11. a pocas sviatku Vsetkych svatych 1.11?
Dakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

voucher je platný do 25.12.2018 bez výluky.

Vladimira

Dobry den,
Chcela by som sa opyta, ci tieto vouchery je mozne vyuzit aj pocas jesennych prazdnin. Dakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

voucher je platný do 25.12.2018 bez výluky.

Anna

Dobry den, chcela by som sa spytat ci neplanujete dat kupony na zlavu do niektorych casopisov,napr.ako Aqacity Poprad.Dakujem

Katka

Dobrý den, je tento slevový voucher platný pro 3 lidi na jeden den do termálu Bešenova?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

1 zľavový voucher je platný pre 1 osobu.

Dominika Pavliková

Dobrý deň chcela by som sa informovať ohľadom toho vstupu do tatrlandie plati to aj tak ze jeden je dospeli nad 18 a druhy nie? jednaka suma? a len sa potom dopalca tie 2€ na osobu pri pokaldni a pri predlozeni tychto kuponov pri vytlaceni?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Suma je rovnaká pre všetky vekové kategórie, zľavy sa nedajú kumulovať. Áno na pokladni zaplatíte po predložení voucheru 2€ na osobu v prípade že kupón chcete využiť v Tatralandii.

Prajeme Vám pekný deň

Veronika Geschwandtnerová

Dobrý deň, prosím vás, aký je doplatok na Aqua Ticket Tatralandia? Ďakujem ☺️

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku.
Doplatok v do Aqua Ticket Tatralandia je 2€, platí sa na priamo na pokladni v Tatralandii.
Prajeme Vám pekný deň

Martin

Dobry den. dieta 6 rocne ma vstup zadarmo prosim..? ako su otvaracie hodiny? šatne su panske a damske? parkovanie zdarma? dakujem za spravu

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
Ďakujeme za Vaše otázky.

  1. dieťa do nedovŕšených 6 rokov je zadarmo – ak už 6 rokov dovŕšili odporúčame zakúpiť vlastný voucher
  2. šatne sú spoločné, vybavené prezliekacími kabínami
  3. parkovanie je zadarmo
  4. aktuálne otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke. Momentálne máme otvorené od 10:00 do 21:00 ale 17.9. sa otváracie hodiny budú meniť takže odporúčame sledovať náš web https://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia-doba/
Prajeme Vám pekný deň
Ľubica

Dobrý večer. Ešte sa chcem opýtať, čo v prípade, že si kúpim kupón+ denné menu a reštaurácia Giovanni bude zatvorená? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
bohužiaľ GIOVANNI reštarácia bude zatvorené, je otvorená len počas letnej sezóny. Informáciu že tam budete môcť využiť voucher s obedom, sme zľavomatu nahlásili ako chybnú a bude zo stránky odstránená.
Obed môžete využiť v Bistre.
Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie a prajeme pekný večer.

Ďakujeme za pochopenie

Ján Ďurik

Daju sa este kupit vstupenky cez zlavomat za cenu 18,900 eur?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ján,

ďakujeme za Vašu otázku. Momentálnme máme v ponuke za 18,90€ variant „Celodenný AQUA ticket vo VODNOM PARKU BEŠEŇOVÁ + obed – platný od 3.9.2018 do 25.12.2018“, ktorý si môžete v prípade záujmu zakúpiť.

Prajem Vám krásny deň.

Ľubica Jurkaninová

Dobrý deň.Chcem sa opýtať, či kupón do vodného parku Bešeňová+ denné menu platí aj cez víkend.Ďakujem za odpoveď.Ľubica.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Áno vouchery platia aj cez víkendy a sviatky. Prajeme pekný deň

Ondrej

Dobrý deň. Letné atrakcie nebudú v septembri vôbec otvorené? Aj keby bolo pekné počasie?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
počas víkendu 8.9. – 9.9. sa prevádzka Vodného parku Bešeňová rozhodla že letné atrakcie budú spustené.
Prajem pekný deň

Lucia Andrejcikova

Dobrý deň , objednala som si 5 poukazov, v pondelok 3.9., ešte stále mi neprišiel žiaden mail, aby som si mohla kupón vytlačiť.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lucia,

prosím kontaktuje nás na tel. čísle +421 232 117 321, alebo e-mailom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám krásny deň.

julia

Dobrý deň, zľava platí len na celodenný listok pre dospeleho? Pre dieťa neplatí žiadna zľava? Mám deti vo veku 8 a 13 rokov.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku. Bohužiaľ pri tomto type vstupu sa už nerozlišuje či ide o dospelého, dieťa, študenta alebo seniora.
8 ročné dieťa stojí na pokladni 18€, 13 ročné dieťa stojí 22€. Čiže cena 13,90€ je výhodná aj pre dieťa.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekný deň

Simona

Platia vouchery aj cez víkendy a sviatky?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku. Áno vouchery platia aj cez víkendy a sviatky.
Prajeme pekný deň

Stanislava

Dobrý deň, ma voucher nejaké termínove výluky. Dni kedy ich nie je možné uplatniť. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Stanislava,

ďakujeme za Vašu otázku. Vouchery bude možné využiť s ohľadom na kapacitu prevádzky do termínu 25. 12. 2018.

Prajem Vám krásny deň.

Štefan

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či tieto ponuky platia aj v Tatralandii alebo iba v Bešeńovej, pretože na kupónoch je uvedená iba Bešeňová. Ďakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

kupóny sa dali zakúpiť do oboch Vodných parkov.
Pokiaľ ste si zakúpili voucher ktorý je platný do Tatralandie je možné ho využiť aj v Bešeňovej, ale za doplatok 2€/osoba.
Tak isto to platí aj naopak.

Alexandra

Dobry den, a v akej restauracii sa da uplatnit kupon s obedom v Tatralandii?
Dakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku. V Tatralandii voucher s obedom môžete využiť v reštarácii Paradiso, ktorá je otvorená celoročne.
Prajeme Vám pekný deň

Val Lilly

Do kedy sa bude predávať táto ponuka?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Predpokladaný termín trvania tejto akcie je do 17. 9. 2018, avšak nevieme Vám tento termín zaručiť, nakoľko sa akcia môže vypredať aj skôr.

Prajem Vám krásny deň.

Stefan Kosice

Dobry deň, bude možné uplatniť si kupón aj s jedlom v Tatralanii (s doplatkom 2 eura)?
Vopred ďakujem za info

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

Ďakujeme za Vašu otázku. Áno ak si zakúpite kupón aj s jedlom, môžete vy ho využiť aj v Tatralandii.
Doplatok za využitie kupónu v druhom aquaparku je 2€.

Prajeme Vám pekný deň.

Roberta Oravska

Dobrý deň, chcem sa opýtať na ponuku v Bešeňovej/ Tatralandii. Platí pri oboch ponukách dokúpenie vstupu za 6 eur do wellness? Alebo je to len možné pri ponuke s využitím v Bešeňovej? Tiež či sa doplatok 2 eura k vstupu platí pri vstupe len do Tatralandie alebo aj v Bešeňovej. Ďakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

doplatok do Vodných parkov do saunového sveta je 6€ aj v Tatralandii aj vo Vodnom parku Bešeňová.

Doplatok 2€/osoba sa účtuje v prípadoch pokiaľ sa predložíte voucherom napríklad do Bešeňovej v Tatralandii. To znamená, že doplatok je za zmenu Vodného parku.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore