Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nechirurgický lifting tváre či odstránenie pigmentových škvŕn

4,5 / 5 SCARLETT Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Jana

Pisete ze sa to vztahuje aj na okolie oci, avsak nie na horne viecka, co si mam pod tym vysvetlit? Tiez by som chcela ist kvoli pohyblivej casti horneho viecka a kruhov pod ocami. Dakujem.

SCARLETT

Dobrý deň. Na viečka sa to nevzťahuje. Ani horné, ani spodné. Kruhy pod očami sa prístrojom taktiež neriešia. Odporúčam konzultáciu ktorá je bezplatná.

Jana

Dobry den, na nete su fotky po tomto zakroku, kde aj na 9 den este vidno bodky na tvari po osetreni. Ak su v cene
osetrenia 2 sedenia tak ma to vyradi zo zamestnania na mesiac, ked mam reprezentativnu pracu. Spravne som to pochopila?

SCARLETT

Dobrý deň. Hojí sa to naozaj individuálne, štandardne 3–5 dní.

Ivana

Dobry vecer vztahuje sa cena aj na ovisnute horne viecka ? Dakujem

SCARLETT

Dobrý deň. Nie, nevzťahuje. Pekný deň prajem

Monika

Dobry den. Fungovalo by to aj na odstranenie flakov po akne? Dakujem, Monika.

SCARLETT

Dobrý večer prajem. Áno, funguje to aj na odstránenie flakov po akné.
Ďakujeme za vašu otázku.
Pekný večer.

Michaela

Zdravím,
Koľko ošetrení je potrebné na odstránenie pigmentových skvrn na pleciach a chrbte? Zaujíma ma kto vykonáva danú procedúru lekár alebo kozmeticka?
Dakujem
Michaela

SCARLETT

Dobrý deň. Štandardne jedno až dve ošetrenia. Ošetrenie vykonáva vyškolená zdravotná sestra. Podľa potreby aj lekár. S pozdravom Scarlett

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore