Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mozaikový obraz z vlastných fotografií

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Terézia Plaskúrová

Dobrý deň, urobila som objednávku, odoslala fotografie cez uschovnu, ale neprišiel mi žiadny potvrdzujúci mail, písala som vám aj na váš mail, no odpoveď žiadna…

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, Vašu objednávku sme potvrdili.

Roland

Dobrý deň, chcel by som vedieť či je možné spraviť obraz aj vo väčších rozmeroch. Ďakujem

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, 150×100cm je najväčší ponúkaný rozmer

Zuzana

Dobry den,zaslala som k objednavke fotografie cez uschovnu,nie som si ista,ci vsetko prebehlo ok a fotografie boli odoslane,je mozne to nejako zistit?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám radi poradíme.

Prajem Vám krásny deň.

Daniela

Dobrý deň,
koľko kusov fotografií je potrebných pri rozmere 100×70 cm, aký rozmer bude mať hlavná fotka pri tomto rozmere? A je možné aby hlavná fotka bola ohraničená a zvyšné menšie poskladané do koláže okolo tej hlavnej?
 Vďaka

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, na mozaiku je potrebných min. 100, max. 400 ks fotografií. Hlavná fotografia bude mať rozmer 100×70cm, rozmer malých fotografií závisí od počtu zaslaných foto. Ak chcete koláž s menšími fotografiami okolo jednej hlavnej fotky v ponuke máme aj tie.

Andrea

Dobrý deň, na akom nosiči je potrebné dodať fotografie? Mám aj historické fotografie ktoré nedám z ruky. Do akého formátu ich treba prekopírovať? Historické fotografie sú hnedo-biele, potom nasledujú čierno-biele, ďalej farebné nízkej kvality, až posledné sú kvalitné. Ako to vyriešiť? Aké estetické spracovanie je vhodné pre takúto rôznorodú koláž?

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, stačí nám zaslať oskenované fotografie vo formáte JPEG. Odporúčame skenovať na vysokej kvalite. Výslednú mozaiku či koláž je možné urobiť v čiernobielom alebo sépiovom prevedení, tak budú všetky fotografie spolu ladiť a nebude to pôsobiť rušivo.

Lukáš

Dobrý deň, chcem sa spýtať či fotky ešte upravujete do istej kvality . Ďakujem

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, áno fotografie upravujeme do tlačovej kvality.

bibiana

Dobrý deň, potrebovala by som iný rozmer obrazu na plátno 65×55, je možné objednať aj túto veľkosť ?

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, je to možné, no vzhľadom na to, že takýto rozmer v ponuke nemáme, budeme Vám musieť vyrobiť špeciálny rám za poplatok.

Simona

Dobrý večer, keď vám pošleme farebné fotografie a hlavnú fotku čiernobielu, dá sa urobiť celý obraz čiernobiely?

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, samozrejme je to možné.

Natália Sadloňová

DObrý deň,

Prosím Vás koľko fotiek mám dať do mozaikového obrazu?
Tie malé fotky vidiet jasne tiež, či len tú veĺkú v strede?
Ďakujem

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, min. 100, max. 400 ks fotografií. Viditeľnosť malých fotiek je samozrejme lepšia z blízkej vzdialenosti, tiež záleží aj od hlavnej fotografie.

Frantisek

Dobrý deň. Bolo by možné poslať náhľad pred vyhotovením obrazu na schválenie?

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, náhľady ku koláži a mozaike sú samozrejmosť, náhľad k obrazu na plátne posielame len v prípade, že sa fotografia musí orezať.

Zuzana

Dobrý deň, môžem Vám poslať farebne fotky a objednať čiernobiely mozaikovy obraz? Ako pri tom treba postupovať?
Ďakujem

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, áno môžte, stačí, ak v objednávke napíšete, že si prajete mozaiku v čiernobielom prevedení.

lucia

Dobrý deň dajú sa vložiť aj väčšie fotografie do mozaiky??

Onlineobraz.sk

Dobrý deň, výsledná veľkosť menších fotografií závisí od celkového počtu fotografií a rozmeru na ktorý chcete mozaiku vyhotoviť.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore