Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Napínacie froté plachty v 22 farbách a 5 veľkostiach

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Adela Bednáriková

Dobrý deň. Pred 10 dňami som objednala a odvtedy nemám žiadnu info o mojom tovare.

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý deň paní Bednáriková,
predpokladaný termín odoslania máte na budúci týždeň, cca 4.12.2018. V tomto termíne Vám bude vaša objednávka odoslaná.
S pozdravom za porozumenie ďakuje tým Aaryan Trade, s r.o.

Lucia

Dobrý deň, ak má posteľ rozmer 180×200cm, bude postačovať plachta 180×200 alebo väčší rozmer? Ďakujem za odpoveď.

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm, Pokud je Vaše matrace vyšší, pak doporučujeme zakoupit větší rozměr prostěradla.

Anna Zrelicova

Dobry deň objednala som si i vas frote plachtu a doteraz nic neprišlo je to uz aj zaplatené

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky , o stavu Vaší objednávky Vás budeme informovat obratem . Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Marianna Harvanova

Dobry den.Mam matrac o rozmeroch 160×200×20.Predtym som si kupila napinaciu plachtu presne takych rozmerov a je mala.
Potrebujem si u vas zakupit plachtu vacsich rozmerov.Dakujem.

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky , reklamaci vyřídíme na naše náklady . Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Slavka Papankova

Dobry den..

uz su to tri tyzdne od objednania a zaplatenia a tovsr nikde, prosim info…Slavka Papankova

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den,
Vaší objednávku odesíláme dnes, 25.9.2018.
S pozdravem tým Aaryan Trade, s r.o.

Popper Julián

Zdravím Vás, moja otázka znie : mám matrac 200 X 90 X 25 Aby som ho pekne obalil aký rozmer ponúkate? Jedná sa o výšku 25 cm. S pozdravom Julo

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Pokud je Vaše matrace vyšší, pak doporučujeme za koupit rozměr prostěradla 140×200 cm.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore