Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Zážitkový let aj s možnosťou pilotovania

4,7 / 5 SKY TAXI (5 pobočiek) Boleráz  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
andrea filova

Dobri zaujmalo bi ma ako je to stim pilotovanim.Su tam nejake podmienka.Daku­jem Filova

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andrea

ďakujeme za Vašu otázku a záujem o naše ponuky. Čo sa týka podmienok, tak podmienky na uskutočnenie letov: Dohľadnosť nad 10km Vietor zo smeru v osi dráhy 20m/s a zo smeru 45° voči osi dráhy 8m/s a z boku 3m/s Teplota do 30°C v prípade nad túto hodnotu je to podla nášho rozhodnutia Žiadne zrážky v 30km okruhu od letiska Žiadna elektrická aktivita v okruhu 50km od letiska Nezhoršujúca sa tendencia parametrov počasia minimálne najbližších 60minut. Žiadny nárazový vietor na 20kts

Súčet hmotností pasažierov spolu je prípustná max. 250kg. V prípade teploty do 25°C je obmedzenie váhy jedného pasažiera na 110kg avšak súčet všetkých pasažierov nesmie prekročiť 250kg. V prípade teploty od 28°C do 30°C je obmedzenie váhy jedného pasažiera na 95kg.

Pekný deň, Vám prajem.

Janka

Dobry den, xcela by som let objednat pre manzela a dve dcery (11, 8 rokov). Je mozne, ze kvoli rovnomernemu rozlozeniu vahy bude manzel sediet vzadu a starsia dcera vpredu s moznostou pilotovania?

Dakujem

SKY TAXI s.r.o

Dobry den, Teoreticky ano. Viacmenej to nie je problem. S pizdravom Tim Skytaxi s.r.o

olga

chcem sa opytat dieta od kolko rokov moze vyuzit tento darcek… syn ma 16 rokov

SKY TAXI s.r.o

Dobry den, Vekovy limit de facto nie je. S pozdravom Peter

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore