Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Jesenný rodinný wellness pobyt v Hoteli Repiská*** v Jasnej s úžasným výhľadom na dolinu a hrebeň Nízkych Tatier

4,5 / 5 Hotel Repiská*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Mária Šimová

dobry den ,mate prosim volny termin od soboty 24.11.do 26.11 pre 6osob…3 izby?dakujem pekne

Hotel Repiská***

Dobrý deň,v uvedenom termíne ešte máme voľné ubytovacie kapacity .

Roman Košík

pekný den,robite vo wellnwsse aj masáže? dakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň, v ponuke máme aj masáže. Ponuka a informácie sú dostupné na našej webovej stránke www.repiska.sk/masaze-zabaly.

Zuzana McDermott Zovincova

Dobry vecer mala by som zaujem o pobyt s polpenziou v dnoch od 23.11 do 25.11 pre 3 dospelych a jedno dieta (6rokov). Idealne dve izby. Dakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň, v tomto termíne máme voľné izby k dispozícii. Voucher na tento termín si môžete zakúpiť.

Patrik Smutny

Zdravim keby som chcel od stvrtku buduceho tyzdna do soboty so zenou a s malym kolko by nas to vyslo?

Hotel Repiská***

Dobrý deň, bohužiaľ v tomto termíne už nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Peter B

Dobrý večer. Poprosil by som o informáciu, či je voľný termín a aká by bola cena – 2 dospelí a dve deti (6 a 8) v termíne 28.10. nedeľa – 30.10. utorok. Ďakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň, bohužiaľ v tomto termíne už pre zľavomat nemáme k dispozícii žiadne izby. Pre viac informácii nás môžete telefonicky kontaktovať (mobil: + 421 918 777 024, pevná linka: + 421 906 776 199).

Andrea Kmeťová

Dobrý večer,chcela by som sa spýtať,či máte voľnú izbu pre dve osoby v termíne od 26.9. – 28.9. , piatok-nedeľa? Ďakujem za odpoveď

Hotel Repiská***

Dobrý deň, bohužiaľ sú v tomto termíne všetky izby dostupné pre zľavomat vypredané.

Adriana Ondriska

Dobrý deň, bola ba možná rezervácia pobytu na 2 noci pre 2 osoby na termín od 25.10 do 27.10.2018. Ďakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň, voucher na tento termín si ešte môžete zakúpiť.

Hana

Dobrý večer,chcela som sa opýtať na voľný termín od 2_4.11.2018,a poprosila by som cenu pre 2 dospelí a 2 deti,jedno 9 a druhé 13 rokov,ďakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň, v tomto termíne zatiaľ máme voľné ubytovacie kapacity. Cena je 149€ za kupón + 80€ doplatok na recepcii za prístelky s polpenziou.

Scarlett

Dobrý deň,chcem sa informovať či je voľný termín pre 2 osoby od 16.11.-18.11.2018.Dakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň,zatiaľ máme voľné ubytovacie kapacity.

anonym

Dobry den.
Da sa k balicku za 129eur s izbou STANDART doplatit apartman?
Dakujem za odpoved.

Hotel Repiská***

Dobrý deň, bohužiaľ apartmány neponúkame.

Martina Vidova

Dobrý deň,chcela by som zakúpiť v zľavomate pobyt v termíne od2.11 do 4.11 dvaja dospelí a dve deti 7a 10r.je to možné ubytovať v tomto termíne aj deti ?ďakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň, áno v tomto termíne je možné ubytovať aj deti. Do poznámky prosím uveďte vek.

Vladimir Trachta

Dobry den. Da sa u Vas ubytovat aj od stvrtka 11.10. do nedele 14.10. lebo ta predloha vyberu terminov to akosi na 3 noci neumoznuje. Dakujem za odpoved. Trachta. 0907538177.

Hotel Repiská***

Dobrý deň, bohužiaľ v tomto termíne máme všetky ZĽM kupóny vypredané.

Marta

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či na izbách je aj chladnička
Ďakujem

Hotel Repiská***

Áno, chladničky sú k dispozícii.

Dáša Šeligová

dobrý deň , je možné doplatiť za 3 osobu priamo na mieste? Máte volný termín od 6.10. – do 8.10.? Ako je otvorená Demenovská jaskyna ? dakujem za odpoved

Hotel Repiská***

Dobrý deň, za tretiu osobu doplatíte u nás. Tento termín zatiaľ je voľný. Demänovská jaskyňa slobody je otvorená utorok-nedeľa, Demänovská ľadová jaskyňa je už uzavretá.

Kubuš

Dobrý deň, aká izba je vhodná pre dve dospelé osoby a dve deti 8,5 a 12,5 ročné. V popise uvádzate iba dve deti do 11,99 rokov.
Ďakujem.

Hotel Repiská***

Dobrý deň, izby sú vhodné aj pre staršie deti, len pre nich neplatí zľavnená cena prístelky a polpenzie. Doplatok za prístelku nad 12 rokov je 15€ a za polpenziu nad 12 rokov tiež 15€.

Andrea

Dobry den, je možnosť prist aj so psom?

Hotel Repiská***

Áno, je možnosť ubytovania sa aj s domácim zvieratkom (malé 5€/noc, veľké 7€/noc).

anna

prosim cenu pre 1 dospelu osobu na 2 noci s 2 detmi jedno 1 rocne a druhe 8 rocne dakujem

Hotel Repiská***

Dobrý deň, kupón zo zľavomatu sa dá zakúpiť len pre dve dospelé osoby. Pokiaľ chcete prísť s dieťaťom, samozrejme s tým nie je problém a kupón si môžete zakúpiť. Dieťa do 3 rokov je zdarma.

Anna Hanzelova

Cena pre dochodcov prosim

Hotel Repiská***

Dobrý deň,Zľavomat ponúka balíky,ktorých cena je oproti bežnému cenníku hotela nižšia,takže ďalšie zľavy nie sú možné.V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na recepcia@repiska.sk alebo telefonicky na +421 918 777 024 .

Miroslava Gaziova

Mozem si rezervovat termin aj na januar, februar 2019 ? 4 osoby a 2 izby, poplenzia

Hotel Repiská***

Dobrý deň, na zľavomate sú zatiaľ k dispozícii len jesenné pobytové balíky. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na recepcia@repiska.sk, alebo telefonicky na + 421 918 777 024, +421 906 776 1­99. Prajeme pekný deň.

Karol

Dobrý deň, chcel by som vedieť aká je hĺbka bazénu.

Hotel Repiská***

Dobrý deň, relaxačný bazén ma hĺbku 1,10m.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore